15 kwietnia 2014, 8:43:19 - koofel
1/2 finału Pucharu Polski - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia rewanżowych meczów 1/2 finału Pucharu Polski, które zostaną rozegrane w dniach 15-16 kwietnia.

15 kwietnia (wtorek):
Zawisza Bydgoszcz - Jagiellonia Białystok, godz. 17:45, sędzia: Szymon Marciniak (Płock).

16 kwietnia (środa):
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin, godz. 18:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

źródło: własne / PZPN

itam - 15 kwietnia 2014, 8:50:33 - *.208.212.1
No nie ! znowu ta lysa pala bedzie sedziowala Zaglebiu !!! po tym co robil w meczu z Legia powinien zostac zdegradowany do okregowki...

kaczka - 15 kwietnia 2014, 8:56:35 - *.dynamic.chello.pl
od kiedy Raczkowski jest łysy ?

Juro Antos - 15 kwietnia 2014, 8:58:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I tak dobrze że teraz a nie w finale bo przypominam że pierwszy mecz 3:0 to może takiego wała nie zrobi żeby nie awansować a w finale może bedzie obiektywny sędzia i niech wygra lepszy

oterski - 15 kwietnia 2014, 10:19:44 - *.petrus.pl
Dla dobra polskiej piłki unieważnijcie tę edycję pucharu Polski te drużyny nawet 1 rundy kwalifikacji nie przejdą. Wiem że Lech czy Legia grają słabo ale niestety tylko one na dzień dzisiejszy mogą coś zrobić w Europie

Mądry - 15 kwietnia 2014, 10:40:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dla każdej z tych czterech drużyn Puchar Polski będzie sporym sukcesem.
I jestem pewien że ci piłkarze zrobią wszystko aby godnie zaprezentować się w Europie.

ueo - 15 kwietnia 2014, 11:30:19 - *.7.136.34
droga redakcjo post kasowany za propagande, że nie wierze w osiagniecie jakiegos przyzwoitego wyniku przez polskie druzyny w pucharach? a kolega ostarski jak ma zyczenia, to niech sie zapisze na koncert zyczen tam go wysluchaja.

zdzich - 15 kwietnia 2014, 12:19:02 - *.adsl.inetia.pl
itam mecz Zagłębia z Legią sędzia był z Zielonej Góry

itam - 15 kwietnia 2014, 12:30:50 - *.208.212.1
wiem wiem - pomylilo mi sie z rynkiewiczem ;)

Zawisza - 15 kwietnia 2014, 13:47:56 - *.dab.02.net (*.144.104.136)
Brać Frankowskiego z Torunia. B. dobry sędzia.

medze - 15 kwietnia 2014, 13:59:11 - *.dynamic.chello.pl
wszyscy mysla ze Final to zaglebie=zawisza a tu niespodzianka Arka-Jagielonia.

nylon - 15 kwietnia 2014, 14:03:30 - *.opera-mini.net (*.158.217.87)
Zawisza vs. Jaga 2-0 na bank!

a - 15 kwietnia 2014, 15:43:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
na bank to gołębie srają

nikt - 15 kwietnia 2014, 15:57:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nylon
Może jeszcze powiesz strzelców bramek oraz minuty w których padną. Każdy wynik może paść choć na 90% Zawisza w Finale

@oterski - 15 kwietnia 2014, 16:24:04 - *.ssp.dialog.net.pl
Pewnie jesteś kibicem polskich skoczków,Radwańskiej,Janowicza i Borussi "Polen"Dortmund.
Skoro Lech i Legia są takie super to czemu nie ma ich w półfinałach? -Bo olewają Puchar a cisną w lidze? -No,widzisz,a my olewamy ligę a ciśniemy w Pucharze Polski :P