[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


20 stycznia 2016, 11:07:39 - euzi
Rafał Pietrzak przechodzi do Wisły

Wisła Kraków wykupiła Rafała Pietrzaka. 23-letni boczny obrońca, który podpisał obowiązujący od lipca kontrakt, przechodzi do krakowskiego klubu już teraz.

GKS Katowice wyraził zgodę na treningi Pietrzaka z Wisłą już w poniedziałek, kiedy wpłynęła z Krakowa oferta wykupu zawodnika. Pietrzak spędził w Katowicach dwa i pół roku, zagrał w 81 ligowych meczach i strzelił trzy gole.


źródło: własne / GKS Katowice

REKLAMA

spec - 20 stycznia 2016, 11:08:20 - 109.231.15.43.koba.pl
sadlok odejdzie?

SO1906 - 20 stycznia 2016, 11:14:51 - 89-78-200-194.dynamic.chello.pl
Dostanie odgnieceń na d..ie od siedzenia na ławie, a latem w worku pokutnym stawi się na Ludowym, a tam... środkowy palec w górę!

jhg - 20 stycznia 2016, 11:16:32 - 147-194-160-185.dsl.comwave.net
Dlaczego nie podaja ze z Wisly odszedl Jankowski do Piasta Gliwice

GKS - 20 stycznia 2016, 11:18:03 - 176.112.78.147
Bardzo dobrze. Poziom gry obronnej tego zawodnika to klasa okręgowa. Odpuszcza krycie. Wisła straci kilka bramek przez niego.

REKLAMA

fan - 20 stycznia 2016, 11:22:51 - 94-40-74-10.tktelekom.pl
i ok

Beret - 20 stycznia 2016, 11:26:30 - ebw2.internetdsl.tpnet.pl
Pietrzak w Wiśle? Będzie dobry kabaret!

Katowice f - 20 stycznia 2016, 11:31:48 - public-gprs392530.centertel.pl
do GKS
do SO 1906
Pietrzak to najlepszy piłkarz 1 ligi, na chwile obecna największy niewykorzystany talent w Poisce, ostatni moment na eksplozje, powodzenia Rafał w ekstraklasie i dzięki za 2,5 roku gry w GieKSie
A wy panowie heterzy, piłkarscy znawcy leczcie swoje kompleksy w poradniach specjalistycznych, nie przed klawiatura
SO 1906 po trochę rozumiem, szczeniackie zachowania w sieci, napinka kibicowska, wychowanek Sosnowca itd itp
Ale GKS to musi być wybitny szpec piłkarski, myśle, ze to ktoś z klubu wystawia takie opinie, jakiś frustrat i oferma, pan kierownik...? pozdro dla kumatych i zorientowanych- nie mylić z prawdziwym kierasem GieKSy, bo to spoko gość
Drugi kiero jest z Pozen 😄

zaglebiak - 20 stycznia 2016, 11:35:31 - 89-78-183-248.dynamic.chello.pl
do SO1906 widziałes jakie on ma statystyki jako lewy obrońca ? 9 asyst(8 w 1 lidze) w 20 meczach razem z PP nie są przypadkiem. Dobry ruch ze strony Wisły.

óabc - 20 stycznia 2016, 11:36:38 - user-31-175-88-116.play-internet.pl
Jaka kwota odstępnego?

przytulski - 20 stycznia 2016, 11:37:37 - dynamic-78-8-201-147.ssp.dialog.net.pl
Czyli Sadlok w Lechu ...

GKS - 20 stycznia 2016, 11:38:41 - 176.112.78.147
Do Katowice f
Nieźle mnie rozbawiles. Zobaczymy kto mial racje.
Bardzo się ciesze ze odszedł jak i wielu innych. W Ekstraklasie nie ma szans aby sie wybił bo to nie ten pozom,kolejny raz powtarzam,jego gra obronna to katastrofa.

GKS - 20 stycznia 2016, 11:41:36 - 176.112.78.147
A asysstuje tylko dlatego ze tłuk wolne do skutku,asysta np w meczu z Zagłebiem to kompletny przypadek. Wielu by mialo asysty gdyby tak caly czas bił wolne

Do Jhg - 20 stycznia 2016, 11:42:50 - 179.7.226.91.jim-satnet.pl
"Dlaczego nie podaja ze z Wisly odszedl Jankowski do Piasta Gliwice" Bo jeszcze nie przeszedł.

Kibic - 20 stycznia 2016, 12:06:53 - public-gprs396865.centertel.pl
do GKS
nie osmieszaj się, robisz krzywdę sobie i Pietrzakowi😉 napisz cos fajnego o Trochimie...

REKLAMA

GKS - 20 stycznia 2016, 12:12:44 - 176.112.78.147
Trochim to dobry waleczny zawodnik,napewno nie mozna tego powiedziec o Pietrzaku bo zawsze gubi krycie i odpuszcza.Przekonamy sie wszyscy.

gery - 20 stycznia 2016, 12:41:14 - agtl112.neoplus.adsl.tpnet.pl
wisła spadek - pewne info ;)

daft - 20 stycznia 2016, 13:35:40 - 253.216.159.143.dyn.plus.net
zwykły gorol i tyle

pepe72 - 20 stycznia 2016, 14:26:46 - 89-70-127-154.dynamic.chello.pl

Pietrzak w ofensywie niezle podanie stałe fragmenty gry w defensywie przeciętny słaby w destrukcji w rozbijaniu ataków przeciwników

GieksaKluc - 20 stycznia 2016, 14:56:43 - un-212-59-237-147.static.sitel.net.pl
Pietrzak dziekujemy za gre w gieksie ale mamy nadzieje ze spadniesz z wisla

SO1906 - 20 stycznia 2016, 15:00:53 - 89-78-200-194.dynamic.chello.pl
A jakie ma statystyki w destrukcji? Ile niewymuszonych błedów, czy wraca na pozycję na czas? Ma asysty, bo wykonuje nieźle stale fragmenty lewa nogą i tylko lewą. To jednonozny zawodnik, a taki nawet w drugiej lidze ma problemy. Najlepszym zawodnikiem 1 ligi bezapelacyjnie wybrano Pribulę. A jesli chodzi o lewa obronę, to Udovičić bije go na głowe w każdym aspekcie.

buahahaha - 20 stycznia 2016, 15:01:44 - 55rtr.gigainternet.pl
Brawo wISŁA !!! Szykujecie sie na pierwszą lige

A - 20 stycznia 2016, 15:21:44 - 89-70-222-156.dynamic.chello.pl
Do katowice f chyba nie widziales pietrzaka w zadnym meczu. Pietrzak slaby grajek jego znak rozpoznawczy odpuszczanie krycia szczegolnie odposcil mecz z gotolami no ale co chciec jak on tez gorol.

A - 20 stycznia 2016, 15:24:32 - 89-70-222-156.dynamic.chello.pl
Katowice f idz do okulisty bo slepy jestes i brednie wypisujesz. Slaby grajek i fobrze ze odszedl oby nigdy juz nie trafil na B1

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: