MPJM

20 marca 2017, 18:47:59 - mogiel
eMŚ: Viktor Kassai sędzią meczu Czarnogóra - Polska

Węgierski sędzia Viktor Kassai będzie sędzią głównym meczu eliminacji mistrzostw świata, w którym Czarnogóra zmierzy się z Polską (26 marca, 20:45 w Podgoricy).

Na asystentów wyznaczeni zostali Vencel Tóth i György Ring. Arbitrem technicznym będzie Tamás Bognár.

źródło: własne / Arbiter Café

paulhaslin - 20 marca 2017, 18:49:38 - dslb-092-077-221-021.092.077.pools.vodafone-ip.de

panSławek - 20 marca 2017, 19:14:18 - 89-69-36-138.dynamic.chello.pl
W tym meczu chyba bardziej będzie liczyło się czujne oko liniowych.

sacz - 20 marca 2017, 19:14:31 - 87-207-177-34.dynamic.chello.pl
dobry sędzia, nie będzie się bał dać 3 zółtka jugolą na początku

mario - 20 marca 2017, 19:17:02 - host-81-190-243-193.dynamic.mm.pl
ehhh, kiepsko że Węgier, na pewno zemści się na Polakach za ostatni mecz eliminacji do ME 2004 w którym Węgrzy polegli i nie awansowali do baraży

tom - 20 marca 2017, 19:23:54 - 188-125-136-46.petrus.pl
dobry sędzia

znafca - 20 marca 2017, 19:25:13 - 095160085105.police.vectranet.pl
Dobry sędzia, więc powinno być spokojnie z prowadzeniem zawodów.

xx - 20 marca 2017, 19:30:09 - ip-193-24-244-50.netservis.com.pl
Polak Węgier dwa bratanki! A tak na serio to szczęśliwy sędzia. Kto pamięta remis ze Szkocją w ostatniej sekundzie?

mietek - 20 marca 2017, 19:42:04 - 78.10.91.54
@mario: O tak, z pewnością pamięta tamte eliminacje, w których dwie ogórkowe drużyny Polska i Węgry zostały pogonione przez jeszcze większych ogórów z Łotwy.

Varadi - 20 marca 2017, 19:49:16 - dynamic-78-8-171-25.ssp.dialog.net.pl
Pilnować trybun i tego co z nich będzie spadać na naszych a potem zamknąć stadion tym dzikusom i niech grają np. Na Malcie

niewinny - 20 marca 2017, 20:10:13 - n11-04-04.opera-mini.net (94.254.146.121)
Ten to nas załatwi na bank!
Będzie brama z kapelusza! i niby Węgier ?

Syn - 20 marca 2017, 21:21:16 - user-94-254-176-34.play-internet.pl
Sędzia nie ma znaczenia...

Hans - 20 marca 2017, 22:56:26 - ip-5-172-233-61.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Świetny sędzia. Na taki mecz potrzebny jest nie byle kto, bo wiadomo, że może się trochę dziać...

Arek - 21 marca 2017, 0:33:06 - bht225.neoplus.adsl.tpnet.pl
Od Marciniaka sto razy lepszy.

Kul - 21 marca 2017, 10:59:28 - aeba43.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po co ta Panika,że moze sie cos dziac.Jak zagulaja w niesportowy sposób.To mecz zostanie przerwany wynik 3;0 walkower dla nas i abba sikoreczka.

Yemiol - 21 marca 2017, 11:18:45 - user-94-254-129-162.play-internet.pl