2 lutego 2019, 11:00 - Jarocin (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
KKS 1925 Kalisz 0-1 Elana Toruń
Mateusz Stryjewski 65

KKS 1925 Kalisz: (I połowa) Kamil Kosut - Tomasz Owczarek, Marcin Lis, zawodnik testowany, Jakub Staszak, Mateusz Indraszczyk, Pawło Hordijczuk, Robert Tunkiewicz, Patryk Jarantowicz, Gabriel Vidal, Iván Vidal. (II połowa) Kamil Kosut - Damian Ślesicki, Mateusz Gawlik, Mateusz Żytko, Marcin Radzewicz, Mateusz Żebrowski, Todor Trajanow, zawodnik testowany, Mikołaj Neuman, Mateusz Stefaniak, Patryk Palat.

Elana Toruń: (I połowa) Bartosz Mrozek - Kordian Górka, Wojciech Onsorge, Michał Kołodziejski, Jan Andrzejewski, Artur Lenartowski, Maciej Stefanowicz, Dominik Kościelniak, Krzysztof Wołkowicz, Patryk Nowicki, Filip Kozłowski (25 Daniel Ciechański). (II połowa) Michał Nowak - Damian Lenkiewicz, Jakub Banach, Wojciech Onsorge, Adam Dobosz, Mariusz Kryszak, Damian Zagórski, Maciej Buławski (78 Daniel Ciechański), Krzysztof Wołkowicz (70 Kacper Jóźwicki), Mateusz Stryjewski, Daniel Ciechański (60 Bartosz Boniecki).

W meczu sparingowym podczas zgrupowania w Jarocinie drugoligowa Elana Toruń wygrała 1-0 (0-0) z trzecioligowym KKS-em 1925 Kalisz.

oi - 3 lutego 2019, 11:58:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Elana idzie na 1 ligę fajny skład i dobry potencjał kibicowski dobre zgody.

Ja - 3 lutego 2019, 14:30:48 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Owczarek, Zytko, Radzewicz goście z wieloma występami w ekstraklasie.

Ja - 3 lutego 2019, 14:34:37 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Potencjał kibicow ski wielki. Na swoich meczach po 600,700 osób. Tyle to Zawisza na wyjazdy jeździ. Faktycznie potencjał fest.