22 lutego 2014, 14:36:40 - bartek_58
Adrian Rakowski na testach w Olimpii Grudziądz

Pomocnik Zagłębia Lubin Adrian Rakowski przebywa na testach w pierwszoligowej Olimpii Grudziądz.

23-letni zawodnik ma wystąpić dzisiaj w meczu sparingowym przeciwko Arce Gdynia. Jesienią wystąpił w pięciu meczach T-Mobile Ekstraklasy.

ZLFAN - 22 lutego 2014, 14:44:34 - *.dynamic.chello.pl
Nie jest zły ale wobec ostatnich transferów Bertillsona i Curto za wiele nie pogra więc niech idzie pograć. Curto wypadł całkiem dobrze wydaje się że bedzie wzmocnieniem Bertillson się jeszcze nie pokazał ale Lenczyk ma o nim również bardzo dobre zdanie czas pokaże

ghettowzl - 22 lutego 2014, 15:09:02 - *.ssp.dialog.net.pl
Powodzenia Raku !!!!

piotr - 22 lutego 2014, 16:00:49 - *.smgr.pl
z Grudziadza blizej do domu niz z Gdyni.mam nadzieje ze zostanie.pozdro

sfinks2 - 22 lutego 2014, 16:06:31 - *.adsl.inetia.pl
Ma chłopak papiery na granie,powodzenia Raku i wracaj do Lubina.

zks - 22 lutego 2014, 16:32:42 - *.217.c72.petrotel.pl
Facet w tym roku 24 lata "ma papiery na granie" :D

sfinks2 - 22 lutego 2014, 17:03:45 - *.adsl.inetia.pl
do zks-postaram się ci to jakoś wyjaśnić.Chłopak z pewnością już nie jest wielkim talentem z racji wieku,ale pamiętam jakie mecze potrafił rozgrywać 2-3 lata temu.Ma świetną techniką użytkową,i bardzo dobry pierwszy kontakt z piłką,gdzie od razu mija rywala lub przygotowuje sobie piłkę do strzału lub podania.Brakuje mu tego,żeby w końcu zagrał 8-10 spotkań z rzędu i poczuł się trochę pewniej.Rok temu gdy strzelił przepiękną bramkę z Koroną mimo,ze do końca roku Zagłębie rozegrało 29 spotkań ligowych to Raku tylko 2 razy wyszedł w podstawowej jedenastce i był zmieniany już w przerwie-niestety,ale kontuzje też miały na to wpływ.

Hamek - 22 lutego 2014, 18:44:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Głupia decyzja - dac mu szanse a na lata byłby podstawowym pomocnikiem!!

Jakub 67 - 23 lutego 2014, 14:59:02 - *.internetdsl.tpnet.pl
Podzielam to co napisał Hamek,nie dano chłopakowi szansy na wykazanie się.Często nawet nie był w składzie jako rezerwowy,jeszcze Zagłebie pożałuje co straciło.

bifer - 19 listopada 2019, 21:45:30 - *.57.68.216.95.clients.your-server.de (*.31.141.80)
Testy przeszedł pomyślnie i został na pół roku wypożyczony do Olimpii gdzie bardzo dobrze grał.