19 stycznia 2019, 12:05 - Stargard (Euroboisko)
Błękitni Stargard 1-0 Kotwica Kołobrzeg
Adrian Kwiatkowski 4

Błękitni Stargard: (I połowa) Patryk Brzozowski - Jakub Szrek, Jakub Ostrowski, Patryk Baranowski, Grzegorz Rogala - Błażej Starzycki, Marcin Gawron, Filip Karmański, Adrian Kwiatkowski - Przemysław Brzeziański, Piotr Kurbiel. (II połowa) Marcel Skwirut - Łukasz Łaniec, Jakub Ostrowski, Marcin Konopski, Bartłomiej Zdunek, Błażej Starzycki, Junpei Shimmura, Patryk Włóka, Kostiantyn Karaman, Mikołaj Napora, Bartosz Sitkowski.

Kotwica Kołobrzeg: 99. zawodnik testowany (46, 12. zawodnik testowany) - 17. Daniel Chyła (46, 23. Michał Marszałek), 4. Piotr Kieruzel (65, 19. Mateusz Słodowy), 19. Mateusz Słodowy (46, 22. Przemysław Szur), 20. Rafał Gutowski, 5. Piotr Wojtasiak (46, 24. zawodnik testowany), 15. Sebastian Deja (65, 5. Piotr Wojtasiak), 6. Adrian Szynka (17. Daniel Chyła), 14. Marcin Trojanowski (46 Michał Ciarkowski), 10. Gracjan Kuśmierek (46, 27. Maciej Gaszka), 16. Dawid Wolny.

Błękitni Stargard wygrali 1-0 (1-0) w sparingu z trzecioligową Kotwicą Kołobrzeg.

W Błękitnych testowany był Jakub Szrek (Pogoń Siedlce).

źródło: własne / Błękitni Stargard / Kotwica Kołobrzeg

Dodano: 19 stycznia 2019, 13:49:30

KibicStarg - 19 stycznia 2019, 17:21:44 - *.dynamic.mm.pl
Szkoda ze tylko 1:0 .

Luka - 19 stycznia 2019, 20:08:04 - *.centertel.pl
Mecz bardzo wyrównany, bramka przypadkowa już w 4 minucie meczu!Kotwa zagrała w składzie:Testowany(45.Testowany)-Chyła(45.Marszałe