4 maja 2013, 15:40:46 - zumek
Spadek drużyny Sławomira Peszki

Wolverhampton Wanderers, w którym występuje Sławomir Peszko, spadł z angielskiej npower Championship (II liga). Klub Polaka przegrał na wyjeździe w ostatniej kolejce z Brighton & Hove Albion 0-2 (0-2) i zajął przedostatnie miejsce w lidze, z której spadają trzy zespoły.

4 maja 2013, 13:45 - Falmer (American Express Community Stadium)
Brighton & Hove Albion FC 2-0 Wolverhampton Wanderers FC
Kazenga LuaLua 5, 39

żółta kartka: Roger Johnson (Wolverhampton).

sędziował: Simon Hooper.
widzów: 30 003.

28-letni pomocnik nie znalazł się w kadrze na to spotkanie, natomiast w składzie gospodarzy cały mecz rozegrał Tomasz Kuszczak.

GieKSa - 4 maja 2013, 15:46:21 - *.waldex.3s.pl
Gdzie Peszko tam spadek, najpierw zrzucił FC Koln, a teraz Wilki...

Ketald - 4 maja 2013, 15:46:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brighton w takiej formie m duże szanse na wygranie baraży. Nottingham z Majewskim dzisiaj natomiast koncertowo zawaliło sprawę wystarczyło wygrać z Leicester i też y grali w barażach a tu porażka 2:3 ...

abcx - 4 maja 2013, 15:47:01 - *.play-internet.pl
Peszko Ty tumanie. Jak mogłeś tak pokierowac swoją pracą zawodową ? $$$$ zasłoniły oczka ?

as - 4 maja 2013, 15:51:10 - *.dynamic.chello.pl
No tak, lepiej się kisić w słabej polskiej lidze za mniejsze pieniądze i być bożyszczem tłumów.

Mądry - 4 maja 2013, 15:53:52 - *.dynamic.lte.plus.pl
Ciężko powiedzieć w jakiej jest formie.
Może nie dostaje szansy,a może osłabł skoro nie znajduje się w składzie spadkowicza drugiej ligi angielskiej.

Xisco - 4 maja 2013, 16:03:23 - *.nowysacz.vectranet.pl
Peszko? Anglicy poznali się na jego talencie. Nie ma miejsca w składzie spadkowicza z drugiego poziomu rozgrywkowego.Chyba, że znowu wszyscy krzywdzą niewinnego, najlepszego, pracowitego, profesjonalistę z Polski.

Dark - 4 maja 2013, 16:09:05 - *.dynamic.chello.pl
Ma pecha, że z fajnymi ekipami spada do niższych klas rozgrywkowych (Köln oraz Wolves).

elosik - 4 maja 2013, 16:12:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ketald - remis zespołowi Majewskiemu by wystarczył do awansu. A tak stracili remis w 91 minucie! frajerstwo roku!

abcx - 4 maja 2013, 16:20:08 - *.play-internet.pl
Do kolegi AS - Nie. Lepiej jest siedzieć na ławce w II lidze angielskiej. Fantastycznie.
Trzeba wybierać drogi najlepsze, kompromisowe czesto ale jak się słucha Grajewskiego co tylko traktuje go jak małpe w klatce to tak jest. Zresztą ksywka Tuman w przypadku Peszki zobowiązuje.

Ketald - 4 maja 2013, 16:20:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
elosik- nie starczyłby, mieliby 68 pkt jak Bolton, ale gorszą różnicę bramek, więc wciąż byliby i tak na 7 miejscu, nie dającym gry w barażach.

rozbawiony - 4 maja 2013, 16:30:23 - *.centertel.pl
tak pokierował swoją karierą, że jak zrobi właściwy użytek z kasy, to będzie ustawiony do końca życia, w przeciwieństwie do frustratów krytykujących go.

uuu - 4 maja 2013, 16:35:32 - *.ssp.dialog.net.pl
nie ma wykończenia gość dlatego nie gra, jakby w koln wykorzystał z połowe okazji jakie miał to by sie spokojnie utrzymali i jakby niemcom 2 gole strzelił to bysmy wygrali i pewnie z druzyny też by go nie wywalił

Pop - 4 maja 2013, 16:46:12 - *.adsl.inetia.pl
Gdyby nie przechulał całej kasy to byłby ustawiony a teraz pewnie odejdzie do klubu gdzie będą mniejsze pieniądze niz zarobił by w Polsce

zawiszak34 - 4 maja 2013, 17:03:46 - *.cht-bng-014.adsl.virginmedia.net
...ale tam mają kwas...przeciez wilki to jest spadkowicz z Premier League z zeszłego sezonu...miał być automatyczny awans a tu prosze 3 liga...mieszkam w peterborough gdzie gra na tym poziomie rozgrywek miejscowy united i będąc w sezonie na kilku meczach widziałem jaka jest walka w tej 24 zespołowj lidze...porównując ten sam poziom rozgrywek u nas tzn 1 liga polska to taka warta czy okocimski baa nawet olimpia grudziądz...sory nie miały by co tam szukać...od taka płenta...

ZG - 4 maja 2013, 17:15:30 - *.ssp.dialog.net.pl