16 lutego 2019, 12:00 - Kołobrzeg (Euroboisko Milenium)
Kotwica Kołobrzeg 1-2 Gryf Wejherowo
Adrian Szynka 55 - Dawid Rogalski 26, Grzegorz Gulczyński 85 (k)

Kotwica Kołobrzeg: Konrad Zacharski (46 Bartosz Piotrowski) - Przemysław Szur (46 Mateusz Peroński), Piotr Kieruzel (46 Michał Marszałek), Mateusz Słodowy, Rafał Gutowski - Michał Ciarkowski (46 Gracjan Kuśmierek), Daniel Chyła, Hugo Bartkowiak (46 Adrian Szynka), Marcin Trojanowski (46 zawodnik testowany), zawodnik testowany (46 Piotr Wojtasiak) - Dawid Retlewski (46 Dawid Wolny).

Gryf Wejherowo: (I połowa) Dawid Leleń - Paweł Brzuzy, Grzegorz Gulczyński, Krzysztof Wicki, Mateusz Goerke - Robert Chwastek, Łukasz Pietroń, Maciej Koziara, Fabian Kątny - Paweł Czychowski, Dawid Rogalski. (II połowa) Dawid Leleń - zawodnik testowany, Grzegorz Gulczyński, Adrian Liberacki, Adrian Machol - Robert Chwastek, Paweł Ewertowski, Oskar Sikorski, Oskar Ryk - Mateusz Węsierski, Dawid Rogalski.

Gryf Wejherowo pokonał 2-1 (1-0) w meczu sparingowym trzecioligową Kotwicę Kołobrzeg.

źródło: własne / Gryf Wejherowo

Dodano: 16 lutego 2019, 13:38:54

Gryfita - 16 lutego 2019, 13:52:46 - *.centertel.pl
Brawo gryf!

hmmm - 16 lutego 2019, 13:55:17 - *.wejherowo.vectranet.pl
pisalem na meila gryfa mialem zawodniko dobrych co grali by za miej niz gwiazdeczki lecz zero odpowiedzi podejscie klubu zenada!!!

widz - 16 lutego 2019, 14:39:42 - *.dynamic.gprs.plus.pl
pierwsza bramka dla Gryfa po ewidentnym spalonym, druga z karnego,... w drugiej połowie Gryf nie istniał, oddał 1 celny strzał - z karnego. Kotwica mogła wygrać przynajmniej 4:2 (niewykorzystane sytuacje)

Daniel os - 16 lutego 2019, 15:27:42 - *.play-internet.pl
Ciekawe byłem widziałem oglądałem to chyba odwrotnie panie widz pozdro

Gryfita - 16 lutego 2019, 15:41:46 - *.centertel.pl
Do @Daniel os jak skald gryfa?

WKS 1921 - 16 lutego 2019, 15:50:36 - *.play-internet.pl
Dziwne. Takie tam ślizganie. Gryf będzie grał bez polotu. Albo fart, albo pech.
Brakuje 3,4 sprytnych...
Zarząd śpi.....

Gosc - 16 lutego 2019, 15:52:37 - *.85-237-175.tkchopin.pl
@wks 1921 daj im szansę jak narazie nie przegrali ani jednego spraringu a juz wydales wyrok... Załosne

tom - 16 lutego 2019, 15:54:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Potwierdzam ocenę meczu przez "widza"Trzeba jednak,przyznac ze te dwie nie wykorzystane przez Kotwicę sytuacje to zasługa dobrze broniacego bramkarza Gryfa a dwie kolejne "setki" były przestrzelone.W Kotwicy,niestety,brak walczaka z głowa, na pozycji srodkowgo pomocnika.Retlewski nie otrzymywał prostopadłych podan, a bez nich napastnik nie moze wykorzysywac swego potencjału jak w innych ,byłych druzynach. A ogólnie Kotwa ma potencjał jak uzupełni środkową linie.

WKS 1921 - 17 lutego 2019, 12:50:55 - *.play-internet.pl