1 września 2013, 15:18:13 - euzi
Gol Sławomira Peszki w pierwszym meczu po powrocie do Köln

Sławomir Peszko znalazł się w wyjściowym składzie 1.FC Köln na mecz 6. kolejki 2. Bundesligi przeciwko Erzgebirge Aue. Drużyna Polaka wygrała 4-1 (3-1), a czwartego gola dla gospodarzy strzelił właśnie Peszko. Oprócz tego polski pomocnik zanotował asystę przy pierwszej bramce.

1 września 2013, 13:30 - Kolonia (RheinEnergieStadion)
1.FC Köln 4-1 FC Erzgebirge Aue
Yannick Gerhardt 2, Marcel Risse 11, 24, Sławomir Peszko 55 - Taku Ishihara 14

żółta kartka: Nils Miatke (Erzgebirge).

sędziował: Markus Schmidt (Wirtembergia).
widzów: 40 000.

Peszkę w 60. minucie zmienił Mato Jajalo, a w 78. minucie za Yannicka Gerhardta wszedł Kacper Przybyłko. Adam Matuszczyk pozostał na ławce rezerwowych.

ss - 1 września 2013, 15:19:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
Peszko nie marnuje żadnej setki

popoli - 1 września 2013, 15:19:47 - *.adsl.inetia.pl
do repry sławek

t. - 1 września 2013, 15:20:43 - *.97.91.43
Oby pomału się odbudował to i Waldek go powoła.

TUCUDEAN - 1 września 2013, 15:40:58 - *.kalisz.mm.pl
Po co wogóle jest ten Matuszczyk powoływany jak On w 2 lidze na ławie siedzi...

do tyle
Jak on pije to po meczu a jeśli będzie w dobrej formie to powinien być w kadrze. Będąc piłkarzem tego klubu po meczu się napił i został zawieszony w kadrze a tu gra . Dziwne co

brawko - 1 września 2013, 19:09:01 - *.15-3.cable.virginmedia.com
obiecali mu zgrzewke jak strzeli to odrazu brame wladowal;)

iks - 1 września 2013, 20:51:17 - *.tvkdiana.pl
bardziej powinni pisac o Przybyle

do redakcj - 1 września 2013, 20:56:54 - *.awakom.net
mam pytanie czy szanowna redakcja wysili sie jutro troszeczke i uzupelni sklady z meczy 3 ligi kuj.pom.-wlkp. zaleglosci siegaja tam chyb z 3 tygodnie a w pozostalych ligach jest wszystko na biezaco no chyba ze te 2 wojewodztwa sa na tym portalu dyskryminowane

TT - 1 września 2013, 22:03:50 - *.icpnet.pl
Brawo Peszkin! Udowodnij wszystkim że jesteś w formie!

DENIS - 1 września 2013, 22:15:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Sławek

D. Alaba - 1 września 2013, 22:21:55 - *.opera-mini.net (*.254.75.133)
To ten, co nie zna dobrych austriackich piłkarzy?

koroniarz - 1 września 2013, 22:34:29 - *.51.213.95
2 liga i 40 000 widzów

majo - 2 września 2013, 9:51:06 - *.cs.put.poznan.pl
Asysta przy pierwszej bramce bardzo wątpliwa, ledwo musnął piłkę, a gol... dobitka głową

Kibic123 - 2 września 2013, 15:10:16 - *.icpnet.pl
@ do ss - 1 września 2013, 15:19:25 - hoh177.internetdsl.tpnet.pl