21 lutego 2015, 17:52:24 - koofel
Michał Szromnik zadebiutował w Dundee United FC

Michał Szromnik zadebiutował w Dundee United FC w przegranym 0-2 (0-2) meczu 27. kolejki szkockiej Premiership z Saint Johnstone FC. Polski bramkarz rozegrał całe spotkanie.

21 lutego 2015, 16:00 - Dundee (Tannadice Park)
Dundee United FC 0-2 Saint Johnstone FC
Michael O'Halloran 9, 44

żółte kartki: Jarosław Fojut, Paul Paton (Dundee United).

sędziował: William Collum.
widzów: 7623.

W Dundee United 90 minut rozegrał Jarosław Fojut. Cały mecz na ławce rezerwowych spędził Radosław Cierzniak.

wks - 21 lutego 2015, 18:52:02 - *.dynamic.chello.pl
0:2? No to na kolejną szansę trochę poczeka...

pp - 21 lutego 2015, 18:52:17 - *.181.190.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ooo tylko dwie to mie jest źle. Gratulacje i powodzenia dalej. Nowych tatoo oraz szczelniejszych rękawic na następne miesiące.

hehe - 21 lutego 2015, 19:45:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedyś na facebooku napisał do mnie "wypie*dalaj, osiągnij tyle co ja to porozmawiamy" jak mu zwróciłem uwagę na coś. Wielki szacunek za osiągnięcia "Panie" Michale!
Pozdrawiam!

piwowar - 21 lutego 2015, 19:57:32 - *.tel.tkb.net.pl
@hehe, a co on osiągnął? Ok 80 meczy w I lidze?

wow - 21 lutego 2015, 19:59:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dali odpocząć Cierzniakowi a ten Szromnik to ma takie troszkę rozbiegane oczy i może dlatego nie wykorzystał szansy.

hehe - 21 lutego 2015, 21:18:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@piwowar - Właśnie o to chodzi, że... nic :P

DENIS - 21 lutego 2015, 21:32:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Porażki ale lepiej późno niż w cale
Brawo Michał

gp - 21 lutego 2015, 21:48:40 - *.dynamic.chello.pl
@hehe - przyznaj się ile Ty meczy rozegrałeś i gdzie.

@gp - 21 lutego 2015, 23:23:41 - *.adsl.inetia.pl
Cześć Michałku, a jak czytasz recenzje filmów to się zastanawiasz w jakich dziennikarz filmach zagrał? Bo o książkach nie mówię, z przyczyn oczywistych

yoyoł - 22 lutego 2015, 8:07:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie trzeba być piekarzem żeby ocenić smak chleba

Janusz - 22 lutego 2015, 10:20:33 - *.48.42.101
To już drugi mecz, debiut był 14 lutego w meczu z Kilmarnock, przegranym 3:2.

jusi - 22 lutego 2015, 10:50:25 - *.dynamic.chello.pl
ciekawe czy długo płakał

bds - 22 lutego 2015, 10:53:21 - *.dynamic.chello.pl
dobrze że odszedł z Arki...już mnie nie wkur..a

obiektywny - 22 lutego 2015, 15:02:38 - *.dynamic.chello.pl
Same kompleksy z komentarzy biją. Nikt z Was zapewne meczu nie widział, nie wie jak bramki padły, ale już piszecie że słaby mecz rozegrał. Porównania z chlebem czy dziennikarzem słabiutkie jak poziom Waszych wypowiedzi. Oczywiście z Michała wirtuoz nie jest, Buffonem nie będzie, ale patrząc na obecnych bramkarzy Arki to poziomem by od nich nie odbiegał. Sporo trudnych sytuacji nam wybronił. Zawalił kilka bramek, ale który bramkarz nie? I czego oczekiwać po piłkarzu grającym na takim poziomie rozgrywkowym? Większość kibiców ma problem z dostosowaniem oczekiwań do poziomu ligi. Naogląda się jeden z drugim LM i myśli że w 1 Polskiej lidze piłkarze też tak grać będą mniej jadu. Powodzenia Michał

waldiAG - 22 lutego 2015, 21:44:08 - *.dynamic.chello.pl
Potencjał ma. Potrzebuje trochę czasu by przystosować się do gry na wyspach. Za rok dwa będzie czołowym bramkarzem scotish premier league. Powodzenia Michał ⚽⚽

TOM - 22 lutego 2015, 23:29:34 - *.static.ip.netia.com.pl
Przestańcie leczyć własne kompleksy,czy gra w kadrze U17,U18,U19,U20 to też przypadek,a może podacie nazwisko bramkarza ktory do gry Arki wniósł więcej w ostatnich 5-latach.Jest Polakiem gra w Szkocji-mało,ale nie tatu fryz to jest kwintesencja sportu,jakie to Polskie brawo!!!