25 marca 2011, 17:21:52 - euzi
Dziewiętnasty gol Sosina

Swojego dziewiętnastego gola dla Árisa Lemessoú strzelił dziś Łukasz Sosin. Trafienie Polaka z 43. minuty dało jego drużynie zwycięstwo 1-0 (1-0) w meczu 26. kolejki cypryjskiej II ligi przeciwko MS Anagénnissi Derýnias.

25 marca 2011, 15:00 - Limassol
Áris Lemessoú 1-0 MS Anagénnissi Derýnias
Łukasz Sosin 43

Klub Polaka z 50 punktami w 26 meczach wygrał rundę zasadniczą i awansował do fazy play-off. Cztery najlepsze drużyny zagrają między sobą po dwa mecze, a ich wyniki zostaną doliczone do końcowej tabeli sezonu zasadniczego. Czwarte miejsce zajmuje obecnie dzisiejszy rywal Árisa i traci do lidera osiem punktów. Do ekstraklasy awansują trzy najlepsze kluby.

Strzelcy II ligi:

19 goli - Łukasz Sosin (Polska, Áris Lemessoú),
16 goli - Chris Dickson (Ghana, AS Néa Salamís Ammochóstou),
15 goli - Janusz Surdykowski (Polska, APÉP (Kyperoúnta)),
13 goli - Edward Mashinya (Zimbabwe, Omónia Aradíppou).

polak - 25 marca 2011, 17:26:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 liga cypryjska nasza. Brawo

xyz - 25 marca 2011, 17:27:02 - *.36.168.5
a w naszej lidze ledwo 10 bramek strzelają najlepsi napastnicy :D

Lędzic - 25 marca 2011, 17:27:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na którym jest miejscu w klasyfikacji strzelców?

bagno - 25 marca 2011, 17:31:12 - *.kielce.vectranet.pl
a Surdykowski 4 strzelil;) na cyprze w 2 lidze Polacy szaleja

narcyz - 25 marca 2011, 17:39:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest na pierwszym miejscu w klasyfikacji strzelców

tauzani - 25 marca 2011, 17:43:50 - *.dynamic.chello.pl
Super wreszcie mamy rasowych napastnikow ;-)Franz musisz ich powolac!!!!!

rajkos12 - 25 marca 2011, 18:29:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sosin i Surdykowski to zawsze strzelają w tego samego dnia, nie wiem o co chodzi

iskra - 25 marca 2011, 18:56:49 - *.cdma.centertel.pl
Zamiast Jelenia mógł by Jego powołać ! jest dobry potrafi znaleźć się w dobrej sytuacji strzelić gola ;) do kadry go ;)

peterxxxx - 25 marca 2011, 18:58:28 - *.play-internet.pl
któryś z klubów polskiej ekstraklasy kupić sobie Sosina a nie zciągąć z zagranicy patałachów którzy nie umieją brami zdobyć

P. Reiss - 25 marca 2011, 19:20:39 - *.play-internet.pl