27 marca 2018, 22:50:53 - dyrovski
Wypowiedzi po meczu Polska - Korea Południowa

Adam Nawałka (selekcjoner reprezentacji Polski): - Wynik oczywiście jest bardzo dobry - zwycięstwo, chociaż patrzymy przede wszystkim pod kątem naszych przygotowań. Sprawy szkoleniowe są tu niezwykle ważne i wynik nie jest naszym najważniejszym celem, ale zwycięstwo zawsze cieszy. Na ten mecz patrzeliśmy przede wszystkim pod kątem naszej gry, w porównaniu do meczu z Nigerią wyglądało to trochę gorzej. Zrobiliśmy wiele zmian, widać było, że wpłynęły one trochę destabilizująco na jakość naszej gry. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że wszyscy ci, którzy dostają szansę, muszą dać z siebie wszystko. Już po spokojnej analizie będziemy oceniać ten mecz pod kątem naszej taktyki i oceniać zawodników. Pierwsza połowa była dużo lepsza w naszym wykonaniu. Widać było naszą organizację gry, chociaż też wiele elementów jeszcze nie wyglądało tak, jak powinno. Widać było dobrą grę w obronie, szybkie przejście do działań ofensywnych, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji strzeleckich i strzeliliśmy dwie bramki. Ważnym jest, że przełamaliśmy tę niemoc. W pierwszej połowie dobrze zaprezentowaliśmy się od strony ofensywnej, ale też zbyt dużo prostopadłych piłek przechodziło do przeciwników i Wojtek Szczęsny musiał stanąć na wysokości zadania. W drugiej połowie straciliśmy kontrolę nad meczem, cofnęliśmy się, nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce. Przeciwnik cały czas starał się atakować. Brakowało po naszych zmianach jakości. Cieszymy się bardzo, że "duch stadionu" w dalszym ciągu tutaj jest, kibice pomagają. Świetna atmosfera meczu wpłynęła na to, że zawodnicy walczyli do samego końca. Te mecze są niezwykle spektakularne i stwarzają kibicom dużo radości. Pracujemy cały czas nad naszą organizacją gry, staramy się wyciągać wnioski, przeprowadzimy dokładną analizę dwóch wartościowych sprawdzianów, bo były to dwie różne drużyny prezentujące inny styl. Jestem zadowolony, że mogliśmy te spotkania rozegrać przed mistrzostwami świata.

Kamil Grosicki: - Cieszę się, że wygraliśmy mecz w końcu i strzeliliśmy bramki w tym nowym systemie. Cieszy to, że potrafimy zadać ten decydujący cios, ale nie możemy pozwolić sobie na taką łatwą stratę dwóch bramek, bo na mundialu będzie mogło to się źle skończyć. Cieszę się z pierwszej połowy, bo byłem aktywny, miałem sytuacje, strzeliłem bramkę, miałem asystę. Praktycznie trzy miesiące nie grałem z powodu kontuzji, więc w drugiej połowie z tymi siłami było już ciężko. Cieszę się, że wróciłem i pokazałem, że z tymi skrzydłami nie jest tak źle, jak piszą.

Robert Lewandowski: - Na pewno się cieszę, że udało mi się strzelić pierwszą bramkę na starym-nowym Stadionie Śląskim, bo to historyczne miejsce. Już przed meczem czuło się taki dreszczyk, było wiadomo, że będzie to coś specjalnego. Nas, piłkarzy, nakręca to jeszcze bardziej. Wsparcie ofensywne było trochę zbyt małe, mimo sytuacji, które dzisiaj sobie stworzyliśmy. Pod względem taktycznym i ustawienia widzę dużo do poprawy. Może dobrze, że straciliśmy dwie bramki, bo to pokazuje, że trzeba być czujnym mimo prowadzenia. Bramka Piotrka Zielińskiego była taką kropką nad i.

Michał Pazdan: - Ta pierwsza połowa może za bardzo nas uspokoiła i na drugą połowę wyszliśmy już nie tak agresywnie i nie tak wysoko. Daliśmy kilka razy zawodnikom z Korei się obrócić z piłką, a oni potrafią grać. Cofnęliśmy się, straciliśmy dwie bramki i szkoda, bo w pierwszej połowie dobrze to wyglądało. Koniec końców na szczęście wygraliśmy. Na pewno te dwa mecze były też po to, żeby trener sprawdził kilkunastu zawodników, którzy dobrze prezentują się w klubach. Była to ostatnia szansa, żeby pokazać się przed mistrzostwami i te dwa mecze będą dogłębnie analizowane przez trenerów. W ostatnich meczach nie traciliśmy bramek, dzisiaj straciliśmy dwie. Czwórką obrońców każdy z nas potrafi grać, ale trójką też jest fajnie, jest ciekawie i można tym zaskoczyć rywala. Pamiętam jeszcze spotkania przed modernizacją tego stadionu i troszkę inaczej to wyglądało, dzisiaj było naprawdę bardzo ładnie. Była też super murawa i warto to podkreślić.

Kamil Glik: - Nie ma złości, ważne, że była dobra gra i ostatecznie zwycięstwo. Nie ma jednak euforii, jesteśmy w takich samych humorach jak przed meczem. Fajnie jest wygrać, ale liczy się to, żebyśmy popracowali, niektóre rzeczy poprawili. Wynik jest sprawą drugorzędną, ale zawsze przyjemniej jest wygrywać. Każdy chce na mundial pojechać, bo nie jeździmy na mistrzostwa zbyt często. Mamy fajną drużynę. Tych miejsc jest liczba ograniczona, trener będzie musiał podjąć decyzje, ale każdy z nas o te miejsce walczy. Moim marzeniem było grać w reprezentacji i na Stadionie Śląskim. Myślę, że dla każdego zawodnika było czymś wyjątkowym tu zagrać, bo napisano tutaj już kawał historii.

Krzysztof Mączyński: - Dzisiaj dwie asysty - do "Grosika" (Kamila Grosickiego - przyp. red.) i do Piotrka (Zielińskiego - przyp. red.), ale to nie jest ważne. Ważne jest zwycięstwo. Przypomniał mi się mecz z Czarnogórą, który wyglądał podobnie. Na pewno dostaniemy burę za to spotkanie, bo nie możemy tak grać. W pierwszej połowie było dobrze, ale w drugiej trochę odpuściliśmy, a nie może tak być. Musimy być przygotowani na różne warianty i wyciągnąć wnioski, bo wiemy, jak ważna jest impreza w Rosji i tam nie możemy sobie na takie błędy pozwolić. Każde zwycięstwo cieszy i miejmy nadzieję, że ta passa będzie teraz trwała.

Taras Romanczuk: - Emocje były duże, ale potem ochłonąłem. Pomyślałem, że nie ma czego się bać, a muszę skupić się na swojej pracy. Kilka sytuacji mogłem spokojniej rozwiązać, ale myślę, że robiłem swoje, skupiłem się więcej na defensywie, czyli na tym, czego trener ode mnie wymaga. Na pewno poczułem się "podniesiony", kiedy cały stadion zaśpiewał hymn, dodało mi to skrzydeł. Atmosfera była bardzo dobra, dziękuję kibicom, że zrobili fajne święto. Ostatnio też w Jagiellonii strzeliliśmy gola na 3-2 w doliczonym czasie i fajnie, że dzisiaj Piotrkowi (Zielińskiemu - przyp. red.) takie coś się udało, pokazał, że jest ważnym zawodnikiem reprezentacji. Starałem się zwrócić uwagę na zachowanie niektórych zawodników na treningach, myślę, że wiedza z takich zgrupowań przyda mi się w przyszłości. Od teraz muszę się już skupić na najbliższym meczu Jagiellonii.

Arkadiusz Milik: - Bardzo ważne jest, żeby te minuty "łapać". Cieszę się, że dzisiaj zagrałem na Stadionie Śląskim, bo jestem ze Śląska i było to fajne. Nie chcę porównywać atmosfery z innych stadionów, ale na pewno gra się z głową podniesioną i dumnym sercem, bo jest to zawsze coś wyjątkowego. Skuteczność nie była aż tak okej, straciliśmy też dwie bramki w końcówce meczu. Te sytuacje dzisiaj były, ale nie zawsze klarowne. Cieszy jednak, że były one stwarzane. Na pewno dużo jest jeszcze do poprawy. Mamy przed mundialem trochę czasu na naniesienie tych poprawek i będzie to wyglądało na pewno tylko lepiej. Uważam, że bardzo pozytywne były występy debiutantów. Dla mnie najważniejsze jest teraz zdrowie i właśnie "łapanie" tych minut.

kibic - 27 marca 2018, 22:53:11 - *.dynamic.chello.pl
Dobry jest szybkość pierwsza klasa :D

Ali - 27 marca 2018, 22:56:26 - *.play-internet.pl
Polska pokazała że nie zasługuje na mundial bardzo słaba druga połowa po zejściu lewego cała drużyna się cofnela Zieliński udowodnił że jest zaraz po Lewandowskim największą siła śmiech na sali że tak szybko zawodnicy nie mają siły biegać panie Nawalka proszę powołanie Mierzejewskiego

Borubar - 27 marca 2018, 23:01:36 - *.146.178.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Prawda jest taka, że Wojtek Szczęsny, powinien być podstawowym bramkarzem na Mundialu. Regularnie gra w bardzo silnym klubie i na niego powinniśmy stawiać, to znaczy Nawałka powinien stawiać. Lubię też Fabiana (nawet bardziej, niż Wojtka), ale Szczęsny daje nam spokoj. Nie ma gorącej głowy, tak jak na Euro 2012.

. - 27 marca 2018, 23:08:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Borubar: Szczęsny nie gra regularnie, grał, bo Buffon miał kontuzję. Teraz dostaje co jakiś czas szanse.

Obserwator - 27 marca 2018, 23:32:55 - *.dynamic.mm.pl
Ten Romańczuk to tylko grał do tyłu lub w boki na reprezentacji oczekujemy chyba troszkę więcej?.Jędza to nieporozumienie, Cionek cienki jak bolek. Oprócz Zielińskiego w środku nie ma nikogo. Z kim nie gramy to nas klepie jak chce. W drugiej połowie długa laga i do przodu. Po co grać piłką jak można za nią biegać - to motto naszych piłkarzy. Kondycja to leży już w 70 minucie połowa siły nie miała.... Milik z Lewym powinni grać cały! czas! razem!, po co zmieniać coś co zaczęło trybić.

TUr - 27 marca 2018, 23:52:05 - *.net-system.pl
4-3-3 z Salamonem, Mączyńskim i Zielińskim? Myślę, że wyglądałoby na prawdę ciekawie. Szkoda, że ten pierwszy nie dostał szansy.

why - 28 marca 2018, 0:18:25 - *.centertel.pl
do przybysza - a gdzie Jacek Góralski? A może Niezgoda ? Nie pasują mi - Białkowski, Skorupski grał pewniej, Cionek?, Kędziora? No nie wiem. Linetty krótko grał , a tak w ogóle to gdzie jakieś odkrycia, młodzi z Extraklasy?

bramkoski - 28 marca 2018, 0:28:37 - *.centertel.pl
Dobry sparing partner, szybki , wybiegany. Z tego zgrupowania mamy mocnych rezerwowych wiecej jak na euro . Jak na mistrzostwach swiatowych wszyscy beda tak o swoja pozycje grac to bedzie lepiej.

Kocur - 28 marca 2018, 1:41:32 - *.dyn.optonline.net
Nawalka moze wkoncu doglebnie przeanalizuje mecze kadry i dojdzie do oczywistych wnioskow

autor - 28 marca 2018, 1:53:55 - *.040.c92.petrotel.pl
Ilu zawodników może być w kadrze na MŚ? Jeżeli 23 piłkarzy to kadra powinna wyglądać tak:

autor - 28 marca 2018, 2:09:36 - *.040.c92.petrotel.pl
Wiadomo, że możemy grać z 4 obrońcami, np. 4-2-3-1 lub z trzema obrońcami, np. 3-4-2-1 (z wahadłowymi). Przy tych zawodnikach co podałem mamy 4 środkowych obrońców przy systemie z 4 obrońcami, ale już do systemu z 3 obrońcami dochodzi Piszczek więc ciągle jest dwóch zawodników w zastępstwie. To samo w środku pomocy i w ataku. Nie wiem tylko czy jest sens brać 4 napastników.

.
tak poprawnie powinna wyglądać druga jedenastka, czyli to w sumie daje 22 zawodników + trzeci bramkarz, ale wiadomo, że nigdy nie ma potrzeby wymiany całej jedenastki, dlatego poprzednio podałem najbardziej optymalny skład. Dla mnie osobiście Damian Szymański z Wisły Płock by się świetnie sprawdził przy tym ustawieniu. W każdym meczu ma największa liczbę przebiegniętych kilometrów. Zazwyczaj powyżej 12 km. Do tego potrafi się podłączyć do akcji i strzelić bramkę, bądź dograć do partnera. Moim zdaniem w tym momencie jest na tym samym poziomie co Mączyński. Szkoda, że nie dostał teraz powołania. Szczególnie w drugiej połowie meczu z Korea mógłby się wykazać.

kibic - 28 marca 2018, 5:34:34 - *.184.192.229.ipv4.supernova.orange.pl
Czy wy sobie jaja robicie ?
1. Kamiński zawinił karnego dla Nigerii
2. Linnetty w reprezentacji nie pokazuje nic na nic może Kapustkę wziąć co myślicie?
3. Romańczuk= stop farbowanym lisą tym bardziej po połowię sezonu co Tarasek się do kadry Ukrainy nie łapał ? może i Prokicia weźmy bo przecież tamten też Polskie obywatelstwo zdobył
4. Kownacki a kto to?
wnioski Panie Adamie miał pan do rozegrania dwa mecze i do przetestowania dużą liczbę graczy niestety zawalił Pan razem ze Zbyszkiem no cóż jeżeli się przegrywa z Nigerią i ledwo wygrywa z Koreą PŁD to nie mamy co marzyć o wyjściu z grupy. Dlaczego nie dał Pan szansy ani Jarkowi Niezgodzie anie Krzyśkowi Piątkowi ?

@kibic - 28 marca 2018, 6:03:23 - *.centertel.pl
Punkt 2. - pełna zgoda.
Linetty powinien być wreszcie oceniony. Nic nie daje kadrze. Taki Mączyński, po którym prawie wszyscy jadą równo, ma przynajmniej jakieś liczby w tej kadrze (w tym w ważnych meczach) i do tego pokazuje się do gry.
Także jako szóstka łącząca pomoc z obroną Karolek jest gorszy od Mąki, zaś jako szóstka destrukcyjna od Góralskiego.

zz - 28 marca 2018, 6:31:35 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
@kibic
Stop farbowanym lisOM w komentarzach, którzy podają się za polskich kibiców, a na nawet poprawnie pisać nie potrafią.
A jeśli chodzi o zawartość merytoryczną komentarza, to bełkot, czysty bełkot. Kamiński niczego nie zawalił, bo tego karnego w ogóle nie miało być. Robisz z Nigerii i Korei kraje trzeciego świata, a tak nie jest. Poza tym oceniasz grę i szanse na wyjście z grupy na podstawie wyników sparingów. Idąc tym tokiem myślenia Japonia i Kolumbia też z grupy nie wyjdą. To były SPARINGI.
A gdyby grali Niezgoda i Piątek w obu meczach i by było 0-3 i 2-4 to byłbyś zadowolony? Wyszlibyśmy wtedy z grupy? Dał grać innym, bo woli innych. Tu nie tylko chodzi o to żeby grali najlepsi, tylko żeby utworzyć najlepszą DRUŻYNĘ.

Widelec - 28 marca 2018, 6:50:15 - *.184.13.223.ipv4.supernova.orange.pl
Wygraliśmy na tarcie! Udowodniliśmy, że od Euro we Francji nie ma postępu w grze. Poziom polskiej piłki to ... i kamieni kupa!

qwe - 28 marca 2018, 7:45:05 - *.static.ip.netia.com.pl
@kibic - tu nie chodzi o karny, tu chodzi o całokształt, karnego mógł zawalić (sprowokować) każdy, ale jego gra była fatalna, zarówno z piłką, jak i bez! nie potrafił się ustawić w obronie, niby wychodził troche do przodu, ale nic to nie dawało, bo w 70% nie potrafił podać piłki, a co niektóre podania jego trafiały prosto do nigeryjczyków.

F.C.D.G. - 28 marca 2018, 8:53:59 - *.40.249.187.threembb.co.uk
Byłem,widziałem ... tylko to zimno jak na marzec.

mm - 28 marca 2018, 8:56:17 - *.play-internet.pl
Pseudoznawcy, jesteście żenujący. To są przygotowania do MŚ - trzeba sprawdzać, testować, a więc i zagrać słabiej, poznać słabości i wyeliminować je póki na to czas. Do tej pory ta ekipa nie zawiodła, a co więcej cały czas się rozwija. Znamienne słowa Grosika, któremu motywacji może brakuje w klubie, ale nigdy w reprezentacji - ze skrzydłami nie jest tak źle jak mówią. Oni wygrali mecz, grając optymalną na dziś jedenastką w pierwszej części zgnietli koreańczyków fizycznie, stworzyli dużo okazji. Z wiarą i przekonaniem o wartości naszej reprezentacji czekam na Mundial.

@kibic - 28 marca 2018, 9:22:03 - *.146.38.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Najpierw wróć do szkoły i polskiego się naucz.

fansport - 28 marca 2018, 10:12:42 - *.dynamic.chello.pl
gdyby zagrali z hiszpanią, która rozgromiła wczoraj argentynę 6:1, to zobaczylibyśmy prawdziwą wartość tej naszej przeciętnej reprezentacji, która gra jak równy z równym z zespołami z afryki i z azji, ale powalczyć o 2 miejsce w grupie są w stanie, z senegalem i z japonią mogą powalczyć, ale szanse są pół na pół, a grupę i tak wygra kolumbia, zdecydowany faworyt grupy, jedna z najlepszych drużyn w ameryce południowej.

max - 28 marca 2018, 11:06:20 - *.246.66.63.skyware.pl
moje osobiste wnioski:
Szczęsny do klaty
Jedza w czerwcu na wakacje a nie na mundial
Góralski lepszy od Romanczuka(choć ten ale nie grał)
Maczynski na pewno na mundial pojedzie bo to pupilek Adasia
Ale największym skandalem powołań na mundial będzie PESZKO!!!

rege - 28 marca 2018, 11:50:16 - *.dolsat.pl
Nie wiem jak wy mecze oglądacie. Kamiński na pewno zagrał dużo lepiej z Nigerią niż Cionek i Pazdan wczoraj. Patrzycie tylko przez pryzmat karnego, którego nie powinno być! Co więcej według mnie w pierwszej połowie meczu z Nigerią miał najwięcej wybić głową z naszych obrońców. A tak w ogóle to powinien być powołany Wilusz ale to już inna bajka.

Jurcyk - 28 marca 2018, 12:59:08 - *.160.125.45
stracic dwie bramki w tak szybkim czasie to świadczy o drużynie gdyby nie szczęśliwa 92 minuta było by - co klapa

seta - 28 marca 2018, 15:44:59 - *.sta.asta-net.com.pl
Wydaje mi się, że gol Grosickiego to oficjalny gol nr 1400 w historii reprezentacji.

abc - 28 marca 2018, 17:04:43 - *.unknown.vectranet.pl
Polacy to amatorzy !!! nie powinni jechac na mundial wstyd ! dobrze ze Korea w 1 połowie testowała obrone i z kontry bo by nas zajechali !!

... - 28 marca 2018, 17:21:10 - *.185-18-141.tkchopin.pl
Nawałka ciągle gra tymi samymi: Źle, bo kto będzie grał jak i zabraknie.
Nawałka gra zmiennikami wyciągniętymi choćby spod dywanu szukając zmienników, by sprawdzić, czy przypadkiem nie byli by pożyteczni w reprezentacji: Czemu nie gra ten, tamten, a ja wolę Basię, a ja wolę Kasię.
Odpadli w eliminacjach - zwolnić trenera, odpadli w grupie - zwolnić trenera, odpadli w pucharowej - zwolnić trenera. Turniej jeszcze się nie zaczął - zwolnić trenera. Wygraliby mundial - zwolnić trenera?
Napinacze, trolle, chciałbym zobaczyć, co wy jesteście, że taki jad i frustracja.
A zaproponujcie mi sensownego selekcjonera na miejsce Nawałki. Tylko jak mi wyskoczycie z polską myślą trenerską, to chyba padnę, bo nie widzę różnicy między nimi, nie bez powodu się mówi o karuzeli na naszym podwórku, a Nawałka wyróżnia się tym, że przynajmniej skleja to w drużynę, a nie papkę skonfliktowanych indywidualności, jak było z stawianymi na piedestałach Smudą i Fornalikiem.

Kura - 28 marca 2018, 18:19:45 - *.146.192.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
do... - Irek Mamrot z Jagiellonii, aktualnie to najlepszy trener w naszej lidze

Kibic - 28 marca 2018, 18:44:19 - *.184.246.102.ipv4.supernova.orange.pl
Ja nie mówię że Nawałka jest słaby i go wywalić ale czasami nie rozumiem decyzji jakie podejmuje. A jeżeli już pytasz o lepszego trenera to były trener Legii Czerczesow

klondike - 28 marca 2018, 18:57:07 - *.247.159.14
Z Kazachstanem - prowadzenie 2:0, .. 2:2
z Portugalia - 1:0 , .. rezultat 1:1
ze Szwajcaria - 1:0 , .. 1:1, i podobnie w innych meczach ! .. Nalezy zwrocic uwage, ze przy prowadzeniu nadal trzeba grac ofensywnie i zakonczyc wynikiem 5:0, .. bez wzgledu, jaka stawke ma mecz . ..
Atak na marginesie, to jedynym pilkarzem swiatowej klasy jest Lewandowski, .. Reszta prezentuje srednia klase europejska, lub jeszcze nizej, .. co ma zreszta odzwierciedlenie co do ilosci naszych reprezentantow, grajacych w czolowych klubach zagranicznych

kaszub 199 - 28 marca 2018, 20:56:37 - *.dynamic.mm.pl
Reprezentacja kraju jest tak silna jak jej ławka rezerwowych .Mecze z Nigeria i Korea Płd pokazały ze
na mundialu nikt nie będzie grał zachowawczo. Linetty za łatwo przegrywa pojedynki bark w bark
Grosicki i Krychowiak nie sa wstanie wytrzymać kondycyjnie 90 minut. Piłkarze z polskiej ligi nie wytrzymają gry co 3 dni co dla Krychowiaka,Grosickiego i innych piłkarzy z lig zagranicznych jest normą.Powoływanie piłkarzy tylko dlatego że grali dobrze na euro 2016 nie powinno się grać za zasługi bo kiedyś zagrał dobrze mam na myśli piłkarzy Lechi Gdańsk. Mam obawy co do milika i błaszczykowskiego że nie wyleczą się na czas lub nie dojdą do formy która by pozwalała na gre 90 minut lub 120 w przypadku wyjścia z grupy . Teodorczyk i Kownacki potrzebują po 5 sytuacji w meczu żeby zdobyć gola a w meczach reprezentacji tych sytuacji jest może 3,4 . Mam nadzieje że nie będzie takich sytuacji jakie były po poprzednich awansach na ME czy MS że piłkarze będą dobrze grali w reklamach, a na boisku niekoniecznie. Do tego lekcewarzenie rywala jak na MS 2002 i 2006 gdzie wszyscy piłkarze i dziennikarze mówili ze awans pewny bo koreańczycy sa niscy a USA to półamatorzy tak jak Ekwador i Kostaryka.Nawałka to rozsądny trener i nie zrobi takiego numeru jak Paweł Janas który nie zabrał Dudka i Frankowskiego na MS 2006 do Niemiec.

... - 28 marca 2018, 23:58:14 - *.185-18-141.tkchopin.pl
@Kibic - Czerczesow już pokazuje z reprezentacją Rosji jaki z niego selekcjoner - byle jaki, to ja wolę Nawałkę.
@Kura - Może po Nawałce będzie właśnie Mamrot, a może do tego czasu i Mamrot się skończy. Bo w momencie wyboru dotychczasowi selekcjonerzy też uchodzili za "najlepsze co polska myśl szkoleniowa ma do zaoferowania". Podtrzymuję, dla mnie polscy selekcjonerzy prezentują raczej bardzo zbliżony poziom. Z tym, że niektórzy mieli do tego nierówno pod sufitem.
Z kolejnymi się zgadzam, z tą kadrą, to jest raczej nasze maksimum. Brak tu mentalności i ogrania. Potrafią wyjść na prowadzenie, ale potem coś zdycha, albo dają się łatwo sprowokować i zapominają o taktyce gdy przeciwnik gra bardziej fizycznie. Było to szczególnie widoczne z Nigerią. Z tym, że moim zdaniem z tej czołówki jest więcej niż sam Lewandowski, ale wciąż mniej niż 11.

Arcy - 29 marca 2018, 7:27:46 - *.hsd1.il.comcast.net
Kuba nie gra juz 5 miesiecy I nie trenuje ciekawe czy Nawalka zabierze go na mundial , jezeli To zrobi To chyba jako turysta , to samo Peszko wielkie nieporozumienie , a poza tym meczy towarzyskich po mistrzostwach juz nie bedzie wszystko o stawke I punkty , moze sporadyczne mecze z zespolami z innych kontynentow

dsf - 29 marca 2018, 12:23:05 - *.146.106.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
"Na ten mecz patrzeliśmy" - kto to pisał?

Koper - 29 marca 2018, 21:58:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl