10 marca 2017, 13:31:51 - Gladki
Nice I liga: Mecz Pogoń S. - Olimpia G. przełożony

Mecz 23. kolejki Nice I ligi pomiędzy Pogonią Siedlce a Olimpią Grudziądz został przełożony na 5 kwietnia o godz. 18:30. Powodem jest powołanie do reprezentacji Polski U-21 gracza gości Karola Angielskiego.

Pierwotnie spotkanie miało się odbyć 25 marca o godz. 17:00.

źródło: Pogoń Siedlce

al@al.al - 10 marca 2017, 13:45:08 - *.dynamic.chello.pl
Jakis mecz mlodziezowki w tym czasie?

tak o - 10 marca 2017, 13:53:05 - *.centertel.pl
hhh, bo co? Bo ty tak chcesz?

KZ - 10 marca 2017, 14:52:54 - *.static.ip.netia.com.pl
Olimpia będzie prawdziwą rewelacją rundy wiosennej.

Osa - 10 marca 2017, 17:43:01 - *.centertel.pl
Po czym to wnosisz, bo wygrali jeden mecz z Miedzią? Z tą samą ekipą która to co roku forsuje ekstraklase? :D
Ta liga jest tak wyrównana ze tutaj wygrac moze kazdy z kazdym

iop - 10 marca 2017, 18:32:08 - *.42.189.194
ale jak to jest że jeden grajek z kadry drużyny jest powołany i już mecz przekładają ???

edek - 10 marca 2017, 19:31:09 - *.dynamic.mm.pl
Zenada , żenada , żenada . To tylko w Polsce , chorym kraju

tellchar - 10 marca 2017, 20:10:20 - *.adsl.inetia.pl
23 marca gramy w Krakowie z Włochami a 27 marca w Kielcach z Czechami. Ale przekładanie meczu ze względu na 1 zawodnika to przesada

Maras70 - 10 marca 2017, 20:17:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Macie rację, to przesada przekładać mecz z powodu absencji czołowego grajka Olimpii, wicelidera w klasyfikacji najlepszych strzelców I ligi. To przecież nie ma żadnego znaczenia...

marc86 - 10 marca 2017, 22:16:58 - *.siedlce.domtel.com.pl
Jestem za zmienieniem regulaminu odnośnie przekładania spotkania z powodu obecności gracza w Reprezentacji Narodowej. Mianowicie że dopiero od 2 zawodników powołanych z jednego klubu przykładowo Pogoń Siedlce 1powołanie Górnik Zabrze 1 powołanie czyli nieprzekładamy meczu. Inny wariant Pogoń Siedlce 2 powołania MKS Kluczbork 0 powołań mecz przekładamy na inny termin.

do marc86 - 10 marca 2017, 23:14:29 - *.dynamic.mm.pl
zgadzam sie, bez przesadny brak 1 typa i juz przekladaja mecz

kubuś - 11 marca 2017, 10:31:27 - *.174.181.45
Jeszcze do niedawna było tak że mecz był przekładany na inny termin jeżeli do jakichkolwiek reprezentacji było powołanych minimum 3 zawodników.

jls - 11 marca 2017, 10:59:57 - *.dynamic.chello.pl
A co będzie gdy kontuzji dostaną i nie będą mogli grać zawodnicy nie powołani do reprezentacji?