19 maja 2013, 19:04:10 - Lukop
Dwie bramki Kamila Króla

Kamil Król zdobył dwa gole dla AGS Výzas Megáron w wygranym przez jego zespół 2-1 (0-1) spotkaniu 40. kolejki II ligi greckiej z Kallithéa GS. Król ma na swoim koncie cztery bramki w tym sezonie. Polak zagrał cały mecz.

19 maja 2013, 17:00 - Megara (Dimotikó Gípedo Megáron)
AGS Výzas Megáron 2-1 Kallithéa GS
Kamil Król 56, 84 - Panagiótis Atmatsídis 2

żółte kartki: Aléxandros Bitsákos, Aléxandros Arnaléris - Nikólaos Chatzópoulos.
czerwona kartka: Geórgios Katsikogiánni (59. minuta, Kallithéa GS).

sędziował: Spyrídon Selímos.

Drużyna Króla zajmuje obecnie 19. miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 29 punktów, mając dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

nitn - 19 maja 2013, 19:05:33 - *.as13285.net