8 sierpnia 2016, 23:14:14 - AnanAZ
Debiut Błażeja Augustyna w Ascoli Picchio

Błażej Augustyn zadebiutował w barwach drugoligowego Ascoli Picchio FC 1898 w przegranym po rzutach karnych 6-7 meczu II rundy Pucharu Włoch z trzecioligowym US Lecce. Po dogrywce wynik był remisowy - 2-2 (0-1, 2-2, 2-2). 28-letni obrońca rozegrał całe spotkanie.

8 sierpnia 2016, 20:30 - Ascoli Piceno (Stadio Cino e Lillo Del Duca)
Ascoli Picchio FC 1898 2-2 pd. k. 6-7 US Lecce
Leonardo Gatto 75, Andrea Mengoni 90 - Franco Lepore 38, Salvatore Caturano 57

karne: 1-0 Simone Pecorini, 1-1 Ferdinando Vitofrancesco, (1-1 Nabil Jaadi - obroniony), 1-2 Antonio Wutow, 2-2 Flavio Lazzari, 2-3 Antonio Giosa, 3-3 Riccardo Orsolini, (3-3 Antonio Fiordilino - obroniony), 4-3 Leonardo Gatto, 4-4 Franco Lepore, 5-4 Błażej Augustyn, 5-5 Andrea Arrigoni, 6-5 Melker Hallberg, 6-6 Francesco Cosenza, (6-6 Andrea Mengoni - nad bramką), 6-7 Simone Ciancio.

żółte kartki: Andrea Mengoni, Simone Pecorini, Leonardo Gatto - Mario Pacilli, Marco Mancosu, Abdou Doumbia, Antonio Wutow.

sędziował: Luigi Nasca (Bari).
widzów: 4725.

Thorgal - 9 sierpnia 2016, 6:43:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś z was, moi drodzy, wie może,dlaczego nie został w Szkocji? Nie chcieli, czy sam odmówił?

Boa - 9 sierpnia 2016, 7:35:48 - *.itsa.net.pl
Sam zapewne odmówił mając możliwość gry w Serie B i w Szkocji gdzie liga jest gorsza od naszej nie miał się nawet nad czym zastanawiać.

gustlik - 9 sierpnia 2016, 7:36:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Thorgal : podążał za tropem pokemonów i trafił do Włoch :P

xlxlx - 9 sierpnia 2016, 8:04:12 - *.play-internet.pl