19 października 2017, 13:07:39 - dyrovski
13. kolejka Ekstraklasy - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 13. kolejki Ekstraklasy, które zostaną rozegrane w dniach 20-23 października.

20 października (piątek):

Zagłębie Lubin - Piast Gliwice, godz. 18:00, sędzia: Paweł Gil (Lublin).
Górnik Zabrze - Korona Kielce, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).

21 października (sobota):

Sandecja Nowy Sącz - Cracovia, godz. 15:30, sędzia: Yūsuke Araki (Tokio, Japonia).
Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 18:00, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).
Lechia Gdańsk - Lech Poznań, godz. 20:30, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).

22 października (niedziela):

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok, godz. 15:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).
Wisła Kraków - Legia Warszawa, godz. 18:00, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń).

23 października (poniedziałek):

Wisła Płock - Śląsk Wrocław, godz. 18:00, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce).

ech - 19 października 2017, 13:27:39 - *.234.15.179
A Wojtek Myć nie sędziuje ani w Eklasie, ani w I lidze ? Pytam się jak Wy PZPN możecie takie coś robić !?

lajkonik - 19 października 2017, 13:40:05 - *.dynamic.chello.pl
Sandecja - Cracovia - sędzia: Yūsuke Araki (Tokio, Japonia).
Jak Japończyk zobaczy Niecieczę, to się zbejta ryżem.

tego japońca mogliby dać gdzieś indziej, byleby nie do Niecieczy

anty_wars - 19 października 2017, 14:40:28 - *.225.84.51 (*.226.116.115)
znowu Warszawiak w Zabrzu, więc można się spodziewać karnego z kapelusza dla Korony

miron - 19 października 2017, 14:41:40 - *.zabrze.vectranet.pl
lajkonik a co to za różnica które mecze ty się spytaj którzy sędziowie ,co z tego że był Var na Górniku ze Śląskiem jak warszawiak sprawdzał tylko te przeciw Górnikowi sytuacje jak Górnik chciał sprawdzić swoją krzywdę to ich olał teraz znów przyjedzie do Zabrza ciekawe co Legia wymyśliła z sędzią by nie stracić do czołówki za dużo punktów

Ktoś - 19 października 2017, 15:01:54 - *.146.42.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W Niecieczy Probierz zrobi harakiri

lajkonik - 19 października 2017, 15:17:13 - *.dynamic.chello.pl
@miron - a ile już w tym sezonie VAR przekręcił Cracovię, dzięki Marciniakowi? ten patałach nie ma prawa już w życiu Cracovii sędziować. Zas...y celebryta.

KSG - 19 października 2017, 15:42:06 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Znów Warszawiak w Zabrzu nie jest dobrze. Ciekawe co tym razem wykombinuje.

zl - 19 października 2017, 17:03:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłębie nie wygra z Piastem ,sędzia Gil sie o to postara !

@DEGOL - 19 października 2017, 17:21:50 - *.dynamic.chello.pl
bo chorzowianin nie mógł akurat

Zajmon Leg - 19 października 2017, 17:47:29 - *.internetdsl.tpnet.pl
VAr wszedzie oprocz meczu Sandecji.
Zrodlo:pzpn, obsada sedziowska 13kolejki ekstraklasy

pershing - 19 października 2017, 17:57:26 - *.dynamic.chello.pl
Kwiatkowski przyjedzie oddać to co zabrał ze Śląskiem.

VARoodporn - 19 października 2017, 20:38:18 - *.na5.pl
Gil - tydzień temu w 4 minucie poszedł parzyć kawę z Frankowskim i nie wychwycili faulu na Sedlarze. Teraz kawy już parzyć nie będzie, ale co "zmajstruje" na boisku to też nie bardzo wiadomo... Z drugiej strony ma inicjały jak Piast Gliwice - powinien ten klub lubić ;-)

Egon - 19 października 2017, 20:40:20 - *.19.191.146
Jahiellonia przegra pierwszy wyjazd tej jesieni

Xa - 19 października 2017, 22:19:01 - *.146.163.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
nie

abrakadabr - 20 października 2017, 7:47:38 - *.146.166.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do płaczków z górnika po to Warszawiak sędziuje, żebyście nie dostali juz takiego karnego jak z Piastem !!!!
Miron a piłka nożna to jest siatkówka że są challenge i się sprawdza na prośbę drużyny błąd !!!??

Fajdek - 20 października 2017, 8:33:11 - *.centertel.pl
Nie postawię złamanego grosza na victorię drużyny Marcina Brosza.

skala_77 - 20 października 2017, 22:36:51 - *.dynamic.mm.pl
Pogon-Termalika 3-0