1 września 2015, 11:40:49 - MichalMKS
eME: Nicola Rizzoli sędzią meczu Niemcy - Polska

Włoch Nicola Rizzoli będzie sędzią głównym meczu eliminacji mistrzostw Europy pomiędzy Niemcami i Polską. Spotkanie odbędzie się 4 września o godzinie 20:45 we Frankfurcie nad Menem.

Na liniach pomagać mu będą Elenito Di Liberatore i Mauro Tonolini. Na dodatkowych asystentów UEFA wyznaczyła Lucę Bantiego i Antonio Damato. Sędzią technicznym będzie Gianluca Cariolato.

źródło: własne / The 3rd Team

slunzok - 1 września 2015, 11:43:59 - *.97.163.98
A ten Tonolini to no lini?

Ojgen - 1 września 2015, 11:44:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rizzoli się nie pier***i

Robert - 1 września 2015, 11:48:49 - *.olsztyn.vectranet.pl
Nie jestem zbytnio zdziwiony. To "musiał" być ktoś z topu. Kwestią było nazwisko. Wierzmy jednak, w werdykty arbitra, nie krzywdzące i naszej drużyny. A przede wszystkim - dobrego meczu!

iker - 1 września 2015, 11:50:19 - *.play-internet.pl
no ja licze na dobry mecz i remisik

kibic - 1 września 2015, 11:55:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W niedzielę oglądałem mecz Romy z Juventusem, który sędziował ten Pan. Był to ciężki mecz do sędziowania, ale myślę, że się wywiązał. Kilka sytuacji dyskusyjnych było, ale nie takich, które wpłynęły na wynik meczu.

baraniuk_d - 1 września 2015, 11:56:17 - *.internetdsl.tpnet.pl
ja ! ihr wisst : wir muessen

przybysz - 1 września 2015, 11:58:48 - *.dynamic.chello.pl
A ja liczę na zwycięstwo! Oni nie mają takich twardzieli jak Glik i Krychowiak, i tak napastników jak " Lewy" i Milik. Oczywiście, wiem że to Mistrzowie Świata itd.. Ale i tak, sądzę że dadzą radę.

janusz - 1 września 2015, 12:04:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Polska spadek.
pewne info

Mądry - 1 września 2015, 12:42:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Liczę że będzie gorzej niż w Warszawie czyli Polacy wygrają 2:1.
Żaden remis,Polsce potrzebne jest zwycięstwo !!!
Jesteśmy Liderem grupy więc musimy udowodnić że to nie przypadek.

Mądry - 1 września 2015, 12:46:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szczęsny-
Piszczek,Jędrzejczyk,Glik,Rybus-
Błaszczykowski,Linetty,Krychowiak,Grosicki-
Milik,Lewandowski-

Mądry - 1 września 2015, 13:05:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przedstawiłem skład...być może ktoś powie że zły,że może ktoś inny powinien wyjść i zagrać.
Ale ja właśnie uważam że ci piłkarze są w stanie ograć Niemców.

K.J. - 1 września 2015, 16:10:58 - *.dynamic.chello.pl
Żeby Polacy chociaż gola strzelili a wy tu wyskakujecie ze zwycięstwem czy remisem.

asd - 1 września 2015, 16:13:39 - *.range86-178.btcentralplus.com
Liberator na lini.

Yyy - 1 września 2015, 16:22:16 - *.google.com (*.239.36.74)
...

kissu - 1 września 2015, 18:44:06 - *.146.11.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
mamy wtope ...To makaron,z czystej miłosci Mussolini bedzie sedziował pod wrone..

sfg - 1 września 2015, 22:19:53 - *.play-internet.pl
To ten sam sędzia co sędziował finał LM Borussia-Bayern i nie uznał bramki Lewandowskiego z połowy boiska
Powód: Prawdopodobnie nakładka.
Pamiętacie ten mecz?

Mądry - 1 września 2015, 23:06:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do:DGL
Tak,Linetty w pierwszym składzie.
Młody,waleczny,potrafi kopnąć,pograł ostatnio troszkę w pucharach...
Pobiega troszkę w środku,dogra do Milika.
Wystarczy.

sdf - 1 września 2015, 23:17:46 - *.play-internet.pl
Pazdan na środek,Jędrzejczyk na lewo.
W środku pomocy Jodłowiec lub... Piotr Zieliński, Linetty pokazał swoją "klasę" w meczu z Termalicą, on się spina jak agrafka gdy gra mecze w reprze identycznie jak niedawno Wolski którego bardzo lubię.