21 sierpnia 2014, 11:07:27 - MichalMKS
Louie Barnfather powołany do kadry Gibraltaru

Bramkarz Louie Barnfather został dodatkowo powołany do reprezentacji Gibraltaru na mecz eliminacji mistrzostw Europy 2016 z Polską. W kadrze zastąpi Kaarona Macedo, który zrezygnował z powodów osobistych.

Spotkanie odbędzie się 7 września o godzinie 20:45 w Faro.

John - 21 sierpnia 2014, 11:13:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie ciężko. Super zawodnik.

bom - 21 sierpnia 2014, 11:15:45 - *.internetia.net.pl
Widziałem go w akcji. Niesamowita lewa noga! Będzie kręcił Wawrzyniaka

Darek - 21 sierpnia 2014, 11:17:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zrezygnował z powodów osobistych, czyżby urlopu nie dostał;)

mario - 21 sierpnia 2014, 11:43:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Daje sobie 2 ręce i 2 nogi uciąć że żaden z was powyżej i poniżej piszących nie jest lepszym bramkarzem od żadnego z nich. W mądrzeniu się to na pewno lepsi jesteście...

@szyderców - 21 sierpnia 2014, 11:52:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe co będziecie pisać jak naszym ... nie uda się wygrać albo ledwo wygrają 1-0 czy 3-2

Dziedzic - 21 sierpnia 2014, 11:57:13 - *.50.113.42
Wie ktoś kiedy zostanie ogłoszona nasza kadra?

amaral - 21 sierpnia 2014, 12:07:20 - *.tktelekom.pl
no to pozamiatane, bez Barnfathera jeszcze byl cień szans ale tak to nie ma. Fornalik wiedział co robi odchodząc przed tym meczem.

me_ - 21 sierpnia 2014, 12:08:08 - *.static.ip.netia.com.pl
Nasz trenejro trzyma skład w tajemnicy; chce zaskoczyć przeciwników; poda go dzień przed meczem

MikeDevili - 21 sierpnia 2014, 12:16:33 - *.limes.com.pl
Pewne info! Nawałka w ogóle nie poda składu. Chłopaki zagrają w perukach i makijażach w koszulkach bez nazwisk. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zaskoczyć Gibraltaricos.

rafal - 21 sierpnia 2014, 12:26:36 - *.ssp.dialog.net.pl
Co to za żart z tym 1895 w herbie? :D

Kam - 21 sierpnia 2014, 12:57:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powody osobiste = Kaaron Macedo nie dostał urlopu na ten dzień

Szafir - 21 sierpnia 2014, 13:00:48 - *.play-internet.pl
@MikeDevili
Zagramy w kamuflażu aby ich zaskoczyć? Odpowiedź naszych rywali jest piorunująca. Gibraltarczycy poszli na całość i załatwili aby nawet Transfermarkt ukrył ich dane!
l/spieler/324110
Transfermarkt

@rafal - 21 sierpnia 2014, 14:52:15 - *.icpnet.pl
Żaden żart. Liga Gibraltaru jest jedną z najstarszych w Europie - po raz pierwszy wystartowała w sezonie 1895/96.

sddf - 21 sierpnia 2014, 16:04:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Idzie do Lechii! Pewne info!

xxx - 21 sierpnia 2014, 16:08:07 - *.243.c90.petrotel.pl
Macedo nie dał rady zwolnić się z pracy. Pewne info!

obrońcy: Tomasz Łapinski, Jacek Bednarz, Bartosz Bosacki, Paweł Wojtala,
pomocnicy: Sebastian Mila, Tomasz Wieszczycki, Łukasz Madej, Piot Piechniak, Radosław Sobolewski
napastnicy: Jacek Dębiński, Grzegorz Rasiak, Andrzej Niedzielan, Marcin Mięciel
TEN SKŁAD POWINIEN SOBIE Z NIMI PORADZIĆ

olo - 22 sierpnia 2014, 18:44:15 - *.interkonekt.pl
Strasznie nie szanujecie przeciwnika. A nasze gwiazdy myślą tylko o kasie mając głęboko honor i reprezentację. Kibicuję Polsce ale mam wrażenie że pycha zostanie ukarana.