20 października 2016, 11:23:25 - MichalMKS
14. kolejka I ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 14. kolejki I ligi, które zostaną rozegrane w dniach 21-23 października.

21 października (piątek):

Chrobry Głogów - Bytovia Bytów, godz. 18:00, sędzia: Mariusz Korpalski (Toruń).
Znicz Pruszków - Sandecja Nowy Sącz, godz. 19:00, sędzia: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

22 października (sobota):

Stomil Olsztyn - MKS Kluczbork, godz. 14:00, sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Chojniczanka Chojnice - Olimpia Grudziądz, godz. 16:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Stal Mielec - Miedź Legnica, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki, godz. 17:45, sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Pogoń Siedlce, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Wisła Puławy - GKS Tychy, godz. 18:00, sędzia: Marek Opaliński (Legnica).

23 października (niedziela):

GKS Katowice - Górnik Zabrze, godz. 17:45, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

źródło: własne / PZPN

poli - 20 października 2016, 11:48:50 - *.play-internet.pl
Białoruski sędzia w Sosnowcu, bedzie ciężko. Zawsze tak mamy tu na Śląsku z sędziami z Biełastoka.

Marek - 20 października 2016, 12:11:11 - *.adsl.inetia.pl
Czy Suwałki nie należą do Białostockiego OZPN?

dies - 20 października 2016, 12:11:50 - *.177.52.68
Sosnowiec to nie Śląsk !

PS - 20 października 2016, 12:21:50 - *.47.201.80
Lach - nie bądź taki pewien wygranej Podbeskidzia!!!

Ali - 20 października 2016, 12:57:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kocian to dobry trener ale tak szybko stadionu w BB nie odczaruje na początek wymeczony remis z Pogonią

@Marek - 20 października 2016, 13:04:38 - *.hsd1.wv.comcast.net
W zeszłym sezonie mecz Zagłębia Sosnowiec z GKS Katowice sędziował koleś z Katowic, więc chyba tam w PZPN mają to gdzieś.

melon - 20 października 2016, 13:31:10 - *.cable.smsnet.pl
@Marek w tym też Jarzebiak Bytom

bojar - 20 października 2016, 14:14:03 - *.bialystok.vectranet.pl
Do Marka. Sędzia jest podlaskiego ZPN

nino - 20 października 2016, 15:08:47 - *.static.3s.pl
A gdzie jest ten cały nieszczęsny Krasny?????

g8 - 20 października 2016, 16:12:56 - *.petrus.pl
@nino Krasny już ma luz od sędziowania do końca roku.Za kłamstwa w protokole pomeczowym.

axel - 20 października 2016, 18:28:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Być może i pod.b wygra ale tylko być może. . ...Pogoń 1:0 PB . Sorry P.B wygra ale nie w tym meczu.

axel - 20 października 2016, 18:43:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A jeśli chodzi o sędziowanie to jeszcze długo będzie "wiocha" no bo kto ma sędziować. Poziom jest taki jakie są wymagania. Im więcej takich udokumentowanych "doniosów" jak z Chojniczanką tym mniej nie kompetentnych sędziów.zasada jest taka słabi grasz to siedzisz NA ŁAWIE, śpię....ileś sędziowanie to spadaj do okręgówki.

obiektywny - 20 października 2016, 19:04:42 - *.dynamic.chello.pl
Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki sędzia z Białegostoku, Podbeskidzie - Pogoń Siedlce sędzia z Warszawy. Brawo PZPN !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ks - 20 października 2016, 19:16:08 - *.net.aster.pl
Wiedze że sts wystawił zakład - czy Wajdę znowu będą gonić jak kota po boisku?

axelw - 20 października 2016, 20:23:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obiektywny nie bądź taki obiektywny bo są przypadki nie obiektywnego sędziowania przez sędziów z regionu a to na zasadzie rywalizacji właśnie w najbliższym sąsiedztwie. Chociaż zgadzam się z tobą aby dla zdrowych zasad nie mieć na uwadze komfortu sędziów spowodowanych zbyt dalekim dojazdem tylko iteresowi ligi, co oznacza obiektywne sędziowanie, a z tym wiąże się sędzia spoza regionu.

obiektywny - 20 października 2016, 20:34:48 - *.dynamic.chello.pl
axelw numer polega na tym że w obu przypadkach sędziują sędziowie z regionów drużyn gości ......

KZ - 20 października 2016, 20:37:39 - *.static.ip.netia.com.pl