5 grudnia 2013, 17:52:52 - koofel
U-18: Portugalia 2-1 Polska

Reprezentacja Polski do lat 18 (rocznik 1996) przegrała 1-2 (1-1) z Portugalią w rewanżowym towarzyskim spotkaniu rozegranym w Vendas Novas. We wtorek Polacy wygrali 3-1 (2-0).

5 grudnia 2013, 16:00 - Vendas Novas (Estádio Municipal de Vendas Novas)
Portugalia 2-1 Polska
José Postiga 28, Gonçalo Guedes 90 - Oskar Zawada 20

Portugalia: Andorinha - Bernardo Carlos, Bruno Wilson, Ricardo Carvalho (84 Diogo Verdasca), Anthony Lopes (70 João Serrano) - Sérgio Ribeiro (61 Romário Baldé), Clever (70 Gilson Costa), Rúben Neves (84 João Costa) - José Postiga (70 Hildeberto Pereira), Rúben Macedo (70 Gonçalo Guedes), Miguel Pinto (61 Rui Moreira).

Polska: Mateusz Zając - Kamil Dankowski, Krystian Kujawa, Wojciech Kochański, Adrian Bielawski (46 Damian Ciechanowski) - Grzegorz Tomasiewicz, Michał Gałecki, Damian Rasak (46 Przemysław Szarek), Kamil Kuczak (70 Jakub Łukowski), Filip Kowalczyk (46 Robert Bartczak) - Oskar Zawada (74 Adam Buksa).

żółta kartka: Gałecki.

sędziował: Dinis Gorjão (Portugalia).

dominho - 5 grudnia 2013, 17:57:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ricardo Carvalho odmłodził się o 20 lat? To i tak nieźle że 4 gole im nastrzelali. Nowy trener to i inne wyniki.

kibic - 5 grudnia 2013, 17:59:29 - *.adsl.inetia.pl
Ale Portugalce kręcą !!! Ricardo Carvalho ,Pinto Postiga wszyscy po 30 lat mają :P:P:P

k - 5 grudnia 2013, 19:51:17 - *.dynamic.chello.pl
Sasal z tA kadrą też miał wejście smoka 2-1 i6-0 z Rumunią zaraz ktos powie że to tylko Rumunia owszem ale ta Rumunia miesiąc póżniej co prawda przegrała ale tylko 2-1 i 2-0 ze Szwajcarią która nas wyeliminowała z ME.Tu wyniki wspaniałe ale ciekawe jak gra bo ze filmiku na Portugalskiej stronie wynika że oprócz bramek nie istnieliśmy a oni pięć sytuacji sam na sam i bohater Kuchta

track - 5 grudnia 2013, 20:00:08 - *.play-internet.pl
bramka w 90 minucie... szkoda , Sasal miał 6:0 z inną kadrą 1995

track - 5 grudnia 2013, 20:05:42 - *.play-internet.pl
jednak masz rację, to był rocznik 96, pomyliłem z meczem Ukraina - Polska 0:6

kiki - 5 grudnia 2013, 23:43:50 - *.klodzko.hypnet.pl
k- gdzie można zobaczyć filmik z portugali

K - 6 grudnia 2013, 6:41:52 - *.opera-mini.net (*.181.97.196)
Wejdź na ciekawe strony tam będzie portugalski zpn przy okazji zobaczysz dla czego za 2 lata portugalczycy mają gwiazdy a my nic pierwsza bramka laga z 30 metra i na walke bartczak super przekłada i brama aktualnie najlepszy w tej kadrze druga przypadek chyba bramkarza dziewczyna siedziała na trybunach i chciał się popisać nie wyszło trzecia po ładnej kątrze i znów bartczak w roli głównej a portugalczycy pare setek i kuchta bohaterem 2 połowy

acab - 6 grudnia 2013, 15:53:15 - *.toya.net.pl
nie widzę w składzie żadnego kuchty,a wy go na peany wznosicie ?

k - 6 grudnia 2013, 19:28:08 - *.dynamic.chello.pl
przeczytaj sobie acab skła Portugalia-Polska 1-3 z Wtorku

bifer - 30 grudnia 2016, 23:27:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W dwu meczu i tak Polska lepsza,szkoda tego gola straconego w 90 minucie bo mógł być chociaż remis.