MPJM

12 sierpnia 2017, 20:23:05 - bartekwr9
Gol Artura Sobiecha w Pucharze Niemiec

Artur Sobiech strzelił bramkę dla SV Darmstadt 98 w przegranym 1-3 (1-1) meczu I rundy Pucharu Niemiec z SSV Jahn Regensburg. Była to jego pierwsza bramka w nowym klubie.

12 sierpnia 2017, 18:30 - Ratyzbona (Continental Arena)
SSV Jahn Regensburg 3-1 SV Darmstadt 98
Marc Lais 45 (k), Jonas Nietfeld 86, Marco Grüttner 90 - Artur Sobiech 40

żółte kartki: Orrin McKinze Gaines II, Tobias Kempe, Hamit Altintop (Darmstadt).

sędziował: Martin Petersen (Wirtembergia).

W 12. minucie Andreas Geipl (Regensburg) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

27-letniego napastnika w 68. minucie zmienił Jamie Maclaren.

rrr - 12 sierpnia 2017, 20:33:57 - agnx237.neoplus.adsl.tpnet.pl