5 marca 2015, 9:07:11 - koofel
20. kolejka I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 20. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 7-8 marca.

7 marca (sobota):

Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów, godz. 13:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz, godz. 14:00, sędzia: Sebastian Jarzębak (Bytom).
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Głogów, godz. 15:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Flota Świnoujście - Olimpia Grudziądz, godz. 15:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).
Miedź Legnica - Dolcan Ząbki, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Radkiewicz (Łódź).
Wisła Płock - Zagłębie Lubin, godz. 17:45, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).

8 marca (niedziela):

Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice, godz. 11:30, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn). Pierwotnie mecz miał sędziować Mariusz Złotek (Stalowa Wola).
Arka Gdynia - GKS Tychy, godz. 12:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce, godz. 17:00, sędzia: Zbigniew Dobrynin (Łódź).

źródło: własne / sedziapilkarski.pl

IKS - 5 marca 2015, 9:16:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil - Bytovia 1:3

mag - 5 marca 2015, 9:19:00 - *.ibd.gtsenergis.pl
Sędzia Sebastian Jarzębak w Łodzi. Szykują się dodatkowe atrakcje?

mupet - 5 marca 2015, 9:20:53 - *.dynamic.chello.pl
Stomil Olsztyn - Bytovia Bytów 0-1
Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1-4
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Katowice 1-1

Nora - 5 marca 2015, 9:26:09 - *.ip.amg.net.pl (*.105.64.90)

Świnia - 5 marca 2015, 9:43:23 - *.internetia.net.pl
11:30, 12:30, serio? Wcześniej nie dałoby rady?

Gryks76 - 5 marca 2015, 9:47:30 - *.legnica.vectranet.pl
mupet z szacukiem nie z napinka dla ciebie ale troszkę cie poniosło milo by było wg mnie wisla po zagłębiu jest 1 druzyna na awans niezabardzo widzi mi się termalika i to nie dlatego :o ze to wioseczka stawiam takie typy :

... - 5 marca 2015, 10:45:55 - *.suwalki.vectranet.pl
W Suwałkach sędzia z Łodzi? To pewnie będzie wszystko robił żeby był w meczu remis ku chwale Widzewa.No chyba, że jest on kibicem ŁKS-u...

MKSBytovia - 5 marca 2015, 11:05:18 - *.static.petrus.pl
Stomil Olsztyn 1 : 2 Bytovia Bytów i wszystko jasne reszta drużyn mnie nie obchodzi !!! Elooo

... - 5 marca 2015, 11:57:48 - *.google.com (*.202.173.208)
A stomil wogole przystąpi do rundy wiosennej?Zbierze wymagana liczbe zawodnikow?

Musztarda - 5 marca 2015, 12:22:30 - *.play-internet.pl
Jarzebak ten drukarz. Ale to nic, i tak sandecji nic nie pomorze. Widzew-sandecja 4-0. Dobranoc, dziekuje za uwage, i do zobaczenia tu na forum w sobote okolo godz 15:50 !!! Yeeeeeeeeah !!!

@Musztarda - 5 marca 2015, 12:55:51 - *.adsl.inetia.pl
około 15:50? czyli nie będziesz na stadionie? buhahahahahahha

aw - 5 marca 2015, 13:32:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Awans Z L i Płock ,mam nadzieję że termalice sie nie uda.

NS - 5 marca 2015, 14:12:46 - *.218.100.216
Na stadionie @Musztarda nie będzie bo
Albo będzie walkower
Albo zagraja w Byczynie bez kibiców ,ale @Musztarda jako kibic Widzewa powinien wiedziec ze kibice Widzewa zbieraja się pod stadionem.
Ale skąd ma wiedzieć jak to 10 letni dzieciak ,ktory nawet swoich stron nie czyta tylko trolluje 90minut.

Nilson DGL - 5 marca 2015, 14:18:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Awans Wisla Plock i Termalika,mam nadzieje ze ZL sie nie uda

uk - 5 marca 2015, 14:49:09 - *.dab.02.net (*.161.92.166)
Miedz wygra 3-1 ZAKŁAD O kilo cukru

a - 5 marca 2015, 15:37:11 - *.retsat1.com.pl
mag jeśli już to sędzia Jarzębak pojawi się w Byczynie nie w Łodzi.

Pajda - 5 marca 2015, 18:16:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
mecz midzem - Sandecja się odbędzie? jakieś jaja?

Mexx - 5 marca 2015, 18:29:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzew-Sandecja 0-3 walkower tak powinno być najuczciwiej. To są jakieś jaja i skandal że na tym poziomie rozgrywkowym niecałe 2 dni do meczu i nie wiadomo czy mecz sie odbędzie bo ktoś tam nie ma jeszcze dopuszczonego stadionu ??? Co z rezerwacją hotelu, transportem na mecz Sandecji przecież to istne piłkarskie jaja zafundował PZPN.

miki - 5 marca 2015, 18:48:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli do tej pory widze nie uzyskał licenjcii to pewnie jej nie otrzyma.
Musztarda nie spełniacie warunków licencji to ty o jaki meczu mówisz?

gawel69 - 5 marca 2015, 20:16:21 - *.dynamic-ra-3.vectranet.pl
Co oznacza Nilson DGL ? Nilson dolnośląski głąb ?

Musztarda - 5 marca 2015, 21:18:43 - *.play-internet.pl
Prawdopodobny sklad na sandecje. Perdijc-Kimura Kasperkiewicz Nowak Lisowski-Nishi Bernhardt Batrovic Rybicki-Straus-Kwiek. Wynik Wiadomy 4-0. Ta paczka sie cudnie swieci mmmmmmmmm. A w sandecji kto gra ??? maga saga faga i paj paj paj ??? hahahahahahahaha.

miki - 5 marca 2015, 21:24:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Musztarda widzef nie ma nadal licencji wiec meczu nie bedzie

Musztarda - 5 marca 2015, 21:25:35 - *.play-internet.pl
Oczywiscie byl by troche inny sklad np za Kasperkiewicza by gral Tadrowski, ale po kontuzji nie jest jeszcze w pelni sil, a za kwieka by gral Osmanaj, Ale jest kontuzjowany, i mamy czas go z zakontraktowaniem,gdyz na sandecje i tak by nie byl gotowy. Ale mowe wam, przez ta paczke,to nie moge spac po nocach mmmmmmmmmmmmmmmm.

NS - 5 marca 2015, 21:53:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Myślałem że Musztarda to dzieciak ,a to Troll z ŁKSu :D

DENIS - 5 marca 2015, 22:45:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy Orange Sport będzie pokazywać rundę wiosenną?

autobus - 5 marca 2015, 22:49:52 - *.legnica.vectranet.pl
DENIS wiosennej nie, ale letnio-zimową mają pokazywać . . .

DENIS - 5 marca 2015, 23:10:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chodziło mi o najbliższą rundę począwszy od tego Weekendu

do Denis - 6 marca 2015, 9:05:57 - *.suwalki.vectranet.pl
title,I-liga-Wisla-Zaglebie-Arka-GKS-Tychy,video.h
tml

Oli - 6 marca 2015, 12:42:25 - *.play-internet.pl
Oficjalny komunikat burmistrz Poddębic nie wydał zgody na organizację imprezy masowej mecz Widzew Sandecja odwołany walkower dla Sandecji

Oli - 6 marca 2015, 12:49:04 - *.play-internet.pl
Została już także odwołana konferencja przedmeczowa.
Kibice Widzewa mogą być sami sobie winni pomimo zakazu wydanego przez wojewodę Łódzkiego o zakazie udziału publiczności kibice organizowali wyjazd oficjalnie urządzić protest. Nieoficjalnie było wiadomo że za wszelką cenę będą chcieli wejść na stadion.Wobec takiej postawy burmistrz nie wydał zgody na organizację imprezy w Byczynie.

$iwy - 7 marca 2015, 0:25:22 - *.222.226-235.eturbo.pl
Stomil 1-0 Bytowia
Chojniczanka 3-0 Chrobry
Widzew 0-3 Sandecja (walkower)
Miedź 2-0 Dolcan
Flota 1-1 Olimpia
Wigry 0-0 Pogoń