16 kwietnia 2016, 20:18:36 - dyrovski
Dwa gole Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu w wygranym 3-0 (0-0) meczu 30. kolejki niemieckiej Bundesligi z Schalke 04. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie. 27-letni napastnik ma na koncie już 27 ligowych trafień w obecnym sezonie.

16 kwietnia 2016, 18:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 3-0 FC Schalke 04
Robert Lewandowski 54, 65, Arturo Vidal 73

sędziował: Tobias Welz (Hesja).
widzów: 75 000.

Bayern jest liderem ligi z dorobkiem 78 punktów.

starotyski - 16 kwietnia 2016, 20:19:25 - *.40.248.12.threembb.co.uk
kryzys, kryzys i po kryzysie.

spostrzega - 16 kwietnia 2016, 20:20:25 - *.146.9.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

majn najn - 16 kwietnia 2016, 20:27:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powinien dzisiaj co najmniej dwie bramki strzelic. Ale ogolnie zagral ok. Z Atletico cos strzeli

luka - 16 kwietnia 2016, 20:44:39 - *.adsl.inetia.pl
Również nie będę tego komentował ;0

obójek - 16 kwietnia 2016, 20:45:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
widzów: 75 000. ...............co tu wiecej komentowac ?

kpina - 16 kwietnia 2016, 20:49:40 - *.opera-mini.net (*.113.91.65)

bigos - 16 kwietnia 2016, 21:14:11 - *.188.105.pools.vodafone-ip.de
Widzów 75,000 z tego większość kibiców sukcesu.

Mądry - 16 kwietnia 2016, 21:20:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Współczuję Niemcom...bo odniosą najwyższą w historii porażkę w ME.

obserwator - 16 kwietnia 2016, 21:34:15 - *.skierniewice.vectranet.pl
Mam nadzieję że młody obama nic nie strzeli i będzie znowu nasz król strzelców.
Chociaż Lewy jeszcze z 3 brameczki mógłby w lidze wsadzić.

jasnowidz - 16 kwietnia 2016, 21:45:37 - *.uznam.net.pl
W 11 minut 2 gole,coś nasz lider słabnie.A tak na poważnie to pierwsza połowa nędza,w ogóle styl gry jak Barcelona,brzydki.

grab - 16 kwietnia 2016, 21:45:46 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
ja na przykład tego komentował nie będę.

Oliwjejrra - 16 kwietnia 2016, 21:51:56 - *.rzeszow.mm.pl
Dobry wynik dla Wisły Płock

Dark - 16 kwietnia 2016, 21:53:37 - *.dynamic.chello.pl
Ale co komentować w kwestii frekwencji na Allianz Arena skoro tam zawsze są komplety widzów. Nic nowego nie odkryliście.

judasz - 16 kwietnia 2016, 23:21:08 - *.bb.online.no
A ja skomentuje. Myślę, że warto przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

ron - 16 kwietnia 2016, 23:33:20 - *.dynamic.chello.pl
to ja też skomentuję: myślę, że pan T.Hajto byłby dumny z judasza, a poza tym to bez wątpienia dobry wynik dla Płocka.

PrOVIDENT - 17 kwietnia 2016, 1:21:46 - *.skybroadband.com
niebieskie z c6 niedostana licencji ... pewne info !

de - 17 kwietnia 2016, 1:40:36 - *.dynamic.chello.pl