16 stycznia 2019, 18:00 - Toruń (boisko przy ul. Szosa Chełmińska)
Pomorzanin Toruń 0-8 Elana Toruń
Damian Lenkiewicz, Maciej Buławski, Mariusz Kryszak, Adam Dobosz, Jakub Banach, Kordian Górka, Krzysztof Wołkowicz, Mateusz Stryjewski

Elana Toruń: (I połowa) Bartosz Mrozek - Jan Andrzejewski, Maciej Felsch, Jakub Banach, Adam Dobosz, Mariusz Kryszak, Damian Lenkiewicz, Maciej Buławski, Patryk Nowicki, Arkadiusz Maj, Filip Kozłowski. (II połowa) Bartosz Mrozek - Michał Pojasek, Filip Nawrocki, Michał Kołodziejski, Paweł Karbowiński, Artur Lenartowski, Mateusz Stryjewski, Damian Zagórski, Krzysztof Wołkowicz, Kordian Górka, Mateusz Piasecki.

Elana Toruń wygrała 8-0 (5-0) w sparingu z czwartoligowym Pomorzaninem Toruń.

W Elanie zagrał Mateusz Piasecki z drużyny rezerw.

Vanna - 17 stycznia 2019, 11:17:46 - *.internetdsl.tpnet.pl
Niech wynik was nie zmyli. Pomorzanin był w tym meczu lepszy, a bramki tracił po prostu pechowo.

Do vana - 17 stycznia 2019, 14:40:05 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Chyba nie byłeś na meczu . Pomorek nieistaniał na boisku

Jaś Niepan - 17 stycznia 2019, 15:52:18 - *.dynamic.chello.pl
Do Vanna - Pomorzanin był w tym meczu lepszy, a bramki tracił po prostu pechowo.
Trzeba mieć wielkiego pacha,aby pechowo stracić 8 bramek. wbrew opiniom -herb Pomorzanina jest całkiem niezły,przeciwnie niż poziom drużyny, która używa tego herbu.Na dzisiaj Pomorzanin to poziom Zawiszy Bdg.

kupciak - 17 stycznia 2019, 18:55:38 - *.icpnet.pl
O, ciapciak wygrali z kapciak !

Beklord - 17 stycznia 2019, 19:00:08 - *.icpnet.pl
kapciak likwiduje mnie ciapciak !

PzN - 17 stycznia 2019, 19:48:36 - *.play-internet.pl
Pomorzanin po tym meczu zostaje przejety przez ojca Tadeusza. 4 awanse pod rząd i puchary

Krzysiu me - 17 stycznia 2019, 21:12:01 - *.147.34.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Marek robisz zla robotę podpisz sie krzysztof menager tak bedzie lepiej

Kzawodnik - 17 stycznia 2019, 23:41:43 - *.adsl.inetia.pl
Trenujemy od poniedziałku. Większość z nas pracuje fizycznie. W przeciwieństwie do Elany to zawodowcy. Pierwsza połowa to 0:5 W plecy z 8 testowanymi.