10 grudnia 2017, 15:25:52 - euzi
Gol Waldemara Soboty

Waldemar Sobota strzelił gola dla FC Sankt Pauli, a jego drużyna zremisowała u siebie 2-2 (0-1) w meczu 17. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z MSV Duisburg. To drugie trafienie polskiego pomocnika w tym sezonie.

10 grudnia 2017, 13:30 - Hamburg (Millerntor-Stadion)
FC Sankt Pauli 2-2 MSV 02 Duisburg
Waldemar Sobota 57, Lasse Sobiech 63 (k) - Kevin Wolze 32 (k), Stanisław Iljuczenko 81

żółte kartki: Aziz Bouhaddouz, Cenk Şahin, Sami Allagui, Waldemar Sobota - Gerrit Nauber, Enis Hajri, Thomas Blomeyer, Dustin Bomheuer.
czerwona kartka: Aziz Bouhaddouz (69. minuta, Sankt Pauli, za oblanie przeciwnika wodą).

sędziował: Christian Dietz (Bawaria).
widzów: 29 546.

Sobota rozegrał całe spotkanie. Sankt Pauli zajmuje obecnie 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 21 punktów po 17 meczach.

Ja - 10 grudnia 2017, 15:40:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
30 tys na jednym meczu w 2 lidze niemieckiej u nas 2 pelne kolejki 1 ligi

Chajto - 10 grudnia 2017, 15:45:37 - *.toya.net.pl
nieprawda, na koncerty Soboty u nas tez przychodza ludzie

Kolo - 10 grudnia 2017, 15:45:51 - *.centertel.pl
Bo tam to jest prawdziwa pilka a nie to co Polska ;)

Bolo - 10 grudnia 2017, 15:49:42 - *.dynamic.chello.pl
Poza Bayernem i Borussią Dortmund niemieckie kluby nic nie znaczą w Europie.

Tb - 10 grudnia 2017, 15:55:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panie Bouhaddouz - śmigus dyngus dopiero w kwietniu.

Mądry - 10 grudnia 2017, 15:58:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może powinno się go monitorować przed MŚ ???
Nie wiadomo czy czasem nie jest lepszy od Kądziora,Makuszewskiego czy Peszki...

Borubar - 10 grudnia 2017, 16:09:36 - *.146.100.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gol soboty w mroźne niedzielne popołudnie.

pit - 10 grudnia 2017, 16:13:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gola strzelił też zły brat Artura Sobiecha - Lasse Sobiech

s - 10 grudnia 2017, 16:16:19 - *.play-internet.pl
Bramka Waldemara Niedzieli.

Jondek - 10 grudnia 2017, 16:33:16 - *.na5.pl
30 tyś kibiców tyle co na kolejce ekstraklasy!

olo - 10 grudnia 2017, 17:16:06 - *.10-2.cable.virginm.net
st pauli-ten klubik to kwintesencja obrzydlistwa...

do olo - 10 grudnia 2017, 18:19:33 - *.dynamic.chello.pl
a co - za mało krzyzy celtyckich na trybunach?

Gocha - 10 grudnia 2017, 18:53:47 - *.dynamic.chello.pl
No nie, olo? Lepiej jak kibice niemieckich klubów utożsamiają się z prawdziwie niemieckimi wzorcami. Takie tam symbole szczęścia, jakieś krzyżyki, starorzymskie pozdrowienia i takie tam... Lepsze, nie? Niż jakieś gejowskie St. Pauli.

Lolek - 10 grudnia 2017, 19:03:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
lewacko gejowski klub!do piachu z nimi!

debil - 10 grudnia 2017, 20:18:21 - *.speedmedia.pl
Gol Waldka Soboty uznany za najładniejszy w całej kolejce drugiej Bundesligi!!!! !!!

LEON - 10 grudnia 2017, 20:47:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl