10 lutego 2007, 17:05:33 - qmichal
Debiut Klimka w Heart of Midlothian

Arkadiusz Klimek zadebiutował dziś w barwach Heart of Midlothian. 31-letni napastnik, który do drużyny wicemistrzów Szkocji przeszedł z litewskiego FBK Kaunas, rozegrał dziś 81 minut w spotkaniu 27. kolejki szkockiej ekstraklasy wygranym z Inverness Caledonian Thistle 1-0 (0-0). Polaka zmienił Michal Pospíšil, który minutę później zdobył zwycięskiego gola.

10 lutego 2007, 15:00 - Edynburg
Heart of Midlothian FC 1-0 Inverness Caledonian Thistle FC
Michal Pospíšil 82

aigeL - 10 lutego 2007, 17:20:13 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.127.104)
kompleksik masz chłopaczku?

peoes - 10 lutego 2007, 17:44:51 - *.chello.pl
ma, ma. i to niemały.

on - 10 lutego 2007, 18:58:21 - *.elgrom.laz.digi.pl
Rozegrał 81 minut a w 82 minucie strzelili gola hehe

Kaliber - 10 lutego 2007, 20:26:34 - *.internetdsl.tpnet.pl
Arek trzymaj sie i bramy chcemy widzieć!!!!
pzdr od Stomilu Olsztyn

Sertuvus - 11 lutego 2007, 11:17:37 - *.219.241.58
Tak, ledwie zszedł z boiska i padła bramka dla jego drużyny. To dość wymowne.

IKS - 11 lutego 2007, 11:54:02 - *.olsztyn.mm.pl
Arek pozdrowienia z rodzinej Iławy!Jeziorak pamięta

Adrian45 - 11 lutego 2007, 12:38:09 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.197.152)
Nie mam pojęcia jak to się stało,że Klimek w ogóle trafił do Hearts. To czołowy klub szkockiej ligi, a Arek to polski przeciętniak.On nie ma szans by sobie tam poradzić.

fan jezior - 11 lutego 2007, 21:33:10 - *.olsztyn.mm.pl
Adrian na jakiej podstawie uważasz ze on sobie nie poradzi??? Hearts jest dobre ale na lige szkocka tylko a tam dlaczego ma sobie nie poradzic??? pewnie Ty bys dał rade.hehehe Dajcie mu czas a zobaczycie

pundu - 12 lutego 2007, 7:08:53 - *.chello.pl
To jest właśnie problem, że nikt mu czasu nie da, albo strzela gole albo na trybuny.

Svercer - 12 lutego 2007, 13:16:17 - *.003.vip-net.pl
Przecież on potytka się o własne nogi ! Takiego rzadziaka w szkocji jeszcze nie było :D