20 marca 2018, 10:03:06 - wsobon
II liga: Mecz Gwardia K. - Olimpia E. 24 marca

Zaległy mecz 20. kolejki II ligi Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg zostanie rozegrany 24 marca o godz. 15:00.

Spotkanie to pierwotnie miało odbyć się 3 marca, lecz zostało odwołane ze względu na zły stan boiska.

Rozegranie tego meczu 24 marca jest możliwe dzięki odwołaniu spotkań Radomiak Radom - Gwardia Koszalin i Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard w 23. kolejce z powodu powołań zawodników Radomiaka i Błękitnych do reprezentacji narodowych.

źródło: Olimpia Elbląg

Olimpia El - 20 marca 2018, 10:09:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nareszcie odpowiednia ekipa do dwucyfrówki i małego treningu strzeleckiego.

Borubar - 20 marca 2018, 10:11:12 - *.146.225.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gwardia chcąc utrzymać 2 ligę, musi ruszyć ostro z kopyta i to od pierwszego meczu. Przydałby się na start wynik pokroju 4:0 dla Gwardii. Olimpia na pewno jest w zasięgu Gwardzistów. Może osobiście pofatyguje się na ten mecz i przy okazji zaliczę "Park Wodny" w tym estetycznym mieście.

Olimpia El - 20 marca 2018, 10:23:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
koszalin to ekipa dostarczycieli punktów nie fantazjuj chłopcze.

Banan - 20 marca 2018, 10:23:37 - *.184.213.158.ipv4.supernova.orange.pl
Gwardia Koszalin rozgrywa swoje mecze w Kołobrzegu?

Borubar - 20 marca 2018, 10:28:36 - *.146.225.87.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@Olimpia El
Dostarczyciele punktów powiadasz ? Dają radę mimo, że większość meczów rozegrali na wyjeździe. Wy nie jesteście jakimiś hegemonami i wygrać z wami może każdy, jeśli tylko się trochę postara. Ta liga jest taka dziwna, że każdy może z każdym wygrać.

Stan - 20 marca 2018, 12:28:58 - *.eaw.com.pl
Gwardia Malechowo......moderatorku coś nie pasi ?

RRR - 20 marca 2018, 12:32:21 - *.83.133.128
gwardia nałożnica borubara to może wygrać w bierki albo warcaby bo na boisku baty od wszystkich 5-0

Rudy - 20 marca 2018, 12:42:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
Boisko zweryfikuję

Yuzik - 20 marca 2018, 14:27:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sami sie dogadali i mecz sie odbedzie, zamiast środa - sobota grac pózniej. kto wygra zweryfikuje boisko.Trzeba pamiętac że Olimpia nie wzmocniła sie żadnym zawodnikiem.Nie licząc Szołtysa.Raczeej beda grac juniorami w wiekszosci..Także kazdy wynik jest tu możliwy.

argo - 20 marca 2018, 17:41:26 - *.play-internet.pl
Chyba w 1975 roku Olimpia wygrala z Gwardia 5:0 i tego sobie życzę ale 1:0 tez przyjmę z radością pozdrawiam

klin - 20 marca 2018, 20:20:53 - *.cable-modem.tkk.net.pl
No to się zdziwią niektórzy. My w tej lidze zostajemy. Heja Gwardyjka! Z Bogiem!

Garbarnia - 20 marca 2018, 21:42:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@klin psychicznie chory tetryku lecz się chłopie póki czas wy już macie wylot z tej ligi

Gwardia - 21 marca 2018, 9:08:23 - *.play-internet.pl
Gwardia pewne zwycięstwo nie widzę inaczej, a garbusy z Krakowa już niedługo zobaczymy czy taki mocny będziesz w pisaniu Trolu

Garbarnia - 21 marca 2018, 9:22:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sami trolujecie milicyjne dzieci,a jesteście za słabi na tą ligę odwróć tabele gwardia bedzie na czele ahahaha troche pokory napinacze z kosralina..ehh co za ciemnogród

Gwardia - 21 marca 2018, 12:17:15 - *.play-internet.pl
Garbarnia to Trol!!!!!!!!!!

Rudy - 21 marca 2018, 16:51:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
I po co te napinanie się

bodygard - 21 marca 2018, 17:17:12 - *.cable-modem.tkk.net.pl
Garbie zapyziały mam nadzieję że w Koszalinie się pojawisz i wykrzyczysz Jam jest ten napinacz z 90 minut.Zacznij rozmawiać z mamusią i tatusiem żeby na mecz do Koszalina Cię puścili.Czekam z niecierpliwością.

Danny - 21 marca 2018, 20:56:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@bodygard widzę,że sam masz mleko pod nosem stosując grożby karalne.Facet pójdzie gdzie trzeba i narobi ci koło pióra.Co mu zrobisz?Nic.

Neuer 1986 - 21 marca 2018, 22:28:48 - *.static.espol.com.pl