27 maja 2016, 9:54:13 - koofel
33. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 33. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane 28 maja.

28 maja (sobota):

Wisła Puławy - ROW 1964 Rybnik, godz. 17:00, sędzia: Paweł Kantor (Dębica).
Stal Mielec - Olimpia Zambrów, godz. 17:00, sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec).
Siarka Tarnobrzeg - GKS Tychy, godz. 17:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).
Radomiak Radom - Polonia Bytom, godz. 17:00, sędzia: Marcin Zarwalski (Gdańsk).
Nadwiślan Góra - Puszcza Niepołomice, godz. 17:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).
Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Marcin Liana (Bydgoszcz).
Legionovia Legionowo - Raków Częstochowa, godz. 17:00, sędzia: Rafał Rokosz (Katowice).
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard Szczeciński, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Marciniak (Płock).

19RR10 - 27 maja 2016, 11:31:25 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Ty Pan Sędzia martw się o własny klubik i jego wyniki. Nie siej fermentu, mecz rozstrzygnie się na boisku i tyle. Bez pozdrowień

Rks - 27 maja 2016, 12:00:29 - *.146.66.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Rakow pewna porazka rewolucja wkadrze wiekszosc ma gracgrac mlodych czas pozegnac najemnikow ktorym niechcialo sie awnsowac

Max - 27 maja 2016, 13:34:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeśli Tychy nie wygrają w Tarnobrzegu to czeka ich baraż.

Xyz - 27 maja 2016, 13:46:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pan kantor kibic wisloki sedziuje mecz zgody wisloki stawiam u buka x2

Expert - 27 maja 2016, 14:04:28 - *.centertel.pl
Druzyna ktora zalapie sie na baraze to nie ma szans wygrac barazy z druzyna z 1 ligi(za silna 1 liga na 2 lige).

... - 27 maja 2016, 14:24:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witkowski///Dokładnie...jeden wpis jest najciekawszy.Radomiak jeszcze d...nie dostał,ale winny już znaleziony

stal - 27 maja 2016, 15:01:10 - *.mtm-info.pl
jestem ze stalowej ale zycze kotwicy zwyciestwa minimum 5:0 i mam nadzieje ze ten mecz zakonczy przygode z moim klubem tych wszystkich ktorzy doprowadzili do takiej degrengolady klubu czyli prezesa i jego kolezkow i leniwych skórokopków mieniacych sie pilkarzami

przemekka - 27 maja 2016, 15:29:10 - *.minivsat.net (*.168.1.35)
Radomiak 4 -0 Polonia Bytom
Wisła Pulawy 3- 0 ROW Rybnik
Stal mielec 5-0 Olimpia
Siarka 4-0 Tychy
Nadwislan 4-0 Puszcza
Kotwica 5-0 Stalówka
Legionovo 4-0 Raków