12 stycznia 2019, 13:10 - Stargard (Euroboisko)
Błękitni Stargard 4-0 Bałtyk Koszalin
Piotr Kurbiel 19, Kostiantyn Karaman 30, Jakub Ostrowski 48, Błażej Starzycki 74

Błękitni Stargard: (I połowa) Patryk Brzozowski - Szymon Zalewski (39 Łukasz Łaniec), Wojciech Błyszko, Mateusz Ogrodowski, Bartosz Sitkowski, Marcin Gawron, Filip Karmański, Kostiantyn Karaman, Adrian Kwiatkowski, Przemysław Brzeziański, Piotr Kurbiel. (II połowa) Marcel Skwirut - Łukasz Łaniec, Jakub Ostrowski, Marcin Konopski, Bartłomiej Zdunek, Patryk Baranowski, Kostiantyn Karaman (Adrian Kwiatkowski), Karol Orłowski, Mikołaj Napora, Patryk Włóka, Błażej Starzycki.

Bałtyk Koszalin: (skład wyjściowy) Jakub De Clerck - Jędrzej Ponurko, Krystian Krauze, Michał Czenko, Dawid Kisły - Bartłomiej Putno, Paweł Rak, Krzysztof Lisiak, Szymon Kurczak, Marcel Ziemann - Łukasz Włodarczyk.

Błękitni Stargard wygrali 4-0 (2-0) w meczu sparingowym z trzecioligowym Bałtykiem Koszalin. W Błękitnych zagrali m.in. Łukasz Łaniec z drużyny rezerw oraz 22-letni ukraiński pomocnik Kostiantyn Karaman (FC Insel Usedom).

Luka - 13 stycznia 2019, 10:14:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mecz na marathonie i 365 więc można było porelaksować się, pobiegać, zrobić jednostkę treningową i trochę wygrać. Dziwię się że krzyżaka nie kręcą za często albo jakieś odwracanie losów live po 80 minucie

Misiek - 13 stycznia 2019, 10:51:31 - *.koscierzyna.vectranet.pl
Borubar czemu nic nie piszesz? Twoja drużyna grala

Traki - 13 stycznia 2019, 15:00:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo oby tak dalej!!!A przede wszystkim w lidze

Kupciak - 13 stycznia 2019, 18:30:41 - *.icpnet.pl
Guciak czapciak kunta kinte ! O nie, kupciak !

poli - 14 stycznia 2019, 11:28:25 - *.icpnet.pl
Stargard zawsze Szczecijski! Czemu 90minut już tego nie dopisuje. Ten spot Szczecina łatwiej było odróżnić od tego Gdajskiego.