6 lutego 2019, 16:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Olimpia Elbląg 4-0 Gedania Gdańsk
Michał Ressel 41, Jakub Bojas 60, 86, Michał Fidziukiewicz 76

Olimpia Elbląg: Paweł Rutkowski - Michał Balewski, Michał Markowski, Kamil Wenger, Michał Kiełtyka - Tomasz Persona, Tomasz Sedlewski, Maciej Rozumowski, Korneliusz Sochań, Oskar Rynkowski - Cezary Demianiuk. W II połowie grali także: Michał Fidziukiewicz, Krzysztof Zaremba, Wojciech Jurek, Dawid Kapłon, Ołeksij Prytulak, Michał Kuczałek, Bartosz Nowicki, Kacper Korkliniewski, Jakub Bojas.

Olimpia Elbląg wygrała w sparingu z czwartoligową Gedanią Gdańsk 4-0 (1-0).

Jaś Niepan - 6 lutego 2019, 18:21:55 - *.dynamic.chello.pl
Gedania to klub który powstał w 1922 roku w Wolnym Mieście Gdańsk.Jedyny piłkarski klub polski, który uczestniczył w lidze niemieckiej (Gauliga).
Za komuny był odstawiony na boczny tor, tak jak AKS Chorzów,Polonia W-wa,Warta Poznań.Dzisiaj zapomniany.Gra w IV lidze.Jesienią na boisku Gedanii przyjechała Lechia II z Peszką,Borysiukiem,Wojtkowiakiem i Messim z Indonezji.takie czasy,tylko szmal.

kibic - 6 lutego 2019, 18:34:17 - *.ip.systemia.pl
Prócz Bojasa i Markowskiego reszta zawodników to poziom 3 ligowy.

Jifux - 6 lutego 2019, 19:11:09 - *.centertel.pl
Olimpia? Z taką gra to spadek. Ledwo 1-0do przerwy. Później coś strzelili ale ogólnie to dramatycznie żeby się chciało bardziej zawodnikom Gedania to by maksymalnie przegrali 1-0

falcao - 6 lutego 2019, 19:23:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Ten sparing oceniam jak jednostkę treningową. Mogliśmy przećwiczyć grę ofensywną, gdyż cały czas graliśmy atakiem pozycyjnym, co udało się skutecznie wykorzystać, choć wynik mógł być dużo wyższy i osobiście czuję duży niedosyt" - powiedział po wygranej 4:0 z Gednią Fidziukiewicz

OE - 6 lutego 2019, 19:41:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jifux mógłbyś coś więcej napisać o grze Olimpii w tym sparingu? Myślę że nie , bo konfabulujesz jak małe dziecko , piszesz aby pisać i tym samym chcesz oderwać się od rzeczywistości , która cię otacza . Ta rzeczywistość jest przykra ale prawdziwa - wasz Stomil umiera.

Jifuxx - 7 lutego 2019, 13:53:53 - *.centertel.pl
Pierwsza połowa można powiedzieć wyrównana oczywiście z przewaga olimpi w posiadaniu piłki z której nic nie wynikało. Olimpia miała dwie jedenastki. 3bramki po stałych fragmentach gry. 4liga Gedania. Miejsce blisko spadku. A Wy się zachwycacie? Życzę jak najlepiej Olimpi czyli utrzymania. Pozdrawiam realistow.

Kilowat - 7 lutego 2019, 14:04:59 - *.icpnet.pl
Może mi ktoś z Gdańska napisać, czy większa frekwencja jest na meczach Gedanii czy Polonii? Który z tych klubów jest Gdańszczanom bliższy? (tylko nie piszcie mi o Lechii, bo nie o nią pytam;))