18 lutego 2006, 22:00:48 - maciejko
Kontuzja Białkowskiego

Bartosz Białkowski, polski bramkarz grający w Southampton FC, odniósł kontuzję w 78. minucie spotkania piątej rundy Pucharu Anglii przeciwko Newcastle United FC na St. James' Park. Były bramkarz Górnika Zabrze wyskoczył do dośrodkowania i przy lądowaniu niefortunnie stanął.

Początkowo komentatorzy i kibice gospodarzy sądzili, iż Białkowski udawał kontuzję po tym jak nie złapał prostego dośrodkowania, ale po kilku minutach Polak został zniesiony z boiska.

Trener "Świętych", George Burley wykorzystał wcześniej wszystkie zmiany i w bramce gości musiał stanąć napastnik - Dexter Blackstock.

W trakcie spotkania Białkowski popisał się kilkoma udanymi interwencjami, ale nie udało mu się zachować czystego konta. W 68. minucie puścił gola w sytuacji sam na sam z Kieronem Dyerem. Southampton FC ostatecznie przegrał 0-1 i w ćwierćfinale Pucharu Anglii zagra Newcastle United FC.

W kadrze Southampton oprócz Białkowskiego znajdują się jeszcze Kamil Kosowski i Grzegorz Rasiak. Byłego zawodnika Wisły Kraków nie było nawet na ławce rezerwowych, a Rasiak nie mógł zagrać gdyż w tej edycji Pucharu Anglii reprezentował już barwy Tottenham Hotspur FC.

Dzemik:) - 18 lutego 2006, 22:04:53 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.0.0.35)
Oby tylko zdarzyl sie wykurowac na mecz ze Stanami

van basten - 18 lutego 2006, 22:09:36 - *.elsnerow.waw.pl
Southampton FC ostatecznie przegrał 0-1 i w ćwierćfinale Pucharu Anglii zagra Newcastle United FC.
bez sensu to zdanie co????

zetorian - 18 lutego 2006, 22:11:05 - *.unicity.pl (*.168.173.45)
grali z Newcastle i w cwiercfinale tez z Newcastle?

mogiel - 18 lutego 2006, 22:28:31 - ADMIN
van basten - czego nie rozumiesz w tym zdaniu? postaram się wytłumaczyć łopatologicznie.
zetorian - tak, teraz grali z Newcastle, ale przegrali, więc dalej przeszło Newcastle i zagra z kolejnym rywalem (nie będzie nim już jednak jak piszesz Southampton, gdyż ten klub odpadł). Nowy rywal zostanie wyłoniony w losowaniu.

asd - 18 lutego 2006, 22:30:08 - *.sttb.pl
CZytanie ze zrozumieniem sie klania.
Grali, przegrali i juz nie zagraja. Natomiast zagar dalej Newcastle.
Pzodro

Ab_OK - 18 lutego 2006, 22:46:20 - *.elsat.net.pl
Haha, LOL zetorian. Wypowiedź tak żałosna, że aż mogiel musiał interweniować

Ab_OK - 18 lutego 2006, 22:47:27 - *.elsat.net.pl
aha, LOL również dla van bastena

deaf - 18 lutego 2006, 23:12:03 - *.toya.net.pl
ciesze sie że NEWCASTLE awansowało ale mnie też źle sie stało że Białek złapał kontuzje ale moze sie wyleczy na czas

el_matador - 18 lutego 2006, 23:12:39 - *.netia.com.pl (*.168.1.210)
;)

BIAŁKI - 18 lutego 2006, 23:29:44 - *.elb.vectranet.pl
Białek pokazał klase trzymajmy kciuki żeby wyszedł z tej kontuzji bez szwanku

Ed - 19 lutego 2006, 0:08:00 - *.core.lanet.net.pl (*.99.46.124)
Oczywiscie ze nie zostal powoloany. Zgodnie z zelaznymi zasadami super Janas graja w kadrze ci, ktorzy graja w klubach.. I wedlug tej logiki Dudek gra a Bialkowski nie gra.
Podobnie jest z Rasiakiem (ten ostatnio gra ale nie strzela), Kusiem i kilkoma innymi ogorkami. A Piechna, Zuraw i inni moga sobie zagrac w kadrze jak odpala FIFE2006.

Pablos - 19 lutego 2006, 0:42:30 - *.uznam.net.pl (*.100.1.50)
van basten i zetorian - zabłądziliście? tu 90minut.pl a nie wp.pl :D

Fan Grzesi - 19 lutego 2006, 11:21:15 - *.54.0.210
na bramce mogli postawić RASIAKA Grzesiu to wszechstronny zawodnik, napewno robiłby za 3 słupek.

joł - 19 lutego 2006, 11:42:16 - *.olsztyn.mm.pl
Fan Grzesi hehehe dobre

Kibic :-) - 19 lutego 2006, 20:07:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
jeżeli tak dalej będzie rozwijał swój talent zostanie jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Oby kontuzja nie była poważna