5 kwietnia 2014, 15:51:06 - MichalMKS
Gol Rafała Kaziora

Rafał Kazior strzelił gola dla KSV Holstein Kiel von 1900 w wygranym 4-0 (2-0) meczu 33. kolejki niemieckiej 3. Ligi z SpVgg Unterhaching. To jego pierwszy gol w tym sezonie. Kazior na boisku przebywał do 61. minuty, kiedy zmienił go Fiete Sykora.

5 kwietnia 2014, 14:00 - Kilonia (Holstein-Stadion)
KSV Holstein Kiel von 1900 4-0 SpVgg Unterhaching
Marc Heider 29, Marcel Gebers 38, Rafał Kazior 47, Marcel Schied 75

żółte kartki: Marcel Gebers, Fabian Wetter - Danilo Dittrich.
czerwona kartka: Maximilian Welzmüller (44. minuta, SpVgg Unterhaching).

sędziował: Robert Schröder (Dolna Saksonia).
widzów: 4500.

Poza kadrą gospodarzy z powodu kontuzji znalazł się inny polski zawodnik - Jarosław Lindner.

KSV Holstein Kiel von 1900 zajmuje obecnie piętnaste miejsce w tabeli z dorobkiem 40 punktów.

Malwina - 5 kwietnia 2014, 16:06:49 - *.162.69.161
Superwiadomosc dniaa jak ktos z polakow strzeli w dziesiatej lidze niemieckiej,to tez napiszecie?

Piwko - 5 kwietnia 2014, 16:17:11 - *.centertel.pl
Nie interesuje mnie to

N - 5 kwietnia 2014, 16:30:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lepiej grac dla 4500 kibicow i za euro w 3 Lidze Niemieckiej niz w Polsce za darmo i przy 40 kibicach Fajnie, ze wstawiacie takie newsy!

asdf - 5 kwietnia 2014, 16:33:27 - *.nitka.net.pl
4500 widzów w 3 lidzie niemieckiej, to prawie tyle co na lechii

Kaos - 5 kwietnia 2014, 16:58:16 - *.bb.online.no
ja z kaziora tez strzelalem jak bylem dzieciakiem na osiedlowych boiskach

SHAWN_KEMP - 5 kwietnia 2014, 17:09:35 - *.toya.net.pl
nieźle to Unterchahing się stoczyło, niedawno grał tam Mirek Spiżak itp. z Bayernem, Dortmundem czy Schalke 04 a tutaj proszę spadek im grozi do Regionaligi :o

mietek - 5 kwietnia 2014, 19:39:56 - *.10.84.103
@SHAWN_KEMP: To niedawno, o którym mówisz, to było 12 lat temu. W piłce to przepaść. No, może za wyjątkiem Polski, bo my jak zawsze w tym samym miejscu.

DENIS - 5 kwietnia 2014, 21:16:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl