9 sierpnia 2013, 20:23:22 - geograf75
Czerwona kartka Piotra Ćwielonga

Piotr Ćwielong dostał czerwoną kartkę w 85. minucie meczu trzeciej kolejki niemieckiej 2. Bundesligi, w którym VfL Bochum 1848 zmierzył się z FSV Frankfurt 1899. Jego zespół przegrał na wyjeździe 0-1 (0-1).

9 sierpnia 2013, 18:30 - Frankfurt nad Menem (Frankfurter Volksbank Stadion)
FSV Frankfurt 1899 1-0 VfL Bochum 1848
Denis Epstein 9

żółte kartki: Richard Sakuta-Pasu, Piotr Ćwielong, Yusuke Tasaka (VfL Bochum).
czerwona kartka: Piotr Ćwielong (85. minuta, Bochum, za drugą żółtą).

sędziował: Tobias Christ (Południowy Zachód).
widzów: 4839.

W 90. minucie Marcel Maltritz (Bochum) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił obok bramki).

Bochum zajmuje 9. miejsce z dorobkiem czterech punktów w tabeli 2. Bundesligi.

SHAWN_KEMP - 9 sierpnia 2013, 20:25:39 - *.toya.net.pl
za faul, robiło sie ciemno już i zimno, się wkurzył i nie chciał grać, faul taktyczno-pogodowy ...

Rafał - 9 sierpnia 2013, 20:34:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz ławka potem trybuny i powrót internacjonała Piotrusia do ekstraklapy.

Ćwielong - 9 sierpnia 2013, 20:47:15 - *.b-ras2.cld.dublin.eircom.net
No i co tu moge jeszcze powiedziec... ._.

marian - 9 sierpnia 2013, 20:49:09 - *.ip.shentel.pl
No to chłop już sobie nie pogra

ted - 9 sierpnia 2013, 21:20:21 - *.dynamic.chello.pl
Tak zaczynają wszyscy w Niemczech. Sobiech i Borysiuk też czerwone kartki w pierwszych meczach w Bundeslidze

ajven - 9 sierpnia 2013, 21:29:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoda nie dopisywala do grania w pilke pewnie

piotr ć - 9 sierpnia 2013, 21:32:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No bo jak tu grać w piątek o 18, przy takiej pogodzie, w dodatku w sierpniu

skaut - 9 sierpnia 2013, 22:13:32 - *.ip.telfort.nl
jedna runda udana i dostał kontrakt na zachodzie. ogólnie grajek na średnim poziomie. niczym się nie wyróżnia moze poza nie wykorzystywaniem sytuacji podbramkowych. słaby taktycznie. poza kopnięciem z lewej nogi nic nie wnosi do gry zespołu w ktorym gra. w bochum powinien piłki pompować ...

DENIS - 9 sierpnia 2013, 22:26:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl