16 listopada 2017, 13:24:52 - euzi
18. kolejka II ligi - obsada sędziowska

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 18. kolejki II ligi, które zostaną rozegrane w dniach 18-19 listopada.

18 listopada (sobota):

Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków, godz. 13:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
Rozwój Katowice - Warta Poznań, godz. 13:00, sędzia: Paweł Kukla (Kraków).
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy, godz. 13:00, sędzia: Marcin Szrek (Kielce).
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom, godz. 13:00, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
MKS Kluczbork - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój), godz. 16:00, sędzia: Piotr Łęgosz (Włocławek).
ROW 1964 Rybnik - ŁKS Łódź, godz. 17:00, sędzia: Robert Marciniak (Kraków).

19 listopada (niedziela):

Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg, godz. 12:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Gorzów Wielkopolski).
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola, godz. 13:00, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard, godz. 17:00, sędzia: Sebastian Załęski (Ostrołęka).

źródło: PZPN

hahaha - 16 listopada 2017, 14:59:31 - *.netosfera.internet.piotrkow.pl
Marciniak wraca...
krotko odpoczywał

jasio_rado - 16 listopada 2017, 15:27:34 - *.dynamic-ra-05.vectranet.pl
oj oj mnie ciekawi , którą drużynę przekręci ten pseudo arbiter Marciniak,On powinien mieć przerwe minimum 1 rok,a potem egzamin,,,,w Rybniku uważajce na niego !!!!!!!!!!

under46 - 16 listopada 2017, 15:48:19 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
Pan Marciniak tylko 3 tygodnie przerwy po meczu Radomiak - Warta. Znowu sędziuje w meczu czołowej drużyny(ŁKS). Zgroza...

Info - 16 listopada 2017, 16:14:02 - *.122.187.2
To że Marciniak sędziuje to jest skandal!

artikks - 16 listopada 2017, 18:24:08 - *.play-internet.pl
dobrze zycze warcie poznan,fajnie zeby weszli do 1-ligi ,ale szkoda ,ze chodzi na nia tak niewiele kibicow....rosnie 3-sila --olimpia poznan ,graja fajna pilke mila dla oka....na razie klasa-a ...ale biora uzdolnionych chlopakow ...jesli chodzi o awans do 1-ligi ,typuje jastrzebie, lks lodz, warte poznan .....radomiak --baraze....ale to tylko typy,moga sie nie sprawdzic...pozdro z wlkp...

prawda - 16 listopada 2017, 18:57:45 - *.250.245.230.bredband.tre.se
niestety to ten sam Marciniak .On nie powinien sędziować tylko zmień zawód wszyscy na niego narzekają po każdym meczu to jest antyreklama sędziowska powinien być zawieszony za skandaliczne sędziowanie w Radomiu

Dziad - 16 listopada 2017, 20:18:39 - *.146.165.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W końcu kluczbork przegra pierwszy mecz u siebie przecież nie mogą ciągle remisować a wygrywać nie potrafią bo są mentalnym outsaiderem

lol - 16 listopada 2017, 21:53:16 - *.web.vodafone.de
Dziad stuknij sie w leb

Gwardia/Ar - 17 listopada 2017, 6:58:30 - *.play-internet.pl
Do boju Gwardia trzeba odrabiać tylko zwycięstwo KSG 💪

RKS1910 - 17 listopada 2017, 7:10:02 - *.centertel.pl
Radomiak jedzie do Krakowa wykartkowany. Nie zagra 3 podstawowych zawodników, ale na szczęście zagra Leo więc jest nadzieja na dobry wynik.

interes - 17 listopada 2017, 9:43:32 - *.213.c75.petrotel.pl
Marciniak haha gosc z krakowa, ktory nic nie widzi i jedzie na kolejny mecz// dawac tego miedzynarodowego albo mlodszego braciaka

Gwardia/Ar - 17 listopada 2017, 10:22:23 - *.play-internet.pl
Gwardia - Znicz 4-1 Jazda Gwardia Koszalin

aero - 17 listopada 2017, 12:29:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków 0:0
Rozwój Katowice - Warta Poznań 1:1
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy 1:1
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom 1:0
MKS Kluczbork -GKS Jastrzębie 2:1