23 stycznia 2019, 18:00 - Częstochowa (stadion Skry)
Skra Częstochowa 1-2 Warta Działoszyn
Sebastian Rogala 55 - Jardel 26, Arkadiusz Porochnicki 51

Skra Częstochowa: (I połowa) Mikołaj Biegański - Konrad Gerega, Adrian Błaszkiewicz, Konrad Poprawa, Karol Tomczyk, Kamil Zalewski, Piotr Nocoń, Adam Olejnik, Dominik Marek (30 Michał Kieca), Szymon Kobusiński, Sebastian Siwek. (II połowa) Artur Kowalczyk - Oktawian Obuchowski, Mariusz Holik, Piotr Mastalerz, Bartosz Skowron, Adrian Musiał (68 Radosław Gołębiowski), Artur Kowalczyk, Sebastian Rogala, Michał Kieca (60 Dawid Niedbała), Krzysztof Napora, Damian Nowak.

Warta Działoszyn: zawodnik testowany - Bartłomiej Pałyga, Łukasz Ocimek, Łukasz Bąkowicz, Paweł Bartoszek, Paweł Marchewka, Damian Zawieja, Adrian Kudryś, Grzegorz Sośniak, Arkadiusz Porochnicki, Jardel. W II połowie grali także: Maciej Krysiak, Krzysztof Kukulski, Kacper Nowakowski, Mateusz Boras, Oskar Korbela.

W meczu sparingowym Skra Częstochowa przegrała 1-2 (0-1) z czwartoligową Wartą Działoszyn.

Skrzak - 23 stycznia 2019, 20:19:08 - *.pl
Zobaczymy jak będzie w następnych sparingach.

jarock - 23 stycznia 2019, 20:23:26 - *.free.aero2.net.pl
... bo nie pojechali do Turcji !

FanRTS - 23 stycznia 2019, 20:53:17 - *.centertel.pl
To efekt gry na sztucznej nawierzchni. Na trawiastej drużyny dwie klasy gorsze Skrę klepią.w lidze Skra u siebie zazwyczaj punktuje . Na wyjazdach wprost przeciwnie

lilusowy - 23 stycznia 2019, 22:09:40 - *.dynamic.mm.pl
@FanRTS
Skra grała na swojej sztucznej nawierzchni, nie na trawiastej. Zwyczajnie zagrali slabo, bo ewidentnie jakies nowe warianty trenowali ktorych nawet nie maja jeszcze opanowanych co odbilo sie na zgraniu calej druzyny

gregor - 23 stycznia 2019, 23:39:28 - *.244.155.112
Ale, że Jardel? ;)

gekon - 24 stycznia 2019, 0:13:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie bierzmy poważnie tego meczu. Spotkanie z oferty 365 i marathonu. Siadł kurs 11 na gości. Połowa cały 2/2 za 29.00 do wziecia... Bardzo duże spadki na giełdach na ten mecz.

Michał - 24 stycznia 2019, 10:41:55 - *.wyszkow.fuz.pl