[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - II liga - zima 2019
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Błękitni Stargard  
08.01
  12.01 Bałtyk Koszalin 4-0
  19.01 Kotwica Kołobrzeg 1-0
  26.01 Vineta Wolin
  26.01 Świt Skolwin (Szczecin)
  29.01 Chemik Police
  31.01 Pogoń II Szczecin
  02.02 TSG Neustrelitz
  09.02 Warta Gorzów Wielkopolski
  16.02 Mieszko Gniezno
  23.02 Warta Poznań

Elana Toruń  
07.01

26.01-02.02 Jarocin
  12.01 Ursus Warszawa 3-1
  16.01 Pomorzanin Toruń 8-0
  19.01 ŁKS Łódź 0-1
  26.01 nieznany
  30.01 Sokół Kleczew
  30.01 Jarota Jarocin
  02.02 KKS 1925 Kalisz
  09.02 Chemik Bydgoszcz
  16.02 Olimpia Grudziądz
  16.02 Górnik Konin
  23.02 Unia Janikowo

GKS Bełchatów  
08.01
  26.01 ŁKS Łódź
  30.01 KKS 1925 Kalisz
  02.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  09.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  13.02 Stomil Olsztyn
  16.02 Sokół Aleksandrów Łódzki
  16.02 GKS Tychy
  22.02 Orkan Buczek

Górnik Łęczna  
15.01
  19.01 Motor Lublin 4-1
  23.01 Stal Kraśnik
  26.01 Avia Świdnik
  30.01 Chełmianka Chełm
  02.02 Radomiak Radom
  06.02 Lewart Lubartów
  09.02 Stal Stalowa Wola
  13.02 Wisła Puławy
  16.02 Siarka Tarnobrzeg
  23.02 nieznany

Gryf Wejherowo  
07.01
  19.01 GKS Przodkowo 3-2
  23.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  26.01 Wierzyca Pelplin
  30.01 Gryf Słupsk
  03.02 Sandecja Nowy Sącz
  09.02 Olimpia Elbląg
  16.02 Kotwica Kołobrzeg
  23.02 Radunia Stężyca

Olimpia Elbląg  
07.01
  19.01 Znicz Biała Piska 7-2
  26.01 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  30.01 Wierzyca Pelplin
  02.02 Bałtyk Gdynia
  06.02 Gedania Gdańsk
  09.02 Gryf Wejherowo
  16.02 Huragan Morąg
  23.02 Sokół Ostróda

Olimpia Grudziądz  
08.01
  18.01 Chemik Bydgoszcz 3-1
  23.01 Chojniczanka Chojnice
  23.01 ITS Jeziorak Iława
  26.01 KP Starogard Gdański
  30.01 Unia Janikowo
  02.02 Bytovia Bytów
  10.02 Lechia Gdańsk
  16.02 Elana Toruń
  23.02 Bałtyk Gdynia

Pogoń Siedlce  
08.01

21.01-25.01 Siedlce
  18.01 Wisła Płock 1-1
  26.01 Victoria Sulejówek
  02.02 Unia Skierniewice
  02.02 Olimpia Zambrów
  08.02 Motor Lublin
  15.02 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
  16.02 Legia II Warszawa
  23.02 Legionovia Legionowo

Radomiak Radom  
14.01

08.02-18.02 miejsce nieznane
  26.01 Polonia Warszawa
  30.01 Stal Stalowa Wola
  02.02 Górnik Łęczna
  10.02 nieznany
  13.02 nieznany
  17.02 nieznany
  23.02 Legia II Warszawa

Resovia  
07.01
  12.01 Wisłoka Dębica 1-5
  19.01 Siarka Tarnobrzeg 0-1
  26.01 Motor Lublin
  02.02 Garbarnia Kraków
  02.02 Wólczanka Wólka Pełkińska
  09.02 Hetman Zamość
  13.02 Puszcza Niepołomice
  16.02 Stal Stalowa Wola
  23.02 Hutnik Kraków

ROW 1964 Rybnik  
03.01

21.01-26.01 Rybnik-Kamień
  19.01 Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-3
  23.01 Podhale Nowy Targ
  26.01 Górnik II Zabrze
  02.02 Rekord Bielsko-Biała
  02.02 Odra Opole
  06.02 Rozwój Katowice
  13.02 Ruch Radzionków
  16.02 Garbarnia Kraków
  23.02 nieznany

Rozwój Katowice  
10.01
  19.01 Śląski ZPN 2-1
  23.01 nieznany
  26.01 Spójnia Landek
  30.01 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  02.02 Stal Brzeg
  06.02 ROW 1964 Rybnik
  09.02 Podhale Nowy Targ
  13.02 MKS Trzebinia
  16.02 Pogoń Imielin
  23.02 Ruch Radzionków

Ruch Chorzów  
07.01

21.01-26.01 Rybnik-Kamień
11.02-16.02 Uniejów
  19.01 Ruch Radzionków 4-1
  26.01 Hutnik Kraków
  02.02 Podhale Nowy Targ
  09.02 Puszcza Niepołomice
  09.02 GKS Tychy
  13.02 Polonia Warszawa
  16.02 Pelikan Łowicz
  23.02 Górnik Polkowice

Siarka Tarnobrzeg  
07.01
  19.01 Resovia 1-0
  26.01 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  26.01 Pogoń 1945 Staszów
  02.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
  09.02 Wólczanka Wólka Pełkińska
  09.02 Stal Rzeszów
  15.02 Wisłoka Dębica
  16.02 Górnik Łęczna
  23.02 Wisła Puławy

Skra Częstochowa  
09.01
  19.01 Hutnik Kraków 6-3
  23.01 Warta Działoszyn
  26.01 Agroplon Głuszyna
  30.01 Polonia Poraj
  02.02 RKS Radomsko
  09.02 Stal Brzeg
  13.02 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  16.02 KKS 1925 Kalisz
  23.02 Raków Częstochowa

Stal Stalowa Wola  
07.01
  19.01 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1
  19.01 Polonia Przemyśl 3-2
  23.01 Puszcza Niepołomice
  26.01 Stal Kraśnik
  26.01 Wisła Puławy
  30.01 Radomiak Radom
  30.01 Stal Gorzyce
  02.02 Stal Rzeszów
  02.02 Czarni Połaniec
  09.02 Górnik Łęczna
  09.02 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
  16.02 Spartakus Daleszyce
  16.02 Resovia
  20.02 Wólczanka Wólka Pełkińska
  20.02 Izolator Boguchwała
  23.02 Sokół Sieniawa
  23.02 Wiślanie Jaśkowice

Widzew Łódź  
14.01

28.01-08.02 Uniejów
  26.01 Broń Radom
  30.01 Polonia Warszawa
  02.02 Wisła Płock
  06.02 Warta Poznań
  13.02 GKS Tychy
  16.02 Stomil Olsztyn
  23.02 KS Kutno

Znicz Pruszków  
07.01
  19.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0
  23.01 KS Łomianki
  26.01 Stal Rzeszów
  26.01 Legionovia Legionowo
  01.02 Raków Częstochowa
  06.02 Victoria Sulejówek
  13.02 Stomil Olsztyn
  16.02 Unia Skierniewice
  23.02 Polonia Warszawa

 

Napisz do nas