PP: Puszcza 1-1 pd. k. 4-5 Polonia B.

28 września 2011, 15:30 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 1-1 pd. k. 4-5 Polonia Bytom
David Paul 31 - Jean Paulista 16

karne: 1-0 Tomasz Księżyc, 1-1 Jakub Świerczok, 2-1 Sebastian Janik, 2-2 Marcin Dziewulski, (2-2 Marcin Zontek - obroniony), 2-3 Lukáš Killar, 3-3 Mateusz Cholewiak, 3-4 Luka Tiodorović, 4-4 Łukasz Nowak, 4-5 Karol Tomczyk.

Puszcza: 1. Tomasz Kwedyczenko - 18. Marcin Zontek, 14. Michał Kowalski, 7. Tomasz Księżyc, 6. Krzysztof Radwański (42, 9. Sebastian Janik) - 4. Dawid Kałat, 8. Arkadiusz Lewiński, 17. Piotr Morawski, 19. Michał Żywczak (74, 15. Marek Mizia), 16. David Paul (69, 3. Łukasz Nowak) - 21. Mateusz Cholewiak.

Polonia: 87. Seweryn Kiełpin - 26. Adrian Chomiuk, 2. Lukáš Killar, 21. Daniel Tanżyna, 30. Karol Tomczyk - 7. Jean Paulista (71, 19. Mateusz Zaczyński), 8. Marcin Dziewulski, 17. Maksym Pokotyluk (46, 23. Luka Tiodorović), 25. Daniel Mąka (85, 4. Marcin Ściański), 5. Krzysztof Michalak - 10. Jakub Świerczok.

żółte kartki: Żywczak, Cholewiak - Jean Paulista, Tomczyk, Chomiuk.

sędziował: Krzysztof Jakubik (Siedlce).
widzów: 700.

Spotkania 1/8 finału Pucharu Polski zostaną rozegrane 18-20 października.

Puchar Polski 2011/2012

źródło: własne / Polonia Bytom

andrzey - 28 września 2011, 18:07:22 - *.155.122.2
Co się stało, że Bytom nie odpuszcza PP ?

nieciecza - 28 września 2011, 18:08:17 - *.dynamic.chello.pl
Puszcza miała wymarzone losowanie i tego nie wykorzystała, ech....

Majkel - 28 września 2011, 18:08:25 - *.dynamic.chello.pl
Już myślałem że Puszcza wygra
Brawo dla pb
Gratulacje od GKS Katowice
GieKSa&Banik&Torcida

m0dy_PB - 28 września 2011, 18:09:38 - *.183.135.142.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Jest !!!! 102 osoby byda wracac szczesliwe !!! ino zeby dalyj pokazywali na co ich stoc !!! Ino Górny Ślonsk ! Ino POLONIA !

polob - 28 września 2011, 18:10:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko POLONIA,ona na zawsze.

grodzik - 28 września 2011, 18:12:58 - *.netland.3s.pl
Do osób będących na meczu mam pytanie. Jak zaprezentował się Jakub Świerczok?

FortArt - 28 września 2011, 18:24:45 - *.134.181.225
Szkoda.

pixar - 28 września 2011, 18:29:54 - *.opera-mini.net (*.234.20.62)
Legia w "losowaniu " trafi na Limanovie czy Zdzieszowice?

Drzewiasta - 28 września 2011, 18:33:38 - *.218.211.202
MKSie brawo za walkę, szkoda zmarnowanych sytuacji, Polonia poza bramką nie miała klarownych sytuacji. Pora skupic się na lidze - w sobotę mecz z Garbarnią - pozdro dla Brązowych (macie dalej tego chłopaczka co tak u nas w III lidze tak wymiatał na bębnie? )

ave OKS - 28 września 2011, 18:37:02 - *.244.146.21.ip.tnp.pl
szkoda ze to nie Okocimskiemu bylo dane rozprawic sie z Polonia;p ale no coz w tych biednych czasach dla Bytomian powodzenia!

Drzewiasta - 28 września 2011, 18:38:07 - *.218.211.202
poprawka:
macie dalej tego chłopaczka co tak wymiatał na bębnie jak graliście z nami w III lidze

esiu z ksg - 28 września 2011, 18:41:11 - *.unknown.vectranet.pl
brawo Polonia gratulacje z Zabrza

haba - 28 września 2011, 18:47:03 - *.olsztyn.vectranet.pl
w Bytomiu tylko Szombierki !

czarny - 28 września 2011, 18:55:16 - *.dip.t-dialin.net
Gratulacje z Gdyni! haba prosze nie osmieszaj sie!!!

niee - 28 września 2011, 18:59:41 - *.home.aster.pl
Jo sie Wos pytom kaj jest ta Polonia Pytom?
Pozdro! szkoda Puszczy

cracsa - 28 września 2011, 19:15:59 - *.internetdsl.tpnet.pl
coście tak cicho HAHAHAHA puszcza pojechala z pólonią

Pavlyuchen - 28 września 2011, 19:36:18 - *.xdsl.centertel.pl
Jasiek Paulista wiecznie żywy :D Janek, pozdro z grodu Kraka, pamiętamy Ci mecze i bramki, zwłaszcza te dwie co smerfom z krainy bulwy kwitnącej strzeliłeś co Dolha "mecz życia" grał :D

haha to ja - 28 września 2011, 20:03:45 - *.opera-mini.net (*.134.30.202)
haha to znowu ja

acab - 28 września 2011, 20:09:27 - *.play-internet.pl
Odra Opole i Polonia Bytom tak trzymać

WISLA SHAR - 28 września 2011, 21:31:01 - *.internetdsl.tpnet.pl
dlatego przyjachaliście bez szmat? Strach przed Krakowem? , no tak w tyle osób ciężko się bronić

dede - 28 września 2011, 21:47:20 - *.elwico.pl
Ledwie wygrali po karnych i z czego się tu cieszyć, następny mecz w pucharze i baty pewne.

mateusz - 28 września 2011, 23:15:36 - *.adsl.inetia.pl