16 marca 2018, 19:37:00 - bartekwr9
Paweł Raczkowski sędzią meczu w Arabii Saudyjskiej

Paweł Raczkowski został wyznaczony na sędziego spotkania 18. kolejki saudyjskiej ekstraklasy Al-Raed - Al-Ahli.

Jego asystentami są Michał Obukowicz i Radosław Siejka, a na sędziego technicznego wyznaczono Raeda Al-Zahraniego.

Mecz rozpoczął się o godzinie 18:30.

źródło: własne / Arbiter Café

Borubar - 16 marca 2018, 19:49:39 - *.146.169.217.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten ślepiec powinien mieć zawieszoną licencję sędziowską za to co wyprawiał na Wembley, na spółkę z innym ślepcem- Marciniakiem. Pamiętam jak skręcił Górnika w meczu z Cracovią (3:3) i związek żadnych konsekwencji nie wyciągnął. W 3 lidze są bardziej ogarnięci sędziowie, ale niestety nie mają znajomości i muszą gwizdać na zadupiach, zapomnianych przez ludzi i przez Boga.

Zajmon Leg - 16 marca 2018, 19:50:44 - *.146.167.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A gdzie Gil i Musiał ?

Torcida - 16 marca 2018, 20:10:51 - *.215.207.39-internet.zabrze.debacom.pl
nie wracaj dla dobra naszej ligi

aa - 16 marca 2018, 20:17:36 - *.dynamic.mm.pl
jarzebaka wyslijcie moze nie wroci jak bedzie cyrki takie robil jak w ostatnim swoim meczu

grtgt - 16 marca 2018, 21:52:09 - *.215.199.204-internet.zabrze.debacom.pl
to nie jest normalne,ktoś tą miernotę musi forować......

Jacek - 17 marca 2018, 3:01:32 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Znam p. Raczkowskiego od ligi okregowej, uwierzcie mi ze tylko ciężka praca zapracował na swoje awanse. Błędów nie popełniają ci co nic nie robią. Czyli tacy jak wy tu kometujacy którzy nigdy nie sędziował meczu( nawet trampkarzy) to nie jest takie proste. A jeżeli tak myślicie to proszę spróbujcie.

obserwator - 17 marca 2018, 10:34:13 - *.ennet.pl
Ciekawe której druzynie da karnego z kapelusza w ostatniej 94 minucie akcji meczu przy wyniku remisowym jak w meczu w Kielcach przeciwko Górnikowi Łęczna,widząc rzekomo faul na Micanskim którego nikt z widzów tam nie widział,zaliczając tym samym asystę i stajac sie "bohaterem" spotkania ? Było to dokładnie około rok temu czy bedzie powtórka z rozrywki panie Raczkowski ?Oczywiście faulu w polu karnym na zawodniku Juventusu nie widział,z kolei tam wszyscy widzowie to widzieli tacy sedziowie to moga sobie co najwyzej pogwizdać w lesie a nie na murawie.

we - 17 marca 2018, 12:32:58 - *.58.136.195.intelly.pl
Co ci polscy sędziowie tak do tej arabii jeżdżą, dalej korupcja trwa tam ?

BeeSKa - 17 marca 2018, 16:26:38 - *.adsl.inetia.pl
Bogaty kraj, ale piłkarsko to straszna nędza skoro muszą się posiłkować naszymi sędziami (zapewne i innymi z Europy śrd-wsch). Ale ogólnie gratulacje i milło, że nasi jadą i zarobią pewnie sporo. Nie mówię, że są słabi, ale do dobrego poziomu trochę im jednak brakuje.

xp26 - 17 marca 2018, 18:04:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Już Marciniak tam sędziował i jak skończył wszyscy wiemy.Po co oni tak latają chyba tylko za kasą ciągle im mało.

Jansen - 17 marca 2018, 19:13:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe ile kasują petro dolarów za taki jeden mecz?