29 października 2017, 15:45:15 - koofel
Dwa gole Martina Kobylańskiego

Martin Kobylański strzelił dwa gole dla SC Preußen Münster 06 w przegranym 2-6 (1-4) meczu 14. kolejki niemieckiej 3. Ligi z SV Wehen Wiesbaden. 23-letni pomocnik grał przez całe spotkanie. To jego czwarta i piąta bramka w sezonie.

29 października 2017, 14:00 - Wiesbaden (Brita-Arena)
SV Wehen Wiesbaden 6-2 SC Preußen Münster 06
Manuel Schäffler 4, 16, 80, Patrick Breitkreuz 26, Stephan Andrist 42, Niklas Dams 69 - Martin Kobylański 40, 78

żółte kartki: Robert Andrich, Alf Mintzel, Steven Ruprecht, Stephane Mvibudulu - Philipp Hoffmann, Tobias Rühle.

sędziował: Asmir Osmanagić (Wirtembergia).
widzów: 2000.

W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał Sebastian Mrowca, a w 62. minucie na boisku pojawił się David Blacha, ktory zmienił Roberta Andricha.

SC Preußen Münster 06 ma 13 punktów i zajmuje siedemnaste miejsce w tabeli, SV Wehen Wiesbaden ma 29 oczek i jest na czwartej lokacie.

you - 29 października 2017, 16:11:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten sedzia to niemiec czy jaki

Hh - 29 października 2017, 16:32:42 - *.net.media.pl
Spieszmy się bo go nam Szwaby podprowadzą😂

Fun fun tu - 29 października 2017, 16:32:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ten promowany zawodnik to tylko na 3 lige pokazał w Lechi co potrafi gdyby nie wplywowy tata to gralby maks I nice liga, ale mimo tego zazdro zawsze to lepiej niz okregowka, A klasa.Cos tam zawsze wpadnie do kieszeni takich pilkarzy na pęczki w niższych ligach ale brak im nazwiska

Do fun fun - 29 października 2017, 19:12:21 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Chlopie Ty chyba nie wiesz co to 3 liga niemiecka to jest poziom naszej ekstraklasy ... Zarowno organizacyjnie kibicowsko jak i sportowo powiedzialbym nawet ze wiele z druzyn ekstraklasy nie poradzilaby sobie w 3 niemieckiej wiec wez sie chlopie zastanow albo obejrzyj mecz w internecie 3 bundesligi :p

ZIENIU - 30 października 2017, 13:00:49 - *.ssp.dialog.net.pl
@ fun fun hahahahahah. Ześ dowałił chłopcze z tą 3 ligą. Nudna jak flaki z olejem. 2 tys widzów ! na meczu czyli tyle ile przychodzi na 3 poziom w Polsce np Tarnobrzeg, Radom czy ŁKS.
Może Piast, Nieciecza ugrzęzły by w 3 lidze niemieckiej w środku stawki ale zdecydowana większość z EX na pewno nie.