20 czerwca 2016, 10:56:53 - maciejko
eLM: Potencjalni rywale Legii w II rundzie

Przed poniedziałkowym losowaniem II rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów (godz. 12:00) UEFA podzieliła drużyny na grupy. Znamy już potencjalnych rywali, z którymi może zmierzyć się Legia Warszawa, która w losowaniu jest rozstawiona.

Potencjalni rywale Legii:

Žalgiris Wilno (Litwa)
zwycięzca meczu numer 2 z I rundy eliminacyjnej
Ferencvárosi TC (Węgry)
HŠK Zrinjski Mostar (Bośnia i Hercegowina)

Pepek94 - 20 czerwca 2016, 11:01:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No to niech będzie Legia Warszawa - FC Santa Coloma/SP Tre Penne (będzie łatwiej)

xasd3 - 20 czerwca 2016, 11:01:14 - *.219.152.159
wylosują Ferencvárosi i po dwóch meczach skończą się marzenia o LM

LTSW - 20 czerwca 2016, 11:01:44 - *.83.30.201 (*.112.46.120)
bułka z masłem,
rezerwy by dały radę

Kuba - 20 czerwca 2016, 11:01:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
Najlepiej Wegry. Listkiewicz będzie miał okazję się wykazać węgierskim w studiu eLM

Rafsson78 - 20 czerwca 2016, 11:04:22 - *.centertel.pl
Legia Warszawa-Ferencvarosi TC

Dzieszko - 20 czerwca 2016, 11:05:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciekawi rywale. Legia w Wilnie może dobrze zaszaleć. Poza tym rywale mają ultrasów z górnej półki. A oprawy tych zespołów są jedne z najlepszych w europie. Świetne wyjazdy się szykują.

Wiesiek - 20 czerwca 2016, 11:05:58 - *.leczyca.vectranet.pl
Jak marzą o LM to każdy z tych rywali powinni spokojnie pokonać.
Lech Poznań pamięta Żalgirisa.
To nie jest ten Ferencvaros za najlepszych czasów węgierskiej piłki.
Mladost nie lepszy od Buducnosti który grał ze Śląskiem w 2012r.
Zrinjski Mostar część należąca do Hercegowiny, ale spokojnie bez obaw.

Arek - 20 czerwca 2016, 11:09:02 - *.adsl.inetia.pl
@ekspert, dowartościowałeś się już? To teraz mocnego baranka proponuję kasztanie.

John - 20 czerwca 2016, 11:09:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Legia-FK Mladost Podgorica . Tam są bardzo gościnni, przyjmą Legunię chlebem i solą .... albo kamieniami

MartinMix - 20 czerwca 2016, 11:10:04 - *.220.43.218
Dwa pierwsze komentarze do wyrzucenia bo tu jest mowa o Legii a nie o Lech, który jak wiadomo odpadł z Żargilisem. Legia akurat od wielu lat nie odpadła z niżej notowanym rywalem.

g - 20 czerwca 2016, 11:10:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tylko Ferencvaros! Na papierze najmocniejszy rywal, więc byłby to najciekawszy mecz.

slim - 20 czerwca 2016, 11:11:24 - *.220.154.34
Pół składu Legii to na Euro wymiata. Jeszcze ktoś dołączy i LM w tym roku jest.
Nikolić(Sulley, Kulenović)
Kucharczyk(Aleksandrov), Hamalainen(Prijović), Guilherme(Kosecki)
Duda, Jodłowiec
Hlousek, Pazdan, Lewczuk, Jędrzejczyk
Malarz/Cierzniak

ktosiek - 20 czerwca 2016, 11:13:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
Jest gdzieś w TV losowanie?

Anton - 20 czerwca 2016, 11:18:35 - *.88-199-146.vspace.pl
Żalgiris lub Ferencvaros mogą Legię wyrzucić z pucharów. Szczególnie gdy Legia będzie nadal bez reprezentantów. Stąd lepiej tych rywali uniknąć w tej rundzie.

sss - 20 czerwca 2016, 11:31:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl