20 listopada 2014, 10:42:16 - MichalMKS
18. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 22-23 listopada.

22 listopada (sobota):

Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork, godz. 11:00, sędzia: Łukasz Śmietanka (Radom).
Okocimski KS Brzesko - Wisła Puławy, godz. 12:00, sędzia: Kamil Waskowski (Poznań).
Stal Stalowa Wola - Limanovia Limanowa, godz. 13:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg, godz. 13:00, sędzia: Grzegorz Jabłoński (Kraków).
Błękitni Stargard Szczeciński - Górnik Wałbrzych, godz. 13:00, sędzia: Marcin Bielawski (Katowice).
Znicz Pruszków - Nadwiślan Góra, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).

23 listopada (niedziela):

Puszcza Niepołomice - Kotwica Kołobrzeg, godz. 12:00, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom).
Raków Częstochowa - Energetyk ROW Rybnik, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec, godz. 16:00, sędzia: Krzysztof Korycki (Warszawa).

Lenin - 20 listopada 2014, 15:43:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
skandal !!! dlaczego sędzia z Torunia sędziuje Nadwiślanowi ?

scisełko - 20 listopada 2014, 16:20:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
puszcza zatopi kotwice a jak bedzie malo to w stajence dogrywka zapraszamy wszystkich po meczu do stajenki

kibic - 20 listopada 2014, 17:59:20 - *.dynamic.chello.pl
sosnowiec w mielcu nie ma szans typuje 3 1 dla stali,mam nadzieje ze rakow ogra tych amatorow z rybnika a siarka dolozt rozwojowi bo to tez amatorzy

daria - 20 listopada 2014, 19:37:37 - *.leon.com.pl
kibic ty sam jesteś amatorem !! A czy twój mózg pracuje chyba nie Raków-ROW = 1-2 .Mielec-gołębie= 1-1

zibi - 20 listopada 2014, 23:29:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a sędzia wasilewski to jeszcze sędziuje?

zibi - 20 listopada 2014, 23:33:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
a sędzia wasilewski z kalisza jeszcze sędziuje 2 lige?

sm-nf - 21 listopada 2014, 10:13:56 - *.dynamic.mm.pl
a w Mielcu piękny mecz , władza juz się tym zajeła. Każdy przejaw promowania meczu jest karany : plakaty, banery itd. Nawet u kogoś na płocie nie może wisieć transparent-MASAKRA!!! Oni chcą popsuć to święto!!!

kibic - 21 listopada 2014, 11:02:26 - *.leon.com.pl
Czyli amatorzy z Katowic pierwsze miejsce amatorzy z Rybnika drugie miejsce to kim są pozostałe drużyny trampkarze młodsi ciekawe spotkanie w Częstochowie gdzie trudno wytypować kto wygra ten mecz

kibic - 21 listopada 2014, 16:45:43 - *.dynamic.chello.pl
te druzyny co sa na miejscu pierwszym i drugim ile maja kibicow na meczach z ochrona po 300 wiec dla kogo graja

hdhd - 21 listopada 2014, 20:14:58 - *.play-internet.pl
I trzecim

ksz0 - 22 listopada 2014, 9:16:58 - *.adsl.inetia.pl
na trzecim synu jest Stalowa Wola, więc oni mają dla kogo grać

Rozwój - 22 listopada 2014, 10:06:47 - *.adsl.inetia.pl
Kibice nie grają :D Po prosty macie ból dupy o to, że mały klubik osiedlowy ma lepsze wyniki od waszych kochanych drużyn.

abc - 22 listopada 2014, 10:58:20 - *.anonymizer.ccc.de
@ksz0, tak w Stalowej też jest kibiców co kot napłakał.

nn - 22 listopada 2014, 10:59:14 - *.dynamic.mm.pl
de facto kazdy znas jest sponsorem Rozwoju Katowice ,jak wiadomo wspiera ich kopalnia a kopalnie wspiera rzad z naszych podatkow