15 sierpnia 2016, 12:35:58 - MichalMKS
Kontuzja Artura Sobiecha

Polski napastnik Hannover 96 Artur Sobiech doznał urazu więzadła pobocznego strzałkowego, ale diagnoza wykluczyła jego zerwanie. W związku z tym jego przerwa w treningach potrwa kilka tygodni.

Zawodnik urazu doznał w 31. minucie wczorajszego meczu 2. Bundesligi z SpVgg Greuther Fürth.

łeb żaby - 15 sierpnia 2016, 12:39:20 - *.dynamic.chello.pl
Ma pecha chłopina

1212 - 15 sierpnia 2016, 12:49:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co za inwalida szkoda goscia

omg - 15 sierpnia 2016, 12:54:31 - *.dip0.t-ipconnect.de
Szkoda tego Sobiecha, bo widać, że od kilku sezonów pobyt w Hannoverze mu służył, a jak chłopak zaczął strzelać to złapał kontuzję, no ale i tak nie ma żadnych szans wygryźć ze składu ani Lewandowskiego ani Milika, ani tymbardziej teraz Teodorczyka. O obsadę ataku możemy na szczęście być spokojni.

Franciszek - 15 sierpnia 2016, 13:14:01 - *.93.23.140
Teodorczyka? Przeciez 3 napastnikiem jest Olisa Bebe

KCH - 15 sierpnia 2016, 13:20:40 - *.centertel.pl
A tak dobrze zaczął sezon.

Lipa - 15 sierpnia 2016, 13:59:57 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Człowiek szklanka. Bez komentarza dla tego kopacza.

pewnyTyp - 15 sierpnia 2016, 14:33:12 - *.dynamic.chello.pl
nic do niego nie mam - ale jak co sezon, na treningach i w sparingach strzela po 3-4 gole na mecz z drużynami z 11 ligi niemieckiej, jest pompowanie balona, a potem przychodzi sezon i jak nie "brak formy" to kontuzja.
tylko żeby żadnemu melepecie nie strzeliło do łba, że ten gość ma iść do kadry?

@Lipa - 15 sierpnia 2016, 15:04:58 - *.dynamic.chello.pl
Udajesz głupiego? Facet grając w BL przez kilka sezonów osiągnął więcej niż 99% napastników z naszej ligi (wliczając w to też takiego Nikolica). Faktycznie człowiek szklanka, ale żeby nazywać go "kopaczem" to trzeba mieć nierówno pod sufitem.

derry - 15 sierpnia 2016, 15:05:25 - *.sileman.net.pl
która to jużjego kontuzja?

LEO - 15 sierpnia 2016, 20:47:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzymaj się Artur wracaj szybko do zdrowia

cc - 16 sierpnia 2016, 2:10:35 - *.61.255.68
Sobiech akurat to dobry napastnik (mówi fan Bundesligi), ale ma niesamowitego pecha do kontuzji. Straszna szkoda chłopa.
Sobiech i tak więcej osiągnął niż większość polskich napastników.

robertwr7 - 16 sierpnia 2016, 7:30:06 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W jego przypadku pytanie nie brzmiało czy dozna w tym sezonie kontuzji, tylko kiedy

kolczak - 16 sierpnia 2016, 10:42:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Niby zmienił dietę wydawało się ze nareszcie odpali na maxa a tu znowu uraz.Na szczęście nie groźny.Zdrowiej chłopaku i strzelaj.

kibic - 16 sierpnia 2016, 11:24:22 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Kontuzjogenny jest ten Artur.Dlatego żaden lepszy klub go raczej nie weźmie. Oczywiście szkoda,bo jak już dłużej pogra to widać że ma potencjał.

Krzychu - 16 sierpnia 2016, 13:03:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szczęście w nieszczęściu, że nie zerwał tego więzadła. Sobiech ma dużego pecha co do częstego łapania jakiś urazów i kontuzji.
Nic tylko życzyć zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.

pipi - 16 sierpnia 2016, 17:39:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jeżeli ktoś przez kilka sezonów gra w jednej z najlepszych lig świata nie może być przypadkowym grajkiem. Niektórzy z Was pewnie więcej bramek strzelają ale myślę że mimo wszystko Sobiech ma bliżej do kadry...
JagaOnlyONE.

H96 - 16 sierpnia 2016, 23:21:43 - *.customers.d1-online.com
Byłem na tym meczu i ta kontuzja pechowa, przypadkowa i na dodatek sędzia odgwizdal faul Sobiecha na przeciwniku.Artur zdrowiej i abyś był gotowy 11 września na mecz z Dynamo Drezden.