10 maja 2012, 19:50:26 - koofel
Piotr Leciejewski obronił rzut karny

Bramkarz SK Brann Piotr Leciejewski obronił rzut karny w wygranym 6-1 (4-0) meczu II rundy Pucharu Norwegii z Florø SK. 27-letni piłkarz rozegrał całe spotkanie.

10 maja 2012, 18:00 - Florø
Florø SK 1-6 SK Brann
Stefan Aase 77 - Kristoffer Barmen 8, Kim Ojo 30, 45, Birkir Sævarsson 44, 90, Bård Finne 72

żółta kartka: Eirik Birkelund (SK Brann).

widzów: 2550.

W 58. minucie Christer Husa (Florø SK) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Leciejewski obronił).

Leciejewsk - 10 maja 2012, 19:52:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zbiłem strzał na słupek! ;)

ADR - 10 maja 2012, 19:54:01 - *.187.12.14
@Leciejewsk: Brawo

scout - 10 maja 2012, 19:58:51 - *.internetia.net.pl
a Pękalski strzelil gola dla Malmo, ciekawe czy go ostatnio ogladali choc raz.. poza tym to skandal ze smuda widzi ojgena a nie ma miejsca dla Borysiuka lub Wilka

DD - 10 maja 2012, 20:20:27 - *.smgr.pl
Do kadry go

Lazio - 10 maja 2012, 20:44:09 - *.icpnet.pl
Do scout - Bo Eugen to pół Niemiec i jest gwarancja, że zeźre trawę za wynik. A u tych Polaków takiej gwarancji nigdy nie będzie. Już rozumiesz? a z Pękalskim masz świętą rację

Pablo - 10 maja 2012, 20:52:16 - *.80-202-40.nextgentel.com
do Lazio - SWIETA PRAWDA a ten pękalski to hmmmmm dobry ale mlody tak samo jak szczesny to niejego czas widzieliscie jakiego babola wpuscil to nawet lepsze niz Artur z Irl.PLN jak w pilke nietrafil Szczesny = cala anglia sie z Ciebie smieje

DENIS - 10 maja 2012, 21:08:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Piotrek

dsad - 10 maja 2012, 21:08:42 - *.adsl.inetia.pl
mylicie pojecia Polanski to Niemiec urodzony w Polsce

Matimajste - 10 maja 2012, 21:25:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Leciejewski jest dobrym bramkarzem ale czegoś mu brakuje.
itp.
To proszę zmieńcie sport albo narodowość bo to takie piłki jakie nie raz oni bronili to wy nie umiecie tak wybronić w Fifie , czy w PES

robak - 11 maja 2012, 6:53:49 - *.13.213.193.static.cust.telenor.com
Piotrek wcale nie jest dobrym bramkarzem,widzialem wiekszosc jego meczy w Brann i on bardzo slabo gra na przedpolu.Na lini to i owszem calkiem fajnie ,ale wogole nie wychodzi z bramki.A co do kadry ,to Piotrek chce grac dla Norwegii.Pozdro z Bergen.acha na meczu bylo ponad 3 tys ludzi.Heia Brann.

scout - 11 maja 2012, 9:48:18 - *.internetia.net.pl
Lazio - eugen to nie półniemiec, to Niemiec z krwi i kości, który wyczul mozliwosc wypromowania swojego szwabskiego ryjka na duzej imprezie, rok wczesniej zarzekal sie że gra dla Polski go w ogóle nie interesuje (to samo perkis), dlatego prawdziwi kibice wypieli sie na kadre smudy bo to juz nie jest Reprezentacja Polski, mam nadzieje że lisy łapną kontuzje na zgrupowaniu i bedzie można normalnie kibicować Polakom na euro.

jerry - 11 maja 2012, 11:07:29 - *.62-97-212.bkkb.no
bardzo slabo gra na przedpolu?? to chyba nie na tych meczach byles co ja. gra na przedpolu to jedna z najczesciej wymnienanych przez norweskie media mocna strona Piotrka

Ukasiu - 11 maja 2012, 14:12:56 - *.dynamic.chello.pl
A jak w rep. Polski grał Afrykanin i Brazylijczyk, to wtedy była reprezentacja Polski? Czy po prostu kibice byli wtedy na tyle naiwni i nieświadomi, że nie wiedzieli, że chcą oni jedynie polski paszport dla własnych korzyści? Poza tym taki Perquis z wyglądu chyba jednak bardziej przypomina Polaka niż Olisadebe. Może lepiej poczekać z oceną Damiana i Eugena do Euro.