30 maja 2017, 14:21:53 - maciejko
U-21: Luka Zarandia nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Gruzji

Luka Zarandia z Arki Gdynia nie pojedzie na zgrupowanie reprezentacji Gruzji U-21 i nie zagra w towarzyskich spotkaniach z Bułgarią (8 czerwca) oraz Czarnogórą (12 czerwca).

Gruziński pomocnik nabawił się kontuzji w meczu 36. kolejki Lotto Ekstraklasy z Ruchem Chorzów (1-1). 21-letni zawodnik wszedł na boisko w 60. minucie i już sześć minut później musiał je opuścić.

Zajączek - 30 maja 2017, 15:10:05 - *.146.150.97.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sobieraja niech im podrzucą i jego kiboli, a wtedy w Arce wszystko wróci do normalności.

Gs - 30 maja 2017, 15:14:07 - *.10.208.71
Niech jedzie i nie wraca sciemaszko Zero szacunku dla tego człowieka a nie jestem kibicem Ruchu

kibic - 30 maja 2017, 15:58:52 - *.b4b.net.pl
Gs - dla Morioki który tydzień wcześniej zagrał ręką czym przyczynił się być może do spadku Arki też masz zero szacunku? Czy po prostu jesteś hipokrytą?

Danzig - 30 maja 2017, 17:49:39 - *.dynamic.mm.pl
Kibic czego ty oczekujesz od gościa który herbatę zalewa zimna wodą

kibic Arki - 30 maja 2017, 19:59:06 - *.dynamic.chello.pl
Jeden Niciński miał odwagę powiedzieć o Marciniaku, że mu wolno wszystko. Ordynarnie nas skręcił w meczu z Jagiellonią. I wszyscy eksperci byli ciho.
Ordynarnie nas skręcili w meczu na otwarcie stadionu Cracovii. 2 gole po faulach
Cisza
ordynarnie nas skręcili w meczu z Legią w warszawie, gdy przyjechał sędziować Japończyk. I podyktował karnego.
Który potem przeprosił za ordynarny przekręt Radovica.
Radovic oszukuje w każdym meczu.
Cisza.
Ekspert Canal+-komentator Remigiusz jezierski strzelił gola Lechii ręką.
"Cała Polska to widziała".
Przyznał się?
Nie
Cisza
Nie przeszkadza to by teraz wymądrzał w komentarzach
ordynarnie nas skręcili w meczu ze Śląskiem i wszyscy twierdza, ze owszem była ręka Morioki, ale to była "inna" ręka.
Piechniczek mówi, ze gdyby był na meczu- doprowadziłby do jego przerwania.
Nie mówi o oszustwach Ruchu od lat, o przekrętach, o podrabianiu dokumentów.
A w Arce cisza.
Nikt z klubu nie mówi słowa.
Siedzą jak trusie.
I teraz gdy Arka wygra- będzie jazda na całego.
Dlatego spodziewając się że na ten mecz będą patrzyli wszyscy- niech w końcu piłkarze zagrają jak w finale PP.
Niech wygrają.
Niech zamkną gęby tym wszystkim hipokrytom. Tym świętoszkom. Tym byłym i obecnym piłkarzom co przed każdym meczem żegnają się, klęczą, modlą się- a potem na całego-oszukują, ordynarnie faulują, kłamią. A teraz moralizują, Pouczają. Wskazują jak Siemaszko miał się przyznać.
Owszem- miał sie przyznać. tez tak uważam.
Ale nie będę Go potępiał bo łatwo jest się mądrzyć na chłodno, po meczu.
Byłem na stadionie. Widziałem tego gola. Wszyscy i Siemaszko też-oszaleli. Bo wyrównanie. Bo gol.
I dopiero później przyszło ochłonięcie.
Stało sie.
I nagle wszyscy sa kryształowo uczciwi.

BGWitomino - 30 maja 2017, 20:09:18 - *.150.68.115
Jezla rozprawka. Dziwisz sie ze jest takie poruszenie?? Arka swieta nie jest i nigdy nie byla, ten smrud bedzie sie jeszcze dlugo za wami ciagnal. A o meczu w Lubinie to sie nie martw wygracie na pewno, przeciez juz jestescie po slowie ponoc !!!

on - 30 maja 2017, 22:24:52 - *.IP.cloudmosa.com (*.237.168.62)
tak, są umówieni na 8:7 dla Arki

LEON - 30 maja 2017, 22:33:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia Luka

obserwator - 30 maja 2017, 23:14:50 - *.dynamic.chello.pl
Bramki , gole uznaje sędzia a nie zawodnik ,więc Siemaszko niema tu nic do powiedzenia chociaż powiedział w odpowiedzi na pytanie dziennikarza ..
..Wszyscy widzieli.... co jest zgodne z prawdą .
Co do komentarzy w canal+ to żenada i brak profesjonalizmu tak podczas komentowania w trakcie meczu jak i w czasie tych pseudo studio.
Marni Piłkarze i marni z nich dziennikarze .
To jest urok Piłki ...ta dyskusja

Musiał - 31 maja 2017, 11:04:56 - *.static.ip.netia.com.pl
Jakoś cicho nad Panem Musiałem, który co mecz popełnia błędy wypaczające wyniki ale ktoś wmówił wszystkim że to jeden z "najlepszych" sędziów i włos z głowy mu teraz nie spadnie.
To samo z narcyzem Marciniakiem. Przekręcił Arkę w meczu z Jagą , uznał bramkę Legii z Lechem ze spalonego, ale cisza sza bo to eksportowy towar.
Hipokryci krzyczą odwracając uwagę od tematów poważniejszych. Zero szacunku do takich "dziennikarzy" a prym w tym wiedzie Smokowski hipokryta czystej wody number one.