6 lipca 2015, 3:00:58 - euzi
Gol Wojciecha Wójcika

Wojciech Wójcik strzelił gola dla Indy Eleven, a jego drużyna zremisowała w wyjazdowym meczu 11. kolejki amerykańskiej NASL (drugi poziom rozgrywkowy) z mistrzami fazy wiosennej - New York Cosmos 1-1 (1-0). Dla Polaka, którego w 68. minucie zmienił Charlie Rugg, to pierwsze trafienie w barwach drużyny gości.

6 lipca 2015, 1:00 - Hempstead (James M. Shuart Stadium)
New York Cosmos 1-1 Indy Eleven
Wálter Restrepo 78 - Wojciech Wójcik 26

żółte kartki: Sebastián Guenzatti, Danny Szetela - Dragan Stojkov, Brad Ring, Cory Miller.

sędziował: Mathieu Bourdeau (Quebec).
widzów: 3647.

Drużyna Polaka zajęła piąte miejsce w tabeli fazy wiosennej z 13 punktami zdobytymi w 10 meczach. W finałach ligi (Soccer Bowl 2015) zagrają zwycięzcy rundy wiosennej (New York Cosmos) i jesiennej oraz dwa najlepsze zespoły z tabeli łącznej sezonu zasadniczego. Aktualnie Indy Eleven jest w niej na czwartej pozycji.

jasio - 6 lipca 2015, 8:31:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl