25 lutego 2018, 17:51:06 - bartekwr9
Bramka Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby w wygranym 6-1 (3-0) meczu z FC Helsingør w ramach 22. kolejki duńskiej ekstraklasy. Była to jego piąta ligowa bramka w tym sezonie. 30-letni napastnik zagrał cały mecz.

25 lutego 2018, 16:00 - Brøndby (Brøndby Stadion)
Brøndbyernes IF 6-1 FC Helsingør
Paulus Arajuuri 7, Hany Mukhtar 10, Kamil Wilczek 24, Teemu Pukki 50, 54, Lasse Vigen Christensen 75 - Felipe Tontini 70

żółte kartki: Paulus Arajuuri - Nicolas Mortensen, Daniel Jørgensen.

sędziował: Michael Johansen.
widzów: 11 547.

Cały mecz w barwach gospodarzy zagrał były piłkarz Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

Brøndby ma na koncie 50 punktów i zajmuje drugie miejsce w lidze.

Borubar - 25 lutego 2018, 18:02:07 - *.146.193.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I tak nie dostanie powołania do kadry, bo o powołaniach decyduje ten napastnik z Bayernu, który nie potrafił strzelić bramki przeciętnej Chercie Berlin. To ten pochodzący z Pruszkowa napastnik, decyduje kogo ma mu powoływać Nawałka do ataku.

fdz24t2 - 25 lutego 2018, 18:08:29 - *.181.100.190
Tarantula zawsze groźny Tak mi się skojarzyło.

luka - 25 lutego 2018, 18:10:24 - *.centertel.pl
Borubar-cherta,czy Herta?Znowu się ośmieszasz!

irek - 25 lutego 2018, 18:17:25 - *.adsl.inetia.pl
Więzik, Wilczek, Teodorczyk - wszyscy zaczynają strzelać. Dobrze, przyda się Lewemu oddech konkurencji na plecach. Siła rażenia na mundial przeokrutna się zapowiada.

jarcio5 - 25 lutego 2018, 18:47:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl