[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


12 stycznia 2018, 13:53:42 - dyrovski
Damian Szuprytowski w Radomiaku

Damian Szuprytowski został nowym zawodnikiem Radomiaka Radom.

28-latek pierwotnie podpisał z klubem kontrakt ważny od 1 lipca. Ostatecznie Radomiak doszedł do porozumienia z dotychczasową drużyną pomocnika - Olimpią Elbląg w sprawie przeprowadzenia transferu już teraz.

Szuprytowski grał w Olimpii od sezonu 2014/15. W trwających rozgrywkach II ligi strzelił osiem goli w 19 meczach.


źródło: Olimpia Elbląg

REKLAMA

kowik - 12 stycznia 2018, 14:03:27 - do-atman.nettel.pl
Czy to nie ten zawodnik miał 10 lat temu ksywę "kieszonkowy Buzała" ?

ja1910 - 12 stycznia 2018, 14:06:03 - 247.ip-145-239-91.eu
statystyki ma fajne moze ktos z Elbląga napisac o nim? gra w srodku pomocy?bedzie z niego pociacha?pozdRo

rambo - 12 stycznia 2018, 14:17:11 - eih139.neoplus.adsl.tpnet.pl
Waleczny,dobry technicznie i dobra gra w defensywie.

OE - 12 stycznia 2018, 14:20:21 - ip-5-172-255-133.free.aero2.net.pl
Solidne wzmocnienie Radomiaka. Na pewno będziecie z niego zadowoleni. Szybki przebojowy,walczy do końca. Trochę nie potrzebnie indywidualista zbyt dużo niepotrzebnych kiwek przez to traci zbyt dużo piłek.

REKLAMA

Kawi - 12 stycznia 2018, 14:22:17 - 89-64-8-64.dynamic.chello.pl
Ja kojarzę, że to skrzydłowy.

Kibic_Olim - 12 stycznia 2018, 14:23:03 - eru52.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na skrzydle torpeda,potrafi zrobić różnicę na boisku. Niejednokrotnie nawijał kilku przeciwników naraz, potrafi i lubi dryblować. Nieustępliwy,gra nieszablonowo, dobry technicznie i dynamiczny. Moim zdaniem pewny plac gry w Radomiu. Powodzenia Mały, dzięki za wszystko co robiłeś dla Olimpii. Widzimy się w 1.lidze!

under46 - 12 stycznia 2018, 14:24:41 - 095160153077.dynamic-ww-10.vectranet.pl
To jest bardzo dobry transfer. Brawo za to, zaczynam coraz bardziej wierzyć, ze od sierpnia 2018 będzie jednak 1 Liga w Radomiu.

ja1910 - 12 stycznia 2018, 14:25:04 - 207.ip-145-239-91.eu
Dzieki za odpowiedzi panowie..PozdRo

O.ZKS - 12 stycznia 2018, 14:48:38 - 195.222.117.192
Szkoda "malego", wypelnial luke zwiazana z brakiem.dobrego napadziora w OE...Teraz Olimpia powinna rozglafac sie za typowa 9 ...moze powrot Piceluka? Hmm

gregor13 - 12 stycznia 2018, 15:01:11 - 127235.radom.unitelmedia.pl
@ O.ZKS
Podobno Picelukiem zainteresowany jest... Radomiak :-)

O.ZKS - 12 stycznia 2018, 15:04:27 - 195.222.117.192
Jesli nie poszedl ukladzik miedzy klubami odnosnie tych 2 transferow, to nie rozumiem decyzji klubu ZKS OLIMPIA ELBLAG..

Janko89 - 12 stycznia 2018, 15:24:47 - nat-ew64-127.netosfera.internet.piotrkow.pl
@janex89 napisal ze Pieceluk podpisze kontrakt z Radomiakiem. A jak wiadomo jak on cos mówi to 99%tak jest.

RKS1910 - 12 stycznia 2018, 15:26:26 - public-gprs354488.centertel.pl
A jak u niego z podaniem? Umie dograć piłkę? Dobrze by było, żeby miał podanie, bo u naszych bocznych zawodników czy to pomocnik czy obrońca to jest tragedia( szczególnie Brągiel)

KAX - 12 stycznia 2018, 16:15:50 - esd189.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obserwowałem go od kilku lat jeszcze jak grał w Concordii Elbląg.Te pół sezonu 2017-2018 w którym sie pokazał .Były jego najwiekszymi w piłkarskiej zabawie.Bardzo dobrze zrobili działacze i trener Olimpii oczywiście jeżeli wzieli jakąkolwiek kase za Damiana.Idę o zakład że w Radomiaku juz od poczatku bedzie grzał ławę.W Olimpii było by troche inaczej ale napewno nie powtórzyłby osiagnięcia z połowy ostatniego sezonu.Tak czy siak życzę żebys nie skonczył jak Bukacki lądujac w 3 lidze.

REKLAMA

Green - 12 stycznia 2018, 16:27:00 - 109.255.22.144
Witamy w Radomiaku i powodzenia w walce o awanas do 1 ligi .

WW - 12 stycznia 2018, 16:45:58 - 095160154245.dynamic-ww-11.vectranet.pl
Radooooooomiak, Zieloooooooooni, Warchoooooooły!!!!!!!!

under46 - 12 stycznia 2018, 17:05:12 - 095160153077.dynamic-ww-10.vectranet.pl
@KAX. Ale tekst popełniłeś. Niesamowity. Bardziej śmieszny niż prawdziwy, wg mnie.

Pan Cis - 12 stycznia 2018, 17:09:02 - public-gprs399883.centertel.pl
Radomskie sklepy niech robią zapasy fajek, sprzedaż po tym transferze wzrośnie😉

kibicjarek - 12 stycznia 2018, 17:11:44 - c-71-224-240-140.hsd1.pa.comcast.net
Szyprutowski, Piceluk, Leandro to zrobi roznice.minimum 3 bramki na mecz. po takich transferach to OE odpuszcza walke o awans. po co kibicom kit wciskac panie presesie.

Damian Sz. - 12 stycznia 2018, 17:15:48 - public-gprs399883.centertel.pl
Mam pytanie, można gdzieś blisko Radomia powędkować?

KibicProst - 12 stycznia 2018, 17:53:56 - 178235109000.elblag.vectranet.pl
Po wytransferowaniu "Iwana", tym razem kolej na najlepszego gracza drużyny Szuprytowskiego. Jednym zdaniem - "wzmocnień" Olimpii ciąg dalszy k#@%& j#@$ m#@ Czytając wstępne info o transferze byłem pewny, że jednak Bytovia, czyli ligę wyżej. A tu ... Radomiak. Kwoty odstępnego nigdy w Elblągu nie poznamy, "tajemnica państwowa". Heh, szkoda, z awansu nici, skończymy w środku tabeli. Do kibiców Radomiaka - Damian to zaje#@#@# drybler. Jego jedyny w zasadzie minus to taki, że łatwo go sprowokować na boisku.

ja1910 - 12 stycznia 2018, 17:54:22 - 113.ip-217-182-73.eu
Piceluka chca sciagnac ale nie wiadomo czy przyjdzie ma duzo ofert...ale jak by sie udalo to zgadam szie z kibicjarek...beda robic roznice

info - 12 stycznia 2018, 17:58:11 - 192038138107.mbb.telenor.dk
najlepsze wędkowanie w Zajezierzu nad Wisłą ,albo Świerzże Górne w pobliżu elektrowni Kozienice zapewniam ,że można tam wyciągnąć niezłą sztukę :-)

gggg - 12 stycznia 2018, 19:10:52 - user-94-254-238-55.play-internet.pl
Może by tak specjala do Rybnika?

Ya - 12 stycznia 2018, 19:55:54 - 77-254-42-67.adsl.inetia.pl
To Radomiak pozbawił nas złudzeń . Zabrali Małego , za chwilę zgarną Picka i konkurencja wyeliminowana . No ale jak to się mówi , kto bogatemu zabroni?

pio - 12 stycznia 2018, 20:26:47 - 091231116184.radom.vectranet.pl
Witamy w ZIELONYM MIEŚCIE i życzymy powodzenia .

dargw - 12 stycznia 2018, 20:36:30 - 078088169253.elblag.vectranet.pl
Dobry grajek. Ale czy wart tych 200 tyś zł? Jeżeli działecze z radomia wytrzymymają to mają na jesień grajka dobrego- długo się aklimatyzuje w drużynie.

Marcin - 12 stycznia 2018, 20:39:01 - ip-5-172-233-12.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Panowie jestem kibicem Radomiaka juz kupę lat.. dlaczego nie testetujemy zawodników z którymi podpisujemy kontrakty? Co roku są z tego kwiatki.. rok temu Szady Lisowski i inni. W tym roku Colina Wolak Rolinc.. jeszcze się nie nauczyliśmy ze kupujemy zawsze kota w worku?

Zielony - 12 stycznia 2018, 20:51:32 - host-92-22-213-225.as13285.net
Colina dobry zawodnik , kiedy rolnic odchodzi