17 sierpnia 2014, 22:20:58 - euzi
Debiut Michała Chrapka w Catanii

Michał Chrapek zadebiutował w Calcio Catania w meczu II rundy Coppa Italia z FC Südtirol-Alto Adige. Jego drużyna wygrała u siebie 1-0 (1-0), a polski pomocnik zanotował asystę przy decydującym trafieniu.

17 sierpnia 2014, 20:30 - Katania (Stadio Angelo Massimino)
Calcio Catania 1-0 FC Südtirol-Alto Adige
Raphael Martinho 23

żółte kartki: Fabian Tait, Luca Mazzitelli (Südtirol).

sędziował: Francesco Paolo Saia (Palermo).

Chrapek opuścił boisko w 76. minucie, a zastąpił go Marcelinho. Mecze III rundy z udziałem 12 klubów Serie A zostaną rozegrane 24 sierpnia.

pirlo - 17 sierpnia 2014, 22:44:19 - *.dynamic.chello.pl
Catania gra w Serie A czy B?

tasiorres - 17 sierpnia 2014, 22:46:10 - *.static.ip.netia.com.pl
W Serie B

gahan - 17 sierpnia 2014, 23:06:17 - *.17-1.cable.virginm.net
Dobry wybór Michała. Catania piekne miasto a klub też z tradycjami i kibicami. Jak by nie było awans sportowy. Jestem przekonany ze wrócą do Serie A po tym sezonie. Powodzenia

Martyn Ost - 17 sierpnia 2014, 23:06:53 - *.dynamic.chello.pl
W Serie B jak Barbara

Dark - 18 sierpnia 2014, 0:05:50 - *.dynamic.chello.pl
@gahan - Nawet masz w wiadomości redakcji podaną nazwę tego miasta obok nazwy stadionu.

@@@ - 18 sierpnia 2014, 0:21:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miśkiewicz grał kiedyś w Górnej Adygii (Alto Adige)

tinho - 18 sierpnia 2014, 0:29:29 - *.dynamic.chello.pl
Masz rację choć słowo "grał" to za dużo powiedziane, był rezerwowym bramkarzem tej drużyny... ;)

golab - 18 sierpnia 2014, 11:58:42 - *.205.32.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gahan Catania owszem ładne miasto bo byłem, ale klub z tradycjami ?

DENIS - 18 sierpnia 2014, 15:19:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl