Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź, godz. 14:30
Legia Warszawa - Górnik Zabrze, godz. 17:00

GKS Bełchatów - Lech Poznań, godz. 18:30

Mecze 4. kolejki z ustalonymi godzinami:

20 sierpnia (sobota):
Korona Kielce - Wisła Kraków, godz. 18:00

21 sierpnia (niedziela):
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, godz. 17:00

Zmienił się także gospodarz meczu z 1. kolejki Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa. Spotkanie odbędzie się w stolicy 29 lipca o 20:30.

spostrzega - 14 lipca 2011, 14:18:21 - *.gl.digi.pl
a czy 90minut zwróciło uwagę że Ekstraklasa SA zmieniła logo?

max - 14 lipca 2011, 14:38:23 - *.ssp.dialog.net.pl
jak to dobrze,że jest w lidze Podbeskidzie. Ale będa zbierać baty. Jedno miejsce spadkowe juz pewne

Te eS Pe - 14 lipca 2011, 14:48:26 - *.bielskobiala.vectranet.pl
@max
Baty to możesz jedynie dostać Ty. Zapewne nic nie wiesz o tej drużynie, ale musisz coś od siebie dodać. Czemu niby mieli by zbierać baty, skoro zasłużenie weszli do ekstraklasy, grając bardzo dobrze przez cały sezon, a w PP pokazali że potrafią wygrać z drużynami nawet z EX ( GKS Bełchatów, czy nawet sam mistrz Polski, Wisła Kraków), do tego było bardzo blisko zwycięstwa z LECHEM POZNAŃ, a Ty od razu twierdzisz że będą drużyna do bicia... Nie bój się, chłopaki się nie poddadzą i pokażą swój charakter, a wtedy tobie i twoim kolegom, szczeką opadnie.

co??? - 14 lipca 2011, 15:05:42 - *.bialystok.vectranet.pl
polonia gra 3. pierwsze mecze u siebie
jaja jakies?

do co??? - 14 lipca 2011, 15:15:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Właśnie, co oni odwalają z Polonią. W pierwszych 7 spotkaniach Polonia zagra 5 razy u siebie... durnota jakaś, czym myślą w tej Ekstraklasie.
I czemu Lechia nie może zacząć u siebie, bo ŁKS jestem w stanie pojąć.

villa - 14 lipca 2011, 15:33:14 - *.stk.vectranet.pl
premier league -na to pytanie proszę odpowiedzieć .czy to jest porównanie do ekstaklasy smiało

bojar - 14 lipca 2011, 15:37:49 - *.bialystok.vectranet.pl
Szkoda że mecz Jagiellonii z Koroną nie grają o 12Wymysł godzin rozpoczecia meczy jest chory.

michałKiel - 14 lipca 2011, 15:41:19 - *.219.189.30
jagiellonia Białystok - Korona Kielce-0:1
jaga teraz zacznie słabiej grać po kompromitacji z irtyszem, więc tak będzie ;)

GieKSiarz - 14 lipca 2011, 15:55:50 - *.adsl.inetia.pl
KibicL . Gornik napewno nie przegra 3:0 z Legia . To chyba Gornik wygra z Legia 3:0. hehe

do co???2 - 14 lipca 2011, 16:10:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A, już sprawdziłem sobie. Bo jełopy z Gdańska jako jedyny stadion zapisały wielki i mocarny stadion PGE Arena, który PORAZ kolejny zostanie otwarty z OPÓŹNIENIEM... ech... jakby nie mogli zrobić pożegnania starego obiektu Lechii na Traugutta.

cockney - 14 lipca 2011, 16:19:06 - *.21.18.196
co za wiocha, podaja po 2-3 kolejki,
w Premiership podane jest od razu na caly sezon.

Strain - 14 lipca 2011, 16:23:17 - *.dobrafirma.com
Niech zmienią w 1. kolejce spotkanie w poniedziałek. Nie chcemy pokazywać Europie pustego i smutnego obiektu w Wodzisławiu Śląskim.

xx - 14 lipca 2011, 16:30:19 - *.cdma.centertel.pl
na jakich programach jeszcze będą transmitowane mecze ekstraklasy?

tej - 14 lipca 2011, 16:33:42 - *.ssp.dialog.net.pl
a może by tak 90minut, w terminarzu podawało spotkania w zależności od daty rozegrania meczu, bo alfabetycznie strasznie się przegląda mecze.
co wy na to?

ja - 14 lipca 2011, 16:37:31 - *.231.14.161.koba.pl
To po co koniecznośc świateł na stadionach skoro mecze o 13 30 żałosne

KArKSG - 14 lipca 2011, 21:38:18 - *.xdsl.centertel.pl
Do kibicL - 3-0 to wy dostaniecie gorole posrane.Calo Polska pamieta oddawac nam mistrza ZLODZIEJE!!!

DAJIW - 15 lipca 2011, 7:19:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
proponuję godzinę rozpoczęcia meczu Jagiellonii i Korony na 10.00. Pozostałe też będą mogły się rozpocząć wcześniej

KSG - 15 lipca 2011, 8:05:06 - *.i-bud.eu
3-0 z legią??? Stary zobocz se jak legia gro tero w sparingach. A tak urotkiem to gorole z legi w ostatnich minutach wytargali GÓRNIKOWI 3 pkt. GÓRNIK przegroł wygrany mecz. Daremno ta legia ostatnimi czasy!!! Tylko KSG!!!

PZ - 15 lipca 2011, 14:07:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl