11 sierpnia 2006, 18:55:13 - prof
III liga: Chrobry 3-3 Raków

W jedynym rozegranym dziś meczu III ligi, grupy III Chrobry Głogów zremisował z Rakowem Częstochowa 3-3.

11 sierpnia 2006, 17:00 - Głogów
Chrobry Głogów 3-3 Raków Częstochowa
Jakub Puchalski 39, Radosław Druciak 45, 63 - Bartosz Gliński 67, Miłosz Bielecki 78 (k), Artur Lenartowski 83

niedziela
(11:00) Zagłębie II Lubin - Walka Makoszowy (Zabrze)

Knopek - 11 sierpnia 2006, 19:00:27 - *.internetdsl.tpnet.pl (unknown)
No i pieknie dobre i 1 punkcik dla Rakowa i 3 brameczki

@@@ - 11 sierpnia 2006, 19:01:00 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ale to co się tam działo, musiało byc niesamowite ! Z 3-0, praktycznie w minutach których nic się nie moglo stać, wyjść na 3-3 ! Chyba Sebek Pluta zaliczył niezbyt udany debiut w I polowie:P

RKSRAKOW - 11 sierpnia 2006, 19:01:45 - *.internetdsl.tpnet.pl
tylkoRakowRKS

seba84 - 11 sierpnia 2006, 19:14:03 - *.199.204.26 (*.168.1.26)
mogli stracic o jedna bramke mniej chociaz;/ ale i tak nalezy sie cieszyc z punktu skoro 3-0 przegrywali to jak liverpool z milanem jak moj qmpel mowi

elo ziom - 11 sierpnia 2006, 20:33:10 - *.96.105.6 (*.20.2.132)
brawo raków i tak trzymac
pozdro ze stalowej
ZKS-RKS

rob - 11 sierpnia 2006, 21:19:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
przegrywać 0-3 i wyrównać na wyjeżdzie to jest coś ale chociaz kibice brameczki ogladali i to swiadczy o chrobrym żle albo o Rakowie dobrze zobaczymy na koniec sezonu

Cycu_1964 - 11 sierpnia 2006, 22:58:31 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.10.1.18, 10.10.0.1)
z całym szacunkiem dla rakowa ale ciesze się że nasi najwięksi rywale którzy mogą nam zagrozić przy awansie tracą punkty...w 1 kolejce GKS Jastrzębie a teraz Raków...5.09.2006r mecz GKS Katowice - Raków Częstochowa:.....już sie nie moge doczekać... Pozdro Mysłowicka Brygada: GKS Katowice!!!

Kacperks - 12 sierpnia 2006, 9:55:28 - *.tkdami.net (*.139.43.135)
Cieszymy się z tego jednego punktu, bo z 3:0 wyciągnąć na remis to jest sztuka. A niedługo szlagier GKS K. - Raków, zarówno na bosiku jak i na trybunach. Tylko trochę do bani, że Gieksa ten meczyk przełożyła na środek tygodnia.

Bolesław P - 12 sierpnia 2006, 11:16:57 - *.mtvk.pl